Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, poszukuje białej koszuli na mankiety w typowo "zarowym" rozmiarze, czy ktoś wie moze czy dostanę gdzie takie RTW?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Panowie, poszukuje białej koszuli na mankiety w typowo "zarowym" rozmiarze, czy ktoś wie moze czy dostanę gdzie takie RTW?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dla mnie jedne z najlepszych koszul to Emanuel Berg - najlepiej na mnie leżą, w zasadzie tak jak szyte na miarę. 

 

Nigdy nie kupowałem ich przez Internet, tylko w ich sklepie w Gdyni (CH KLIF). W związku z tym nie wiem, czy jak kupisz w e-sklepie, to będzie tak samo dobrze dopasowana. Natomiast materiały i wykonanie pierwsza klasa. 

 

http://e-berg.pl/kolekcja-meska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i nie zauważyłeś, że mają też krawaty? Urzekła mnie Twoja historia.

 

Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że nie zauważyłem, że mają też krawaty - po prostu nie pomyślałem o ich sklepie internetowym (tak jak wyżej napisałem nie kupowałem u nich nigdy przez e-sklep). 

 

W zeszłym tygodniu szukałem białej koszuli i nie mogłem nic dobrego znaleźć - pojechałem do Berga i kupiłem dobrze dopasowaną. Mam 6 koszul tej firmy i wszystkie są dla mnie b. dobrej jakości, dlatego poleciłem koledze. 

 

PS. Cieszę się, że urzekła Cię moja historia (niewiele potrzeba by wzbudzić Twój zachwyt) ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szego nie wiesz przypadkiem jak jest z jakością tych paków w wymienionych przez Ciebie sklepach (chodzi mi o stosunek jakości do ceny)?

 

Niestety nie wiem, ale te od Milera wydają się ciekawą ofertą. Poczytaj, zapytaj w wątku poświęconym sklepowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Rozglądam się za ubraniami z lnu (marynarka/koszule/ew. spodnie). Przeglądam "internety" i potrzebuję rady:

1. gdzie, w grę wchodzą sklepy stacjonarne w Polsce (np.: sieciówki: Zara itp.), ewentualnie internetowe(np.: Zalando, alle...) /zarganiczne odpadają/ warto, ze względu na jakość dokonać zakupów (zdaję sobie sprawę, że pewnie wskazane przez mnie źródła zakupów nie są najlepsze, ale "kat krawiec kraje jak mu materiału staje).

2. czy len z domieszką bawełny to nadal ma swoje właściwości (chodzi mi o wygodę noszenia w upały) - dużo takich kombinacji widzę w internecie - ile procent ma być lnu by można mówić o tym, że ubranie jest nadal lniane.

3. widzę też, że marynarki lniane maja podszewki 100% poliester - czy to nadal jest ok na upału, czy ten poliester nie powoduje, że ubranie nie jest "nieprzewiewne".

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ze stacjonarnych sklepów kojarzę Massimo Dutti, Mango, H&M, Peek & Cloppenburg, Marks & Spencer.

 

2. Nie mam doświadczenia z takimi tkaninami, ale ważne żeby splot materiału był otwarty. Len też może być gruby, ciężki i ciasno tkany, wtedy nie będzie efektu przepływu powietrza.

 

3. Nie jest to najlepsze rozwiązanie. Ewentualną opcją jest półpodszewka. Osobiście nie znam sklepu gdzie można kupić marynarkę zupełnie bez podszewki również w rękawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek niemal identyczny (albo i całkiem identyczny, nie mam pod ręką) do tego CK udało mi się parę miesięcy temu kupić w TKMaxxie - tyle że sygnowany logo Pierre Cardin, przeceniony na bodaj 59 z 250 zł. Na żywo wygląda świetnie (podoba mi się zwłaszcza całkowicie pleciona końcówka, bez jakiejś doklejki z kawałka skóry) w trakcie noszenie się lekko rozciąga - trzeba czasem dopiąć w środku dnia, no ale tu akurat płynna regulacja. Teraz już ich raczej nie ma, no ale warto polować, może takie lub podobne wrócą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! 

 

Potrzebuję Waszej pomocy.

 

Koniecznie muszę dzisiaj gdzieś w Gdańsku kupić buty typu mokasyny, loafersy w kolorze czarnym bądź granatowym / niebieskim. 

 

Ewentualnie jakieś inne buty mniej formalne bądź nieformalne do codziennego użytku, które będą mi pasowały do zestawu biała sportowa koszula, granatowej marynarki i granatowych spodni ( marynarka i spodnie inne odcienie ). 

 

Zamówiłem wcześniej ładne buty na Zalando, ale niestety przyszły za duże, a inny rozmiar będę miał dopiero na poniedziałek ://// Koniecznie muszę dzisiaj coś kupić, bo jutro mam ważną imprezę, a nie mam żadnych butów pasujących do ww. zestawu, które byłyby mniej formalne. 

 

Z desperacji rozważam już buty typu NewBalance... Ale to już ostateczność... 

 

Może mi coś doradzicie, jeżeli nie konkretne miejsce gdzie mogę coś kupić, to może jakiś typ butów albo firmę. 

 

Będę wdzięczny za każdą pomoc. 

 

PS. Budżet do 600 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Massimo Dutti możesz coś znaleźć, nawet poniżej określonego budżetu.

 

No własnie wczoraj kupiłem tam fajne buty, ale okazały się za ciasne na podbiciu. Myślałem, że uda mi się je jakoś rozciągnąć przez noc, ale niestety nie udało się...

 

I teraz jestem w czarnej d... :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! 

 

Potrzebuję Waszej pomocy.

 

Koniecznie muszę dzisiaj gdzieś w Gdańsku kupić buty typu mokasyny, loafersy w kolorze czarnym bądź granatowym / niebieskim. 

 

Ewentualnie jakieś inne buty mniej formalne bądź nieformalne do codziennego użytku, które będą mi pasowały do zestawu biała sportowa koszula, granatowej marynarki i granatowych spodni ( marynarka i spodnie inne odcienie ). 

 

Zamówiłem wcześniej ładne buty na Zalando, ale niestety przyszły za duże, a inny rozmiar będę miał dopiero na poniedziałek ://// Koniecznie muszę dzisiaj coś kupić, bo jutro mam ważną imprezę, a nie mam żadnych butów pasujących do ww. zestawu, które byłyby mniej formalne. 

 

Z desperacji rozważam już buty typu NewBalance... Ale to już ostateczność... 

 

Może mi coś doradzicie, jeżeli nie konkretne miejsce gdzie mogę coś kupić, to może jakiś typ butów albo firmę. 

 

Będę wdzięczny za każdą pomoc. 

 

PS. Budżet do 600 zł 

 

Co do butów to polecam klasycznebuty.pl w Gdańsku na ul. Partyzantów 

Mają tam  m.in. niebieskie i czarne loafersy:

 

https://www.sklep.klasycznebuty.pl/489,berwick-3274-blue.html

https://www.sklep.klasycznebuty.pl/538,berwick-2561-black.html

 

Cena jest jednak troszkę wyższa niż Twój łączny budżet. Masz jednak obuwie na długi czas (przy odpowiednim użytkowaniu i pielęgnacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do butów to polecam klasycznebuty.pl w Gdańsku na ul. Partyzantów 

Mają tam  m.in. niebieskie i czarne loafersy:

 

https://www.sklep.klasycznebuty.pl/489,berwick-3274-blue.html

https://www.sklep.klasycznebuty.pl/538,berwick-2561-black.html

 

Cena jest jednak troszkę wyższa niż Twój łączny budżet. Masz jednak obuwie na długi czas (przy odpowiednim użytkowaniu i pielęgnacji)

 

Dzięki wielkie, podjadę tam dzisiaj :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałbym kupić około 8 koszul gładkich, taliowanych, w kolorach błękitnym i białym (choć jedna koszula o bardziej oryginalnej barwie również nie zaszkodzi), z klasycznym kołnierzykiem i wydać na ten cel 800 zł. Gdzie byłbym w stanie urzeczywistnić ten zamiar? Jakie marki w okolicy 100 zł za sztukę (budżet może się nieco rozciągnąć) polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.