Jump to content

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

Recommended Posts

• Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja bym jednak proponował kupić jakaś resztkę beli od uznanego producenta na ebayu. To, co podał @Zajac Poziomka to dobre tropy, również robię zakupy w większości tych sklepów. Nie uzurpuje sobie

A ja proponuję się przejść do jakiegoś okolicznego hospicjum, domu opieki. Placówek, którym przydałaby się pomóc jest sporo.  Wystarczy spytać, co jest aktualnie najbardziej potrzebne, nie trzeba

Ja bym spróbował w najbliższym sklepie:

Posted Images

Uwaga na TRL, nawet tzw. slim fit są dość obszerne nie tylko w barkach, ale również w talii. Przy szczupłej sylwetce bez taliowania się nie obędzie (sam mam lekki brzuszek, a koszule TRL w sylwetce slim to dla mnie żagiel).

Rozglądam się za knitami,

byleby nie sztuczne, w cenach najlepiej jak TTB tylko ze chciałbym żeby były troszke szersze: 2,5"

oczywiscie nie mam nic przeciwko online zza granicy.

Edyta: Przepraszam, mój błąd, nie zwróciłem uwagi że TTB knit w kolorach solid ma do wyboru szerokość ;/

Ślepy jestem i nie wiem gdzie się posty kasuje stąd sam sobie odpowiedziałem.

Dziękuje

Witam,

szukam sklepu bądź krawca (Warszawa) gdzie znajdę i kupię garnitur w kolorze bordowym. Potrzebuję go na sierpień.

Przy obecnych ofertach, nigdzie nie znalazłem takiego koloru jaki chciałbym mieć na sobie. Jedynie były to równie zbliżone co oddalone kolory śliwkowe. Dodam, że nie chcę drogiego wydatku.

Z góry dziękuję.

Witam,

szukam sklepu bądź krawca (Warszawa) gdzie znajdę i kupię garnitur w kolorze bordowym. Potrzebuję go na sierpień.

Przy obecnych ofertach, nigdzie nie znalazłem takiego koloru jaki chciałbym mieć na sobie. Jedynie były to równie zbliżone co oddalone kolory śliwkowe. Dodam, że nie chcę drogiego wydatku.

Z góry dziękuję.

Czyżby Pani Młoda miała bordowe dodatki do sukni?

• Upvote 6

Przede wszystkim dzięki za pomoc.

Jak to delikatnie ująć... Nie bez powodu nie znalazłeś takiego garnituru.

...jaki odcień bordowego masz na myśli?

Delikatnie, ponieważ są drogie, czy delikatnie ponieważ takich nie ma?

Taki: http://www.tkaniny-italia.pl/szyfon-jedwabny-bordowy-kreszowany-p92.html  (nie wklejam grafiki ze względu na wielkość obrazka).

W Bytomiu kiedyś mieli. Duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz też w ZARZE 

W Bytomiu byłem, zarówno w CH jak i outlet'ach. Nie ma.

Zara natomiast nie posiada takiego garnituru ani na stronie ani w sklepach w których byłem.

Zajrzyj do Lavard. Ostatnio mieli w sklepie garnitur w bordowym kolorze.

Dzięki, sprawdzę. Z tego co pamiętam byłem w tym sklepie i nic nie znalazłem, ale mogę się mylić.

Czyżby Pani Młoda miała bordowe dodatki do sukni?

Jak najbardziej Pani Młoda ma bordowe dodatki, ale tylko ze względu na to, że założyła że znajdę bordowy garnitur. Nie odwrotnie ;).

Jak najbardziej Pani Młoda ma bordowe dodatki, ale tylko ze względu na to, że założyła że znajdę bordowy garnitur. Nie odwrotnie ;).

Podsumujmy. Chcesz się ożenić w bordowym garniturze? Wolę dopytać bo nie wierzę w to co czytam.....

• Upvote 2

Poszukuję etui na laptopa 13", musi być to coś w tym stylu jak na poniższym obrazku.

Czyli wszelkie wsuwane etui odpadają. Chcę mieć możliwość pracy bez konieczności wyciągania/wsadzania laptopa do etui - czyli minimalizowanie ryzyka spotkania laptopa z podlożem… :)

Nie musi być to skóra, ale ideałem byłoby zamszowe etui z lekkim futerkiem w środku.

6.jpg

Już kupili dodatki dla partnerki więc nie ma wyjścia. Musi być bordowy garnitur. ;p

E tam, jeszcze kilka zgryźliwych komentarzy i skończy z granatowym garniturem, czarnymi oksfordami i bordowym krawatem/muchą ;)

• Upvote 1

Ja w swoich podróżach za bespoke trafiłem wczoraj do miejsca w którym natknąłem sie na duży ruch "ślubny". Przeglądając próbki materiałów nie mogłem niestety się powstrzymać i jednej bardzo sympatycznej parze zasugerowałem aby jeszcze raz obejrzeli wybrany kolor w słońcu. Na moje stwierdzenie, że fajne są zestawy klasyczne w kolorze granatu z szarą kamizelką usłyszałem, że "a u nas każdy ma to co chce".

Swoją droga bespoke okazał się takim bardziej zsawansowanym MTM [płótno, próbniki tkanin, wysoka pacha itd.] ale i tutaj....tada... zostanie uszyta na mnie próbna marynarka [free] i jak mi się spodoba to uszyjemy właściwą i abym teraz nie narzekał... :)

Osobiście, daawno temu, ślub cywilny brałem w fioletowej marynarce a kościelny w zielonym garniturze [jasno sic!]. Teraz bym tak nie zrobił, ale kiedyś to uczyniłem i "przeżyłem" :) teraz już bym tego nie przeżył...

Także tego....ja kamieniem rzucał nie będę...

• Upvote 1

Poszukuję etui na laptopa 13", musi być to coś w tym stylu jak na poniższym obrazku.

Czyli wszelkie wsuwane etui odpadają. Chcę mieć możliwość pracy bez konieczności wyciągania/wsadzania laptopa do etui - czyli minimalizowanie ryzyka spotkania laptopa z podlożem… :)

Nie musi być to skóra, ale ideałem byłoby zamszowe etui z lekkim futerkiem w środku.

BookBook. Najlepszy futerał na MacBooka. https://www.twelvesouth.com/product/bookbook-for-macbook-air-retina

na Sorbonie dobrze się maskuje :-) sam chętnie nabyłbym nakładkę z identyczną funkcjonalnością dla 12" - skora minimalistyczna. Niestety dotychczasowe poszukiwania okazują się daremne lub cena na poziomie Yanko zabija