Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mailuję prosto ze sklepem (sales@vass-shoes.com), pan Rezso odpowiada szybko i kompetentnie.

Info o cenie trzewików mam z poniedziałku - 165.000 HUF. Wszystkie buty podrożały niedawno o 10.000 HUF.

Obecnie to jest 145.000 HUF za półbuty, 155.000 HUF za chukka i podobne, 165.000 HUF za trzewiki.

Prawidła 9.000 HUF, wysyłka chyba 20 EURO.

Przy płatności gotówką na miejscu jest rabat 10-15%.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, R50 napisał:

Ja mailuję prosto ze sklepem (sales@vass-shoes.com), pan Rezso odpowiada szybko i kompetentnie.

Info o cenie trzewików mam z poniedziałku - 165.000 HUF. Wszystkie buty podrożały niedawno o 10.000 HUF.

Obecnie to jest 145.000 HUF za półbuty, 155.000 HUF za chukka i podobne, 165.000 HUF za trzewiki.

Prawidła 9.000 HUF, wysyłka chyba 20 EURO.

Przy płatności gotówką na miejscu jest rabat 10-15%.

 

4 godziny temu, R50 napisał:

Aha, na stronie są tylko podstawowe modele, możliwości modyfikacji istniejących wzorów są ogromne. Do tego dochodzą różne bajery, jak sztuperowanie, malowanie podeszew, wykończenie na połysk, przyciemnianie nosków itp.).

Potwierdzam wszystkie informacje podane przez kolegę R50 :-D.

165.000 to cena za podstawowe skóry, przy "museum" cena wzrasta do 170.000, egzotyczne mnie nie interesowały, więc nie pytałem.

Prawidła dedykowane- 9000, przesyłka fedexem- 6000, "fabryczna" blacha na "czubek" (bardzo przydatna rzecz przy skórzanej podeszwie :-D)- 6000. Podeszwy do wyboru trzy, a w zasadzie cztery, (edit) a tak naprawdę to pięć- jest jeszcze podwójna "taperowana" do pojedynczej (nie mają wpływu na cenę) i.... możesz szaleć z konfiguracjami. Potwierdzam również informację o rabacie przy płatności gotówką na miejscu- tak mają zresztą wszyscy budapeszteńscy szewcy  :-D. Biorąc pod uwagę ceny, jakie za buty pobierają niemiecki czy angielski dystrybutor, bezpośredni kontakt ze sklepem to świetna opcja. Czas oczekiwania: 5-6 tygodni. Po kilka par warto, moim zdaniem, wybrać się osobiście (piszę serio :-D).

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam LETNIEJ granatowej dwurzędówki, przyzwoitej jakości. W SuSu i Lubiam już nie mają. Materiał musi być przewiewny. Cena do 1200zł.

Może być używana.

Mój rozmiar to 42L (102) jeśli to coś wnosi.

Do tej pory znalazłem jedynie to: http://www.ebay.com/itm/New-Ralph-Lauren-Polo-Italy-Cotton-Linen-Navy-Blue-Sport-Coat-Jacket-size-42-L-/191925147786

ale obawiam się że jest zbyt casualowa.

 

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, alabuz napisał:

Gdzie znajdę kurtkę typu M65? Najlepiej stacjonarnie w Warszawie, ale internet też biorę pod uwagę.

Chodzi Ci o kurtkę M65 używaną pierwotnie przez siły zbrojne USA czy o coś innego?

Jeśli tak to:

 

sklep internetowy 1

sklep internetowy 2

Warszawa  Tamka 49 - sklep stacjonarny militaria.pl 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.