Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

@Marcous - moje dwa numery 1 to jak wyżej zamszowe chukka, ja mam koniakowe, ale raczej polecałbym ciemniejsze i wingtipy Alfred Sargent Hunt w kolorze chestnut (lub podobne modele od Yanko, TLB). Brązowe monki na gumowej podeszwie np. TLB Keaton też polecam (sam mam czarne, więc może jakiś ciemny brąz czy pebble grain dla Ciebie?). Tymi trzema parami butów ograłbym 90% okazji w pracy.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2020 o 19:00, DonAlex napisał:

Czy ktoś mi powie gdzie mógłbym kupić 10mm guziki do koszuli z masy perłowej takie jak są w koszulach Zack roman, miler itp. ? 

 

W dniu 2.06.2020 o 14:15, Zagiel napisał:

Podobnie jak kolega wyżej ja też w sprawie guzików. 

Wie ktoś może gdzie można dokonać zakupu takich oto guzików?

image.png.4efc500ba20fe968be9791bc74d19197.pngimage.png.8e76bfb5e3c093f1d2494eab5ce0f36f.png

 Mam na myśli efekt wizualny, tworzywo ma dla mnie mniejsze znaczenie. Allegro, tkaniny.net i zackaromana już przeszukałem. Ktoś coś??

 

Guziku można było kupić w sklepie:  Loom10.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
W dniu 17.06.2020 o 22:40, DamianB. napisał:

Dzięki za podpowiedzi. Napisz co myślisz o Sanders & Sanders Hi-top jako totalny casual. Miał ktoś z nimi doczynienia?

Sanders hi-top/playboy to bardzo ładne buty. Do casualu będą świetne. Jeżeli chodzi tylko i wyłącznie o casual to dobrze sprawdzają się też Astorflex Greenflex. Bardzo fajne i stosunkowo niedrogie buty, bardzo często je noszę do chinosów i jeansów +sweter/t shirt/koszulka polo. Absolutnie nie nadają się do garnituru czy do zestawów koordynowanych, a nawet do eleganckiej koszuli bez marynarki też bym ich raczej nie założył.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DamianB

Sanders Hi Top to bardzo dobry wybór estetycznie i wygodne, dość uniwersalne buty - mam dwie pary, uwielbiam je i użytkuję często. 

Nie licz jednak, że będą to bardzo trwałe buty. Po dwóch sezonach ubytki gumy na krawędziach są mocno widoczne. Nie tylko z tyłu, ale również z przodu i po bokach. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszukuje klasycznych bawełnianych chino w kolorze beżowym. 

Znalazłem takie:

https://vistula.pl/spodnie-move-wash-lantier-2

Oraz takie: 

https://www.massimodutti.com/pl/mężczyzna/wyprzedaż-obniżki/spodnie-i-jeansy/spodnie-slim-fit-z-elastycznej-bawełny-c1745959p8877523.html?colorId=710&categoryId=1745959

Myślicie, że będą dobre jakościowo?  Macie jakiś inne propozycje w ciekawej cenie? Dodam, że celuje w obwód 86-88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zajac Poziomka Dziękuję ale jednak są ciut za drogie.

@pi_senny jak wypadał stan tych spodni? Byłem wczoraj w Vistuli i oglądałem ten model https://vistula.pl/spodnie-new-alain-vistula-1. Stan był dosyć niski, ale za to materiał wydaje się być porządny i przewiewny, coś a la oxford. Boje się że te Lantiery będą w ogóle nie przewiewne przez ten twill.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Panowie,

gdzie szukać jakiegoś przyzwoicie skrojonego kaszkietu na lato wykonanego z lnu lub z mieszanki z wełną/bawełną, bez podszewki? Preferowany jakiś jasny kolor.

Kupiłem u Sterkowskiego. Wydawał mi się super, ale żona powiedziała, że jak się w nim z nią pokażę to wniesie o rozwód. Wiec to nigdy nie wiadomo kiedy kaszkiet jest przyzwoicie skrojony

 

https://www.sterkowski.pl/73-kaszkiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.