Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Żorż Ponimirski napisał:

@Krzysiek_W, mam pod ręką tchibo.de, pamiętam, że kiedyś polecałeś, ale jest kilka opcji, czysta bawełna (piszą że luźny fit) oraz 95% i 5% elastan. Masz któreś z tych? Może polecisz konkretny model i mnie przekieruje.

Tego modelu już chyba nie ma, ale pamiętam że były to dwupaki opisane jako dżersejowe, te z elastanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
6 godzin temu, yetonek napisał:

nie że śmieszkuję, ale ja swoje skórzane kupowałem na Hali Targowej u siebie w mieście (3 rok już się trzymają bardzo dobrze).

Jasne, tylko się zastanawiam, czy tutaj też są jakieś lepszejsze :) Jedyne w sumie jakie znalazłem, to marki modowe, ale to jednak te nie są skórzane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz takie „jak drzewiej bywało”, zachodzące za pępek, wtedy Pike Brothers. Jeżeli po prostu chcesz uniknąć ball cleavage, producentów jest wielu; ja kupuję Iron Heart - drogo, ale spokój na dłuuugie lata i naprawy w cenie. O ile pamiętam, IH888 mają w miarę wysoki stan, ok. 12,5 cala w rozmiarze 32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2020 o 22:58, gringope24 napisał:

Czy ktoś może polecić gdzie można kupić lekki szalik-chustkę na okres przejściowy?
 

Zależnie od budżetu od Vistuli przez poszetka.com po Drake's. Kiedyś fajne miewało Massimo Dutti, ostatnio jakoś coraz rzadziej, ale można poszperać na allegro za resztkami z poprzednich sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, lubo69 napisał:

Jeżeli chcesz takie „jak drzewiej bywało”, zachodzące za pępek, wtedy Pike Brothers. Jeżeli po prostu chcesz uniknąć ball cleavage, producentów jest wielu; ja kupuję Iron Heart - drogo, ale spokój na dłuuugie lata i naprawy w cenie. O ile pamiętam, IH888 mają w miarę wysoki stan, ok. 12,5 cala w rozmiarze 32.

Dzięki. Szukam czegoś bardziej do luźnej marynarki niż do płukania złota z okolicznych strumyków ;) Najbardziej odpowiada mi estetycznie krój IH777 ale ten na złość jest z niskim stanem 😕

Z cywilnych marek lubiłem bardzo Levis 522, ale jak na złość przestali produkować ten model. Mam jeszcze 501ct, ale tam trudno o niewytarte materiały.

Zna ktoś może krój Shuttle Taper z Levis Made and Crafted?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, lubo69 napisał:

Wysoki stan mają jeszcze 501 1947 z Levi’s Vintage Clothing, ale to nie jest taper.

Edit: jeszcze te:

https://www.rivetandhide.com/shop/categories/jeans/momotaro-0405-v-15-7-oz-high-tapered-jeans.html?___store=eu_en

Mam dżinsy momotaro i są spoko. Do marynarki ich raczej nie założysz, bo jednak to wciąż nie jest taki krój jakbyś pewnie chciał, a do tego mają na tyłku dwa paski z białej farby, które są podobno nawiązaniem do tradycji, kiedy w czasie wojny, aby zaoszczędzić na materiale kieszenie się malowało, a nie doszywało - albo przynajmniej taki kit mi wcisnął pan z faster doga.

W moim przypadku do marynarki nadają się tylko dżinsy z mtm. Można takie zamówić online, a coraz częściej też w stacjonarnych. Mam jedną parę, przed kryzysem zamówiłem drugą i czekam. Dla mnie idealne rozwiązanie, bo mam ogromny problem z dopasowaniem dżinsów co do kroju i do wymiarów. Jakoś dżinsu w mtm, z którego korzystam nie umywa się do tych wszystkich vintage levisów i japońskich denimów.

W obu przypadkach (dobre rtw/mtm) trzeba przygotować się na wydatek sporo większy niż takie zwykłe levisy z centrum handlowego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.