Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Właśnie dzisiaj odebrałem na lato garnitur SuSu:

https://eu.suitsupply.com/pl/suits/lazio-mid-blue-garnitur/P5425.html?cgid=Suits&prefn1=fit&srule=SalePriceAsc&prefv1=Lazio&pdp=true

I po dokładniejszym obejrzeniu znalazłem wystające nitki z tkaniny. W składzie jest len, ale czy to normalne ?

 

Nitki_1.jpg

Nitki_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, O.v.K. napisał:

Koledzy,

próbował ktoś wydłużać rękawy w SuSu Havana?
Chodzi dosłownie o 1 cm, materiału raczej jest dosyć, ale nie wiem, czy podszewka ma stosowny zapas...

Owszem, da się.

Godzinę temu, Ropóh napisał:

Witam,

Właśnie dzisiaj odebrałem na lato garnitur SuSu:

https://eu.suitsupply.com/pl/suits/lazio-mid-blue-garnitur/P5425.html?cgid=Suits&prefn1=fit&srule=SalePriceAsc&prefv1=Lazio&pdp=true

I po dokładniejszym obejrzeniu znalazłem wystające nitki z tkaniny. W składzie jest len, ale czy to normalne ?

 

Nitki_1.jpg

Nitki_2.jpg

Moim zdaniem jak najbardziej w normie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

Oglądałem kanał Tomasza Milera który na jednych z filmików powiedział że jeśli ubieramy krawat to musimy mieć do niego marynarkę lub conajmniej kamizelkę. 

Czy w takim razie można założyć krawat  + pulover? 

W ramach ciekawostki dodam że w mojej szkole jest dess code koszula +krawat i ubranie np. Marynarki czy swetra jest zabronione :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć marynarkę lub co najmniej kamizelkę, oczywiście jeżeli poglądy wyrabiasz sobie na podstawie marketingowych filmów z netu. W innym przypadku nie musisz. :-)

Serio to jak zwykle wszystko zależy - krawat z drukowanego jedwabiu na ogół będzie wyglądał na osieroconego bez towarzystwa marynarki, a casualowy krawat z np. wełny czy bawełny może fajnie zagrać choćby z field jacket. A szkolny dress code i tak rządzi się swoimi prawami i wymyka się ocenom autorytetów z internetu.

Wysłane z mojego LG V30 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadnienie z serii jak zepsuć sobie humor na cały dzień. Ale do rzeczy. Zamówiłem dwie pary butów, te o pół rozmiaru większe miałem na sobie raz i od razu stwierdziłem, że mnie trochę poniosło z tym wyborem. Przygotowując wszystko co potrzebne do zwrotu rzuciłem jeszcze okiem czy wszystko jest na swoim miejscu i zobaczyłem podeszwe. Buty przymierzyłem na miękkim dywanie więc nie ma mowy, że to moja sprawka. Ogólnie ten but ma również delikatne zagniecenia. Ale czy sklep może odmówić przyjęcia takiego zwrotu? Zamawiałem z Klasyczne Buty.

036d459fcab7099e8a947d39610bb257.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.