Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego te uchwyty właśnie służą. Reklamacja zasadna, ale lepiej samemu przyszyć albo dać komuś w punkcie typu „dorabianie kluczy, wymiana fleków”. To tak zanim Koledzy napiszą, że w ogóle nie warto nic z tymi butami robić;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z dziurkami/imitacjami przy rękawach marynarek marki Bytom? 

Każdą przymierzaną musiałbym skracać w rękawach po 4/5cm. Od góry ciężko, bo marynarki są wzorzyste i po skróceniu wzór na klacie byłby krzywo w stosunku do wzoru na rękawach (nie ma co liczyć na fart, że po ucięciu akurat wzór będzie pasował. Małe szanse). Druga sprawa, że przy skróceniu od góry aż o 5 cm, materiał który miałby być w łokciu byłby pewnie w okolicach bicepsa. Może da radę jakoś od dołu. Przymierzałem, ale nie pamiętam jakie tam są te rękawy.

Może ktoś skracał rękawy marynarek Bytom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seniores,

Czy tak duża przestrzeń między przegubem nadgarstka a rękawem marynarki / koszuli jak na poniższym zdjęciu jest akceptowalna?

btw. Lepiej rękawy skrócić, niż wydłużyć, a zatem czy SuSu ma takie krótkie rękawy, czy ich modele tak długie ręce? o.0

C2778M_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden garnitur z Bytomia i ze 2-3 marynarki. Wszędzie są tylko imitacje dziurek. W garniturze wydłużałem rękawy i przenosiłem guziki w dół. Manewr się udał, czego niestety nie można powiedzieć o ogólnym wyglądzie garnituru - nadal zbroja z kwadratowymi ramionami.

SuSu promuje raczej "krótkawe" rękawy. Na szczęście większość oferty można kupić w rozmiarach Long.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Coven napisał:

Seniores,

Czy tak duża przestrzeń między przegubem nadgarstka a rękawem marynarki / koszuli jak na poniższym zdjęciu jest akceptowalna?

btw. Lepiej rękawy skrócić, niż wydłużyć, a zatem czy SuSu ma takie krótkie rękawy, czy ich modele tak długie ręce? o.0

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

C2778M_1.jpg

 

 

W wypadku tego zdjęcia nie ma sensu wydłużanie rękawów, to jest model i garnitur założył tylko na potrzeby sesji zdjęciowej, wystarczy zrobić poprawkę w photoshopie.,W realnym świecie łatwiej jest skrócić niż wydłużyć.,Do pracy w modellingu mężczyzna musi mieć minimum 6 stóp 4 cale wzrostu i często się zdarza ,że w parze z takim wzrostem idą długie ręce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pracy w modellingu mężczyzna musi mieć minimum 6 stóp 4 cale wzrostu i często się zdarza ,że w parze z takim wzrostem idą długie ręce 

4 cale, to chyba nie musza być wysocy, za to wymóg posiadania 6 stóp mnie dziwi. Na buty musza wydawać fortunę!

;)
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ciasteczkowy napisał:


4 cale, to chyba nie musza być wysocy, za to wymóg posiadania 6 stóp mnie dziwi. Na buty musza wydawać fortunę!

;)

Jeszcze gorzej jak mężczyzna ma 5 stóp i kilka cali. Kiedyś było takie powiedzenie :"Na ***** za długi, na chłopa za mały" .Dodatkowo wymóg posiadania 5 butów kłopotliwy, bo nie do pary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, YoJoe napisał:

Czy w chinosach X-Press od Benevento w rzeczywistości też tak bardzo widać wewnętrzny materiał tylnych kieszeni, jak to ma miejsce na zdjęciach produktowych?

Ja zawsze zamawialem z modyfikacja w postaci kieszeni na guzik plus podszewka kieszeni w kolorze spodni. Gdziesz widzialem opinie na forum ze ta wzorzysta podszewka wyglada jakby gatki 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adamW napisał:

Ja zawsze zamawialem z modyfikacja w postaci kieszeni na guzik plus podszewka kieszeni w kolorze spodni. Gdziesz widzialem opinie na forum ze ta wzorzysta podszewka wyglada jakby gatki 😉

Właśnie tego się obawiam, że tak to może wyglądać 😉 ale z tego co pisze drugi kolega to chyba nie jest to, aż tak rażące. Hmm... jak zawsze jednak najlepiej będzie wypróbować to ma własnej skórze 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@YoJoe, może warto wspomnieć o jeszcze jednej rzeczy. Z moich obserwacji wynika, że aktualnie Benevento w swojej regularnej kolekcji już nie stosuje różnych podszewek dla różnych kolorów spodni. Przynajmniej jeśli chodzi o chinosy X-Press. Wszystkie spodnie, które zamawiałem, były wykończone przy użyciu takiej podszewki, jak na tym zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o etykiete w kontekscie uslug poprawiek krawieckich.

spodnie od garnituru oddane do krawca w calu zwezenia nogawki i w pasie. Spodnie odebrane okazuja sie za mocno opinac w pasie - zbyt mocno zwezone. czy proszac krawca o jeszcze 1 interwencje i dwlikatne poszerzenie liczy sie to jako kolejna usluga i placi oddzielnie czy klient powinien wyjsc zadowolony w ramach 1 uslugi i oplaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2019 o 02:52, braavos napisał:

Pytanie o etykiete w kontekscie uslug poprawiek krawieckich.

spodnie od garnituru oddane do krawca w calu zwezenia nogawki i w pasie. Spodnie odebrane okazuja sie za mocno opinac w pasie - zbyt mocno zwezone. czy proszac krawca o jeszcze 1 interwencje i dwlikatne poszerzenie liczy sie to jako kolejna usluga i placi oddzielnie czy klient powinien wyjsc zadowolony w ramach 1 uslugi i oplaty?

Przy oddawaniu spodni do krawca przymierzam je i wspólnie ustalamy, co zrobić, żeby dobrze leżały. Przy odbiorze przymierzam spodnie i jeśli obaj jesteśmy zadowoleni, zabieram je do domu. Czasem zdarza się niewielka korekta, za którą nie płacę dodatkowo.

 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.