Skocz do zawartości

Ślub studniówka chrzciny i inne - dyskusja i porady


PrzemoC

Rekomendowane odpowiedzi

Czy spinki powinny być kolorystycznie zgodne z innymi dodatkami stroju? Wiadomo, że srebrne np. z czarnym onyksem będą pasować do każdego zestawu formalnego, ale chodzi mi o założenie np. spinek z lapis lazuli do ślubnego garnituru. Raczej próżno będzie szukać niebieskiego dodatku w tym zestawie, więc nie wiem czy będzie to dobry wybór. Co o tym myślicie? Lepiej postawić na srebro + onyks, czy może poszukać jakiegoś minerału zbliżonego do koloru krawata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu "powinny" być czarne?

Na taką uroczystość, do srebrnych spinek najbardziej pasuje czarny kamień. Sam przerabiałem ten temat jakiś czas temu i jest to najbardziej klasyczne zestawienie. Aczkolwiek nie twierdzę, że musi być czarny. Te spinki z linka są ok.

 

 

 Kamień nie musi być dopasowany do koloru dodatków,

 

​Nie musi, ale dobrze to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym zestawie na chrzest ? Czy poszetka jest ok czy może pójść w kierunki białej lnianej ?

 

Ewentualnie myślałem o czerwonym krawacie/poszetce ale żona ma białą sukienke w czerwone kwiaty i nie wiem czy nie będzie to wyglądało zbyt oklepanie :)

Nie czepiac się włosków i nitek na garniturze już się ich pozbyłem :P

post-6295-0-09985600-1439639185_thumb.jp

post-6295-0-91676600-1439639242_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem biała poszetka będzie zdecydowanie lepiej wyglądała. Czerwony krawat + biała poszetka też będzie dobrze wyglądał.

Dzieki miałem własnie takie pierwsze myśli, zdecydowałem się na bordowy (z elementami niebieskimi i jasnymi) będzie dobrze z grywał zarówno z białą poszetką jak szanowną małżonką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszetkę dałbym na pewno inną, nie koniecznie białą, na pewno jaśniejszą. Twoje zestawienie jest imo bardzo zimne i ponure.

 

Jeżeli tylko może Ci to pomóc, to ja na chrzest dałem taki zestaw:

 

post-2577-0-54501000-1439651054_thumb.jp

 

Krawat był w mikrowzór, tylko aparat nie złapał:

 

post-2577-0-55366200-1439650301_thumb.jp

 

Nie czułem się jakoś nieodpowiednio - nazbyt ciemno ubrany pomimo sakramenckiego upału pod 40*C :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszetkę dałbym na pewno inną, nie koniecznie białą, na pewno jaśniejszą. Twoje zestawienie jest imo bardzo zimne i ponure.

 

Jeżeli tylko może Ci to pomóc, to ja na chrzest dałem taki zestaw:

 

attachicon.giffit (1).jpg

 

Krawat był w mikrowzór, tylko aparat nie złapał:

 

attachicon.gifkrawate.jpg

 

Nie czułem się jakoś nieodpowiednio - nazbyt ciemno ubrany pomimo sakramenckiego upału pod 40*C :)

Zdecydowałem się na ten i białą poszetkę w tv foldzie oczywiście.

Wydaje mi sie optymalnym wyjściem, jest czerwień ale nie jest krzykliwie, twoja stylizacja jest bardzo fajna ale jak dla mnie na chrzciny dziecka gdzie to ono jest tym głownym bohaterem my musimy się trochę z tyłu trzymać :)

post-6295-0-76625800-1439669625_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.