Skocz do zawartości

Wyprzedaże w sieciówkach


Mikel

Rekomendowane odpowiedzi

Kod dostałem ten sam.

Zapytałem na czacie, ale uzyskałem tylko informację, że kod jest ważny i jak u mnie nie działa, to mogę zamówić przez telefon. Napisałem że nie tylko ja mam problem z kodem i w związku z tym kwestia jest pewnie po ich stronie. Odpisali, że dadzą znać swojemu supportowi IT żeby to sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, może i tu powtórzę o czym ptaszki w okolicy śpiewają: jeśli ktoś nie kręci nosem na Vistulę, to właśnie mają wyprzedaże po -70 % a czasem i do tego jeszcze po -10%/-30% po wpisaniu kodu dzięki czemu za garnitur z linii Lantier zamiast 2 tys. można zapłacić np. 700 PLN.  Promocja trwa do poniedziałku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wpadłem dziś do Reserved w Factory Kraków i przechodząc koło koszul zauważyłem kątem oka że niektóre są jakieś "inne". Po bliższej inspekcji okazało się że są to resztki śp. Tallindera, w cenie 79-99 PLN. Zdaje się mieli tam też marynarki po Tallinderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie w sierpniu duże promocje ciuchów Dickies na Zalando.

Dwa lata temu kupiłem klasyczna bomberke za 240 zł i jest to jedna z moich ulubionych kurtek. Tutaj najtańsza wersja, jasnoszara, za jedyne 135zl. Inne kolory trochę drożej.

https://www.zalando.pl/dickies-hughson-kurtka-bomber-di622h00c-c11.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża wyprzedaż jest teraz w Ochniku.

Tę kurtkę kupiłem kilka miesięcy temu za 800 zł. (wiem, przepłaciłem). Regularna cena to 1600 zł., teraz jest za 500:

https://ochnik.com/kurtka-meska-kurms-0032-3366-w17.html

Zmodyfikowałem ją przez usunięcie kontrastowej wstawki w plisie przodu oraz nieznaczne skrócenie rękawów. Ta, jak i wiele innych, wykonana jest z delikatnej skóry owczej, przez co jest dość lekka. Ma bawełnianą podszewkę (Ochnik niestety wstawia czasami poliester).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Panie... wątek umiera. A tyle się przecież dzieje!

Ostatnio, przypadkiem, znalazłem się w salonie Royal Collection. Nie pamiętam, kiedy byłem w nim ostatnio - 6 lat wcześniej? Wtedy wzdychałem do marynarek i garniturow Oscar Jacobson. Czasami robili wyprzedaże -70% no i wtedy coś się wyrywało.

Obecnie mają -50%. Koszule Eton od 320-360 zł. Jest OJ i nadal ma niezłe rzeczy. Firma szyje (i szyła już dawniej) owe mityczne marynarki bez konstrukcji, z częściową podszewką. Generalnie warta polecenia.

Nową marką jest Cavaliere (też szwedzka). Robią marynarki jw - bez konstrukcji, choć są i klasyczne. Może i bym coś kupił, na szczęście marynarki miały wzór w dużą kratę i przecięte dziurki - ani dołem, ani górą nie idzie skrócić.

Przy okazji - polityka cenowa RC. Ceny, generalnie, królewskie. Ceny producenta, Cavaliere, to ok. 4500 koron, czyli jakieś 1800 zł. W RC ceny wyjściowe z przedziału 2500-3000. Na wyprzedaży w Internecie ceny spadają o połowę, podobnie w RC, ale tutaj najdroższe marynarki w zasadzie tanieją - w stosunku do ceny producenta - niewiele. Dopiero -70% to by była jakaś przecena.

RC dorobiło się sklepu online, dość badziewnego w stosunku do obecnych standardów. Co ciekawe, jest tam tylko część rzeczy, a w sklepach jest dostęp do całości kolekcji (zakładając sprowadzenie brakujących modeli/rozmiarów).

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mosze napisał:

Panie... wątek umiera. A tyle się przecież dzieje!

Ostatnio, przypadkiem, znalazłem się w salonie Royal Collection. Nie pamiętam, kiedy byłem w nim ostatnio - 6 lat wcześniej? Wtedy wzdychałem do marynarek i garniturow Oscar Jacobson. Czasami robili wyprzedaże -70% no i wtedy coś się wyrywało.

Obecnie mają -50%. Koszule Eton od 320-360 zł. Jest OJ i nadal ma niezłe rzeczy. Firma szyje (i szyła już dawniej) owe mityczne marynarki bez konstrukcji, z częściową podszewką. Generalnie warta polecenia.

Nową marką jest Cavaliere (też szwedzka). Robią marynarki jw - bez konstrukcji, choć są i klasyczne. Może i bym coś kupił, na szczęście marynarki miały wzór w dużą kratę i przecięte dziurki - ani dołem, ani górą nie idzie skrócić.

Przy okazji - polityka cenowa RC. Ceny, generalnie, królewskie. Ceny producenta, Cavaliere, to ok. 4500 koron, czyli jakieś 1800 zł. W RC ceny wyjściowe z przedziału 2500-3000. Na wyprzedaży w Internecie ceny spadają o połowę, podobnie w RC, ale tutaj najdroższe marynarki w zasadzie tanieją - w stosunku do ceny producenta - niewiele. Dopiero -70% to by była jakaś przecena.

RC dorobiło się sklepu online, dość badziewnego w stosunku do obecnych standardów. Co ciekawe, jest tam tylko część rzeczy, a w sklepach jest dostęp do całości kolekcji (zakładając sprowadzenie brakujących modeli/rozmiarów).

Zawsze mnie zniechęcała obsługa w tych sklepach, arogancka i nie mająca zbytniego pojęcia o ubraniach wykraczającego poza ich asortyment. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Runior napisał:

Ja w katowickim RC nigdy nie zetknąłem się z niemiła obsługą. Albo ja miałem szczęście, albo Ty pecha.

w katowickim jest Mirek ( z forum), oraz sympatyczny, taki lekko zaokrąglony gość - zawsze u niego kupuję i rzeczywiście pomaga znaleźć to czego szukałem i nie wciska na siłę że rękaw kończący się przy paznokciach jest dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Krzysiek_W napisał:

w katowickim jest Mirek ( z forum), oraz sympatyczny, taki lekko zaokrąglony gość - zawsze u niego kupuję i rzeczywiście pomaga znaleźć to czego szukałem i nie wciska na siłę że rękaw kończący się przy paznokciach jest dobry

Lekko zaokrąglony gość ma na imię Damian.

Jest jeszcze Marcin uczeń Mirka i Damiana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.