Skocz do zawartości

Wyprzedaże w sieciówkach


Mikel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Towarysząc żonie na zakupach widziałem całkiem niezłą jak na sieciówkę marynarkę letnią w Tatuum, naturalne materiał, akceptowalne klapy i długość, przyzwoite wykonanie, na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciach. Mocno taliowana, L (w sklepie netowym nie ma, ale jest w Wola Parku) to mniej więcej rozmiar 50.

http://www.tatuum.com/pl/kurtki-i-marynarki/29264-simon.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trzy krawaty Lamberta za 99 zł to okazja, czy mimo wszystko strata pieniędzy i warto za te pieniądze zamówić jeden z RoT ? 

Mam krawaty z lamberta/wolczanki i w porównaniu do krawatów z tk maxxa himley/olymp ktore kupuje po 45 pln, to te z lamberta są duuuuzo słabsze. RoT, co to bo nie wiem ;/?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Roso napisał:

Czy trzy krawaty Lamberta za 99 zł to okazja, czy mimo wszystko strata pieniędzy i warto za te pieniądze zamówić jeden z RoT ? 

Skorzystałem z tej promocji kilka miesięcy temu, jeden gładki granatowy Lambert mi się popruł tydzień przed sesją. Pozostałe dwa trzymają się jako tako, ale chyba kupiłbym teraz za tę stówkę jeden, ale porządny. Np. z RoT właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10% i darmowa dostawa (w Anglii) w Charles Tyrwhitt: BOX10F

działa również na przecenione rzeczy jak i na multibuy (miałem 5 koszul w koszyku za 109 funtów + 5 funtów dostawa, a po wpisaniu kodu 98,95, lecz po wybraniu dostawy do Polski rabat na dostawę znikł niestety)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Willsoor do 70% + darmowe zwroty.

Muszę przy okazji pochwalić obsługę klienta tego sklepu. Kupiłem 2 koszulki polo 100% bawełny po 50 pln, lecz niestety okazało się, że nie ma ich na magazynie - w ramach rekompensaty mogłem wybrać dowolne 2 koszulki polo dostępne w sklepie (również te 2-3 razy droższe). Obsługa klienta wielki plus!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto sie wybrać  do salonów  stacjonarnych Massimo Dutti, kupiłem dzis ciekawą  lniana marynarkę, w sklepie  internetowym praktycznie nic nie zostało  a w stacjonarnych  można jeszcze  coś wybrać. 

http://www.massimodutti.com/pl/wyprzedaż-obniżki/kurtki-i-marynarki/szara-lniana-marynarka-c1710503p6954738.html?colorId=802&categoryNav=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Na yooxie, którego od miesiąca intensywnie eksploruję , od wczorajszego wieczoru dodatkowe 20 % na większość towaru (do 31.10). Np. moje ulubione (od niedawna) marynarki PRL potrafią zamknąć się kwotą oscylującą wokół1000 zł (przy wyjściowej często koło 4000- te szyte przez corneliani np.), albo i niższą, jak ktoś nosi koło 48 (moim zdaniem trzeba dodać jeden rozmiar do noszonego zazwyczaj, tzn. jak normalnie noszę 50 (amglosaskie 40) to tutaj muszę w 90 % brać 52 (42)). . Dużo nieznanej mi (z autopsji) włoszczyzny, o której wspominał w innym wątku kolega Dziko. Warto poeksperymentować, bo zwroty przebiegają tak jak w SuSu, czyli są darmowe (obsługuje je UPS) prawie bezproblemowe ;-). Taka ciekawostka: z jakiegoś powodu czasami komputer wyświetla mi lokalizację z Portugalii i wtedy te same rzeczy mają cenę niższą o jakieś 7 -10 % (wszystkie ceny, tak czy siak zawsze są podawane w Euro, więc różnica bije od razu po oczach). Znaczy się Polska to ekskluzywna lokalizacja (droższa logistyka ?) :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też wyskakuje Portugalia, jeśli wejdę na Yooxa z reklamy kontekstowej. Jeśli chodzi o tę aktualną Halloweenową promocje to kolejnym plusem jest darmowa wysyłka bez limitu wartości (normalnie od 250 euro). Z rzeczy ostatnio testowanych na Yooxie bardzo dobre wrażenie sprawia wełniana dzianina Altea (firma znana też trochę z TKMaxxa). Tylko, że trzeba z kolei brać rozmiar w dół (S-ka w Altea jest niemal identyczna jak M-ka w Smedleyu). Testowo teraz zamówiłem wełnianą bosmankę "8" - to marka własna Yooxa, ale chwalona za jakość, nie jakiś budżetowy badziew - jak dojdzie, to się podzielę wrażeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Widzę, że @Tanatos70 szaleje w Yooxowych kreacjach, a u mnie niestety ostatnie zamówienie średnio wyszło. Ale, jak obiecałem, podzielę się wrażeniami, bo mogą się komuś przydać:

Altea, okazuje się, ma bardzo niespójną rozmiarówkę i kroje, swetry w tym sam samym rozmiarze potrafią się różnić długością ze 6-7 cm (generalnie kusość włoszczyzny bywa dobijająca), więc niezła loteria, ale jakość jak najbardziej OK.

Zanieri - nowa wypróbowana marka, wełniany cardigan. M-ka okazuje się 50-ką, dość obszerną, jak ktoś nosi 48 niech próbuje S-kę. Jakość bardzo dobra, piękna gładka wełna, no ale to już dość wysoka półka (typu swetry kaszmirowe po 300 euro).

Bosmanka "8" marka własna Yooxa - o taka. Rozmiar 48 zdaje się true to size, trochę wyslimowany, ale bez przesady, ramiona bez konstrukcji, generalnie bardzo ładny krój, świetne guziki, porządne wykończenie, zaskakująco dobra długość (a rękawy to już bardzo długie,tak ze 2cm więcej niż standard). Ale... wełna dość cienka, pod światło wręcz półprzezroczysta, w środku tylko półpodszewka, czyli raczej na włoską jesień niż polską zimę. Tu się biję z myślami, klasyczny konflikt serce-rozum ;-) Ale generalnie marka warta uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2016 o 06:17, Victor napisał:

Skorzystałem z tej promocji -  3 za 99 zł - kilka miesięcy temu, jeden gładki granatowy Lambert mi się popruł tydzień przed sesją. Pozostałe dwa trzymają się jako tako, ale chyba kupiłbym teraz za tę stówkę jeden, ale porządny. Np. z RoT właśnie.

Ja od paru lat tak kupuję. Trzeba się liczyć, że co drugi może być słabszy. Ja się nauczyłem wyczajać jakość ze zdjęć. Na dziś mam kilka Lambertów regularnie używanych,  wszystkie ok, ładnie  się wiążą, całkiem dobra jakość i naprawdę ładne. Za 33 zł jak najbardziej warto. Lecz trzeba polować na konkretne sztuki i nauczyć się odróżniać słabe od dobrych, bo są mocno nierówne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodzu - jutro zmierzę (bo mam w pracy) i dam znać, ale generalnie jest naprawdę długa, taki bosmanko-płaszcz normalnie ;-) Oddawać, jakby co, będę dopiero za tydzień, bo jutro wylatuję na parę dni za granicę.

EDIT, co by nie mnożyć postów:

Długość z tyłu bez kołnierza ca 85 cm, rękawy ca 67 cm, w ramionach ca 45 cm (acz z ramionami to trochę różnie można mierzyć, no ale generalnie dość wąskie i, jak pisałem, bez poduszek).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Miro napisał:

Ja od paru lat tak kupuję. Trzeba się liczyć, że co drugi może być słabszy. Ja się nauczyłem wyczajać jakość ze zdjęć. Na dziś mam kilka Lambertów regularnie używanych,  wszystkie ok, ładnie  się wiążą, całkiem dobra jakość i naprawdę ładne. Za 33 zł jak najbardziej warto. Lecz trzeba polować na konkretne sztuki i nauczyć się odróżniać słabe od dobrych, bo są mocno nierówne.

Potwierdzam.

Mam dwa Lamberty i jedną Wólczankę tak zakupione i zarówno Wólczanka i jeden z Lambertów spisują się i trzymają świetnie mimo, że noszę je naprawdę często. Za to drugi Lambert jest bardzo marny, lepsze węzły mam w naprawdę budżetowych Andrew Jamesach, o jakości wypełnienia nie wspominając...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.