Skocz do zawartości

Wyprzedaże w sieciówkach


Mikel

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka opcja.

 

Czasem te najciekawsze modele szyte są w małych ilościach, bo nie wiadomo dlaczego, osoby odpowiedzialne za kontraktację kolekcji uważają, że coś takiego nie sprzeda się w dużych ilościach.

 

Poczekaj jeszcze 2-3 tygodnie i na pewno pojawi się jakaś promocja na nową kolekcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jest z kolekcją BYTOM. Najciekawsze marynarki wyprzedają się najszybciej. Rozmawiałem ze sprzedawcami w salonie BYTOM którzy mówili, że "marynarki w kratę są szyte w małych ilościach, bo nikt nie wierzy że będą się sprzedawać"

Podobnie jest np. z garniturami z flaneli w kolekcji jesiennej. Znikają bardzo szybko, bo są szyte w małych ilościach.

Czy osoby zarządzające tymi dwiema markami pójdą kiedyś po rozum do głowy i zmienią osoby odpowiedzialne za kolekcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie jest czysto rynkowa decyzja. Nawet jeśli się sprzedają, to gorzej niż inne. Też chciałbym, żeby wnieśli trochę świerzości, jednak pamiętajmy z jakiej dziury te dwie marki zostały wygrzebane. Teraz jest dobrze i pewnie po chwili oddechu zrobią też coś ciekawszego dla nas :) Taką mam nadzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W Marks&Spencer znowu wyprzedaż. W Warszawie przy Marszałkowskiej przecenione jest niedużo rzeczy, ale za to interesujących z punktu widzenia forum: w szczególności marynarki i spodnie granatowe i piaskowe z lnu, bawełny oraz mieszanki tychże, w sympatycznych cenach (spodnie od 45 zł, marynarki od 139 zł). Z kartą klienta dodatkowe 10% zniżki. Do tego rabat 25% na garnitury w cenach regularnych oraz jakaś oferta na koszule i krawaty (nie pamiętam, czy druga rzecz za darmo czy za pół ceny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Marks&Spencer znowu wyprzedaż. W Warszawie przy Marszałkowskiej przecenione jest niedużo rzeczy, ale za to interesujących z punktu widzenia forum: w szczególności marynarki i spodnie granatowe i piaskowe z lnu, bawełny oraz mieszanki tychże, w sympatycznych cenach (spodnie od 45 zł, marynarki od 139 zł). Z kartą klienta dodatkowe 10% zniżki. Do tego rabat 25% na garnitury w cenach regularnych oraz jakaś oferta na koszule i krawaty (nie pamiętam, czy druga rzecz za darmo czy za pół ceny).

We Wrocławiu na Oławskiej podobnie, spory wybór spodni. Tzw. "wizytowe" z kantem 55%len+45% bawełna po 69 zł, dużo miększe (ale nie strasznie workowate jak większość podobnych)  55%len+45% wiskoza po 45 zł.

Plus kilka innych. 

Przy tym wygląda na to, że na razie uzupełniają wieszaki na bieżąco - skusiłem się na portki wizytowe, dobre w pasie ale lekko za długie a dwa dni później trafiłem na idelane wymiary  :x

Kroje głównie regular, ale za to z naprawdę wysokim stanem. Trzeba jeszcze uważać na szycie w kroku - nie zawsze dobrze się tam układają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Wyprzedaże powinny ruszyć zaraz po świętach, przynajmniej tak mniej więcej było w zeszłym roku. 

 

A ja na swojej skrzynce mam info, że zaczęły się 17.12. Należy wziąć pod uwagę, że z sezonu na sezon wyprzedaże w MD są coraz słabsze. Wiele modeli zdejmowanych jest z półek i zasila przyszłe kolekcje. Efekty widać po kurczącej się ofercie na Allegro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.