Skocz do zawartości

Wyprzedaże w sieciówkach


Mikel

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj z okazji dnia ojca wyprzedaże na multirenowacja.pl 

 

Tata30 - 30%

Tata25 - 25%

Tata20 - 20%

Tata15 - 15

 

rabaty przysługują "kto pierwszy ten lepszy" mi się udało przed chwilą załapać na 25%

 

Ale to promocja dla "tatusiów", więc albo dla tych którzy mają dzieci, albo na zakup butów dla własnego ojca - nieładnie podebrałeś kod... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże przeceny na mangooutlet i można wyszukać coś ciekawego. (lniane marynarki, koszule z bawełny seersucker itp.). Aktualnie do cen -70% otrzymujemy dodatkowe -10% po wpisaniu KODU 6PLURE. Tym sposobem, np. za marynarkę dwurzędową z wiskozy / lnu na półpodszewce (REF. 23033545 - DOANID) z ceną pierwotną 549 złotych zapłacimy 125 złotych. Za zakupy można dać w łapę kurierowi przy odbiorze :)  Wysyłka do 150 złotych - 12 złotych, powyżej 150 złotych - darmowa. Może kogoś zainteresuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie miałem styczności z tą sieciówką, nie licząc kolekcji damskiej u mojej partnerki, ale męska jest w moim odczuciu po prostu lepsza. Sam zamówiłem koszulę chambray i jest OK, szczególnie biorąc pod uwagę cenę. Marynarki też zamówiłem, kilka, zastrzeżenia mam do jednej, ale nie lnianej. Jakość zdecydowanie lepsza od sieciówek typu Zara, H&M, ale trochę gorzej od MD. Tak bym to ocenił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tam dwie pary spodni kilka tygodni temu, nie pamiętam już jakich bo wyparłem to szybko z pamięci po zwróceniu. A że człowiek nie zawsze się uczy na błędach, to ostatnio zwiedziony niską ceną kupiłem jakieś granatowe w kant prasowane bawełniane, twórczo nazwane na stronie "garniturowymi", cena rzekomo "pierwotna" 229 zł sugerowała, że towar nie najgorszy i ...........i po rozpakowaniu poznałem nowe znaczenie słowa dramat. Materiał, kolor i krój masakra, natomiast samo wykonanie rzeczywiście chyba lepiej niż np H&M. I tak to ze spodniami, natomiast co do marynarek i koszul nie wiem, a nóż lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem (...)

 

Wydaje mi się, że jakość w takiej sieciówce to zwyczajnie loteria i zależy od konkretnego modelu. Kupiłem 3 pary spodni - len, bawełna-len i bawełniane chino, najgorzej jest z tymi ostatnimi, dwie pierwsze pary niczego sobie, szczególnie jeśli spojrzę na portfel. Z marynarkami też w kratkę, jedna do zwrotu. Najmniejsze zastrzeżenia mam do koszul, bo za 50 zł nie oczekuję fajerwerków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Najmniejsze zastrzeżenia mam do koszul, bo za 50 zł nie oczekuję fajerwerków. 

 

Chyba z koszulami jest właśnie największe ryzyko, bo w stosunku do spodni i marynarek najczęściej lądują w praniu. W tym przypadku pytanie, czy jest sens płacić nawet te 50zł za kilkukrotne użycie, wydaje się zasadne. 

 

Osobiście skusiłem się tydzień temu na jedną marynarkę w cenie ciut powyżej 100zł. Z uwagi, że jest to biały len, szkoda mi było kupować np. SS, bo w sezonie użyta zostanie zaledwie  kilka razy. Dziś odbieram z poczty, opiszę wrażenia - choć nie nastawiam się, że marynarka zostanie ze mną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku kupiłem białą lnianą koszulę i jestem zadowolony, biorąc pod uwagę wyprzedażową cenę jest ok. W tym roku dokupiłem dwie i wyglądają podobnie. Poza tym mam jeden grubszy, wełniany kardigan - sprawuje się w porządku, choć rękawy trochę mocno się mechacą. Czekam na cienki kardigan z bawełny i jedwabiu, mam swetry o podobnym składzie z MD i ciekaw jestem jak wypadnie porównanie.

Żeby nie było za słodko, bawełniana koszula chambray od nich podarła się jak papier po drugim założeniu. Wygląda więc, że to naprawdę loteria i ryzykować warto tylko na wyprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zachęciłem żeby spróbować produktów Mango i mam pytanie. Jak jest z rozmiarówką marynarek ? Z opisu na ich stronie wynika że L może być zbyt małe a XL zbyt duże (np L to 107 cm w klatce a XL 113 cm a ja mam w klatce 108 cm). Poza tym nie podają wymiaru w ramionach. Jeśli ktoś już ma marynarkę tej firmy to będę wdzięczny za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Osobiście skusiłem się tydzień temu na jedną marynarkę w cenie ciut powyżej 100zł. Z uwagi, że jest to biały len, szkoda mi było kupować np. SS, bo w sezonie użyta zostanie zaledwie  kilka razy. Dziś odbieram z poczty, opiszę wrażenia - choć nie nastawiam się, że marynarka zostanie ze mną. 

 

 

Tragedia. Trzeba mieć olbrzymie poczucie humoru, aby nazwać worek jaki przysłało Mango mianem "marynarki". Pomijam, że materiał (rzekomo 100% len) nie różnił się znacząco gęstością splotu od przeciętnej bawełny, to marynarka pozbawiona podszewki zupełnie nie trzymała fasonu. Pozycjonowanie jakości wykonania Mango nad H&M to jak rozumiem rodzaj "żartu". Ilość wystających nitek, zygzaki szwów i koszmarny krój, raczej przypominają produkcję chińską wysyłaną do Europu w kontenerach, zapakowaną w bigbagi. 

 

Niska cena = niska jakość. Moja ocena: dla koneserów. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia. Trzeba mieć olbrzymie poczucie humoru, aby nazwać worek jaki przysłało Mango mianem "marynarki". (...) Pozycjonowanie jakości wykonania Mango nad H&M to jak rozumiem rodzaj "żartu". Ilość wystających nitek, zygzaki szwów i koszmarny krój, raczej przypominają produkcję chińską wysyłaną do Europu w kontenerach, zapakowaną w bigbagi. 

 

Z moimi jest wszystko ok - jakaś tam nitka się pewnie znajdzie, lecz przyznam, że w lnianej musiałem na nowo wszyć guziki, bo były wszyte tragicznie i koniec rękawa układał się dokładnie tak jak opisałeś - w zygzak - jakby nie po linii prostej. Natomiast jednej nie zaakceptowałem i odesłałem, nie mój materiał, fason i w ogóle wszystko inaczej niż na zdjęciach. Co do HM, to podtrzymuję swoją opinię, może to kwestia tych dwóch egzemplarzy, które do mnie trafiły, a może po prostu idealnie wstrzeliłem się w ich rozmiarówkę, z czym zresztą mam duży problem - tutaj obejdzie się bez przeróbek typu skracanie rękawów itp. Natomiast martwi mnie blekit z tą historią rozdartych koszul, muszę się mocno zastanowić, czy mam ochotę na takie historie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej: H&M to sieciówka dla mas, a MANGO zrobiło na mnie wrażenie oferty z tzw. "bazarowych leżaków". Oczywiście wszystko kwestia punktu odniesienia, ale jeśli w szafie goszczą jakieś bardziej przyzwoite egzemplarze, to te niedoróbki są całkowicie nieakceptowalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, nie jestem może jakimś wielkim specjalistą, aczkolwiek kilka słów na temat Mango napiszę. Mam dużo koszul oraz trochę marynarek tej marki i nie do końca zgodzę się z opiniami na temat niskiej jakości jej produktów. Owszem czasem sporo zależy od modelu, ale i tak poziom jest wyższy niż Zary czy H&M. Odzież z Mango użytkuję już sporo ponad rok i nie zauważyłem, żeby coś mi się rozpruło czy zdefasonowało. Mają ciekawe ubrania, dużo w miarę klasycznych fasonów i to co mnie najbardziej cieszy - brak tych wszystkich udziwnień typu dwie butonierki, lniana marynarka z poliestrową podszewką, długość w stylu damskiego żakietu  itp. Rozmiarówka też odpowiada moim wymaganiom (z racji, że jestem osobą bardzo szczupłą) czego nie mogę powiedzieć o wymienionych wcześniej innych sieciówkach. Dodatkowo bezproblemowe zwroty i małe koszty przesyłki. Może warto spróbować? 

 

P.S.

To moja prywatna opinia, nie jestem w żaden sposób zawodowo związany z tą marką czy rynkiem odzieżowym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają ciekawe ubrania, dużo w miarę klasycznych fasonów i to co mnie najbardziej cieszy - brak tych wszystkich udziwnień typu dwie butonierki, lniana marynarka z poliestrową podszewką, długość w stylu damskiego żakietu  itp. 

 

Zgodzę się w pełni. Co prawda, znalazłem lniane marynarki z podszewkami z poliestru w ich ofercie, ale są też egzemplarze bez. Co do reszty, to prawda, mnie cieszy np. szerokość klap, umiejscowienie kozerki i górnego guzika, dwa szlice i długość, o której wspomniałeś. Oczywiście zależy od modelu, ale sporo cechuje się takimi właśnie rozwiązaniami, które cieszą, gdy mamy do czynienia z odzieżą mass rtw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.