Skocz do zawartości

Wyprzedaże w sieciówkach


Mikel

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro buty rozpadają się po paru miesiącach, to wg mnie szkoda kasy nawet na wyprzedaży...  Najeżdżało się tu nieraz na marki w rodzaju Kazar/ Ryłko, tymczasem mi sie takowe nigdy po paru miesiącach nie rozleciały (do dziś mam jedną parę Ryłko, ktore po ponad 2 latach użytkowania nie zdradzają znamion rozpadania się).

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pary z MD, kupione 1,5 roku temu. Używam ich często, na początku to były moje jedyne buty. Jedyne co się w nich rozpadło to sznurówki ;) Zamsz już miejscami jest nieco zmęczony, ale jak najbardziej jest do do zaakceptowania, zwłaszcza, jak wezmę pod uwagę cenę (~180zł) i warunki w jakich są używane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CT nadał mi paczkę w pierwszym tygodniu stycznia, jeszcze nie dotarła.

 

Według ich stwierdzenia "lost in the postal service".

 

Reklamowałem, mają wysłać całość jeszcze raz. Echh.

Ja miałem też przeboje z paczką od CT. Wysłana na początku stycznia dotarła w zeszłym tygodniu. Natomiast inna wysłana (jako reklamacja więc z traking numberem) kilka dni wcześniej nie dotarła nigdy. Okazało się, że GLS "próbował" ją dostarczyć i nie mogąc wysłał z powrotem do CT. Oczywiście CT wysłało drugą. Generalnie mam wrażenie, że coś złego dzieje się z firmą kurierską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dotarła wczorah wieczorem. Mail do CT poszedł, mam nadzieję,że cofną drugą przesyłkę i nie będę musiał nic odsyłać.

BTW, ich koszule slim fit są slim jak należy... mam jednak konfekcyjną figurę :)

 

A tu mnie zaciekawiłeś :) co to znaczy konfekcyjną ? bo  ja wcześniej  kupiłem koszulę extra slim i jest akurat a do chudzielców nie należę, wręcz przeciwnie. Zresztą kiedyś właśnie u CT kupiłem też  koszulę slim i była za duża, czyżby zmienili rozmiary ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tu mnie zaciekawiłeś :) co to znaczy konfekcyjną ? bo  ja wcześniej  kupiłem koszulę extra slim i jest akurat a do chudzielców nie należę, wręcz przeciwnie. Zresztą kiedyś właśnie u CT kupiłem też  koszulę slim i była za duża, czyżby zmienili rozmiary ?

 

 

Wiek 40 lat, 180 cm, 75 kg, sylwetka proporcjonalna :) Koszula jest po prostu wygodna - nie opina ciała ciasno, ale tez nie jest bufiasta, po prostu pasuje.

 

Może kwestia w oczekiwaniach - po doniesieniach na forum obawiałem się, że ten slim CT to będzie taki wólczankowo-bytomiowy "normal", a okazało się, że może nie jest to slim fit bardzo mocno taliowany, ale wystarczająco, aby koszula była ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

W ten weekend (14-15.03.2015) jest Weekend Zniżek z magazynem Wysokie Obcasy Extra w całej Polsce.

Przykladowo: 

Vistula: 20% rabatu na kolekcję wiosna-lato 2015

Wólczanka/Lambert: 30% rabatu na kolekcję wiosna-lato 2015, również online

"Zalando.pl: 40zł rabatu na zakupy o min. wartości 200zł" 

Wie ktoś, czy ten rabat sumuje się z bonusem za newsletter? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Artur Zgodnie z regulaminem bonu za newsletter: "Bon rabatowy jest jednorazowego użytku i ważny przy zakupie na łączną kwotę minimum 200 zł. Pojedyncze marki mogą być wyłączone z promocji. Zniżka na kod rabatowy nie jest ważna przy zakupie bonów upominkowych oraz nie łączy się z innymi rabatami." oraz ich regulaminem:  "Podczas każdego zamówienia można wykorzystać tylko jeden bon rabatowy. Można go łączyć z bonami upominkowymi." wychodzi na to, że raczej nie ma takiej możliwości. Pamiętam, że kiedyś też polowałem na taką okazję i się przeliczyłem :(

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Osovskim 3 koszule w cenie 2. Chętnie skorzystałbym z oferty ale, jako że ma to być moja pierwsza koszula od Osovskiego wolę nie kupować od razu 3.

Czy ktoś z kolegów zainteresowany jest wspólnym zakupem ? Jeśli tak proszę o info na priw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.