Skocz do zawartości

Wyprzedaże w sieciówkach


Mikel

Rekomendowane odpowiedzi

Czy osoby składające w ostatnich dniach zamówienia w CT otrzymały już zwrotne informacje o wysyłce paczki?

Zastanawiam się, kiedy zacząć się niepokoić :-)

Ja dostałem maila, że mnie bardzo elopodżajz, ale czegoś tam nie mają i doślą osobną paczką. Nie jest to potwierdzenie wysyłki, ale jakiś sygnał, że coś tam działają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dostaliśmy dziś od CT  maila, że towar został  wysłany. Zamówienie złożone w Boxing Day.Za to czuję że gorzej będzie z Massimo Dutti. Przesyłkę teoretycznie wysłano 18 XII z Hiszpanii. Śledzenie przesyłki DPD nie działa (system podaje że jest błędny numer przesyłki). Massimo jak na razie nie odpowiada na maile. Poza tym  kiepskie doświadczenia z DPD też  zwiastują kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dostaliśmy dziś od CT  maila, że towar został  wysłany. Zamówienie złożone w Boxing Day.Za to czuję że gorzej będzie z Massimo Dutti. Przesyłkę teoretycznie wysłano 18 XII z Hiszpanii. Śledzenie przesyłki DPD nie działa (system podaje że jest błędny numer przesyłki). Massimo jak na razie nie odpowiada na maile. Poza tym  kiepskie doświadczenia z DPD też  zwiastują kłopoty.

 

Ze swojego doświadczenia sprzed kilku dni powiem CI, że jeśli masz komunikat, że błędny numer przesyłki tzn., że przesyłka nie została jeszcze dostarczona do jednej z centrali DPD w Polsce. W momencie kiedy będzie już w Polsce ten numer będzie poprawny i będziesz mógł śledzić przesyłkę, dostaniesz maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojego doświadczenia sprzed kilku dni powiem CI, że jeśli masz komunikat, że błędny numer przesyłki tzn., że przesyłka nie została jeszcze dostarczona do jednej z centrali DPD w Polsce. W momencie kiedy będzie już w Polsce ten numer będzie poprawny i będziesz mógł śledzić przesyłkę, dostaniesz maila.

 

Dzięki za informację :)

 

Zgodnie z mailem dziś miał być ostatni dzień na dostawę. Rozumiem że mieliście możliwość śledzenia przesyłki ?  Mi tam się nie śpieszy, gorzej z żoną, aż przebiera nóżkami... ale kobiety tak chyba  mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest jeszcze możliwość darmowej wysyłki na CT?

Ogromna prośba o pomoc.

PS. z tego co widzę na dzisiaj nie działają już kody rabatowe podawane wcześniej, czy posiada ktoś aktualne? 

 

PS2. - może się komuś przyda, obecnie działa kod -10%: 10VCUK,

akurat w moim przypadku pokryłby koszty wysyłki do Polski (£4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszych dniach wyprzedaży MD, nie było opcji na dostawę do salonu

 

No tak to tłumaczy dlaczego nie wybralismy tej opcji :)

 

A co do dostawy to wczoraj mile się zdziwiliśmy gdy wieczorem zapukał do nas sąsiad z paczką od MD. Wyszło na to, że przesyłkę otrzymaliśmy zgodnie z wyznaczoną datą tj 31 XII. W sumie ok, tylko trochę  niepokojący jest ten kompletny brak informacji: na jakim etapie jest przesyłka, że była próba doręczenia, że odebrała sąsiad  itp Ale w sumie jest ok, dobrze że obyło się bez dodatkowych perturbacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie wysyłki z CT: 5 stycznia dostałem maila, że towar został wysłany.

Jak długo do Was szła później przesyłka?Który kurier dostarczał (pytam bo pewnie będę musiał podać adres do pracy jeśli będzie z dostawą w godzinach do 15,00)?

Tydzień. U mnie była to mała przesyłka, obsłużona przez pocztę polską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie wysyłki z CT: 5 stycznia dostałem maila, że towar został wysłany.

Jak długo do Was szła później przesyłka?Który kurier dostarczał (pytam bo pewnie będę musiał podać adres do pracy jeśli będzie z dostawą w godzinach do 15,00)?

 

Przesyłkę wysłaną 31.12.14 odbierałem na poczcie w dniu 5.01.15 (zamówienie na 6 koszul + krawaty).

Co ciekawe - odbiór bez pisemnego pokwitowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dostałem po 4 dniach roboczych. To moje pierwsze koszule nie z Wólczanki i trzeba przyznać, że robią wrażenie. Właśnie sczytałem sobie  z książki Roetzel`a "Gentleman/ Moda ponadczasowa" , że mają większość cech dobrej jakościowo koszuli. Mam tylko małe wątpliwości co do długości rękawów.

 

Jak wygląda ewentualny zwrot do CT jeśli rozmiar nie byłby trafiony? Czy Klient ponosi koszty odesłania towaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.