Skocz do zawartości

Wyprzedaże w sieciówkach


Mikel

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o MD, to radziłbym uważać z obecną kolekcją w sprzedaży wysyłkowej. Partnerka kupiła wysyłkowo damskie "balerinki" - dość ładne, zgrabne i solidnie przecenione w mid-sale. Po przyjściu paczki, ze zdziwieniem stwierdziłem, że buty zostały zrobione w ... Chinach. Nie mam 100% pewności, że wcześniej tak nie było, ale dość często oglądam rzeczy tej marki Inditexu i z takim krajem pochodzenia butów spotykam się po raz pierwszy (były przeważnie wykonane w Portugalii lub Hiszpanii). Już Indie były dla mnie rozczarowujące, a tu proszę :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarł do mnie brązowy pleciony pasek z Tailor Store. Rzeczywiście pasek jest rozciągliwy; sznurek został opleciony wokół elastycznych linek tworzących ramę. Kolor: w moim przypadku kolor w pełni pokrywa się ze sklepową ekspozycją. Klamra: zastosowanie obrotowej tulejki jakoś mnie nie przekonuje, klamra sprawia wrażenie jakby pochodziła z paska dla dzieci. Dostawa: 4 dni. Generalnie, po uwzględnieniu ceny... żałuję, że nie zamówiłem również fioletowego i szarego.

 

Pozdrawiam,

nynu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bytomiu 2 polówki za 99 zł. Warto? Ktoś jakieś polo już od nich miał i jest w stanie coś powiedzieć na temat materiału, trwałości? 

Mam kupione w zeszłym roku w promocji 3 za 100zł. Jak dla mnie są całkiem ok. Na pewno o wiele lepsze niż "sieciówkowe". Z lepszymi markami nie mam porównania. W każdym razie póki co nie widać na nich śladów "zmęczenia". Materiał jest całkiem przyjemny, kołnierzyk też całkiem dobrze trzyma kształt.

Myślę, że 50zł to całkiem uczciwa cena, chociaż można poczekać licząc, że powtórzą akcję sprzed roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam te polówki kupione w cenie "3 za 100zł" i jakościowo są naprawdę słabe. Ładnie wyglądają na półce w sklepie, natomiast już po 1-2 praniach widać ślady zużycia a po pół roku średnio intensywnego użytkowania wyglądają gorzej niż kilkuletnie polo reserved/h&m (z drugiej strony nie mam tych koszulek z obecnych kolekcji, więc całkiem prawdopodobne, że w ciągu ostatnich lat jakość większości producentów spadła do żenującego poziomu).

Ostatecznie te 33zł można dać, jeśli nieźle leżą, ale gdybym zapłacił pierwotną cenę byłbym mocno zniesmaczony;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem granatowe polo Bytomia na allegro za 39 zł i jakościowo jest moim zdaniem lepsze niż "polówka" z h&m. Jak z trwałością to nie wiem, nosi się jednak b. dobrze. W obecnej promocji na stronie producenta  wychodzi jednak ok. 50 zł za sztukę, więc nie jest to aż tak atrakcyjna cenowo promocja (3 za 100 byłoby atrakcyjniejszą promocją).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobne doświadczenia, u mnie dziurki pojawiały się również na wszyciu kołnierzyka

 

Może miałem pecha, ale polówka z Bytomia którą kupiłem w zeszłym sezonie niemiło zaskoczyła mnie dziurą, która pojawiła się chyba po miesiącu od zakupu - ot tak, przy szwie bocznym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie wyprzedaż ale wstąpiłem dzisiaj do PEEK & CLOPPENBURG (Warszawa Arkadia) i wyszedłem z dwiema lnianymi marynarkami. Pierwsza to Christian Berg 100% w kolorze piasku (półpodszewka) [579zł] a druga to Montego w kolorze brudnego błękitu (bez podszewki) [279zł]. Pełna rozmiarówka od 48-60.

Do tego duży wybór interesujących spodni len lub len+bawełna [299zł].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.