Skocz do zawartości

Wyprzedaże w sieciówkach


Mikel

Rekomendowane odpowiedzi

Przestrzegałbym przed huraoptymizmem, bo jeszcze ktoś może odnieść mylne wrażenie, że za 400zł ubierze się w Mango klasycznie i poprawnie od stóp do głów. Za tą kwotę kupi co najwyżej dobre samopoczucie. 

 

Na zdrowy rozsądek, jak "przyzwoita" marynarka może kosztować 100zł ?? W tych 100zł będziemy mieli m,in. logistykę, koszty materiału, dodatki wykończeniowe, nici, robociznę i marżę.

 

Za tydzień, dwa wątek ożyje w temacie Mango. Stawiam, że będą to wpisy podobne do mojego wcześniejszego. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegałbym przed huraoptymizmem, bo jeszcze ktoś może odnieść mylne wrażenie, że za 400zł ubierze się w Mango klasycznie i poprawnie od stóp do głów. Za tą kwotę kupi co najwyżej dobre samopoczucie. 

 

Na zdrowy rozsądek, jak "przyzwoita" marynarka może kosztować 100zł ?? W tych 100zł będziemy mieli m,in. logistykę, koszty materiału, dodatki wykończeniowe, nici, robociznę i marżę.

 

Za tydzień, dwa wątek ożyje w temacie Mango. Stawiam, że będą to wpisy podobne do mojego wcześniejszego. 

Ubierze się klasycznie ale w ubrania niezbyt wysokiej jakości. Ktoś kto ma w kieszeni nieco mniej talarów i dopiero buduje swój styl, eksperymentując i szukając "swojego złotego środka" z pewnością zrobi dobrze zaopatrując się w Mango. Niewiele wyda a i przyzwoicie się zaprezentuje.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość ubrań Mango jest bardzo nierównomierna, niektóre marynarki faktycznie wyglądają jak konfekcja z Lidla, zapakowane w celofanową folię, a niektóre całkiem przyzwoicie. Kolega jest zadowolony z marynarek, choć ja osobiście ich nie widziałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dwie koszule w Mango na wyprzedaży. Jeśli chodzi o jakość to jeśli ktoś np. chodzi w Wólczankach, czy innych Vistulach, to nie ma dramatu, jednak porównanie z lepszymi markami zdecydowanie przegrywają - materiałem i obszyciem. W moim przypadku porównanie mam np. z koszulami od Hewes&Curtis. Natomiast krój oceniam jako dobry (fason slim fit leży idealnie). Moim zdaniem warto, pod warunkiem, że na wyprzedaży. Gorzej jest z innymi ubraniami - mam jedną dzianinową marynarkę, której krój pozostawia jednak trochę do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wnet urlop z moim synkiem na piaszczystym południu europy, więc wypada mieć buty na dłuższe spacery. Niestety jak na razie mam tylko typowo biegowe, do sportów wodnych, 2 x rolki i spd - więc żadne się nie nadają :)

zastanawiam się nad Converse All Star, jest fajna niska wersja ze skóry, zamiast płótna/bawełny/canvas (czy co to tam jest), tylko czy to jest rzeczywiście ciekawa propozycja? nie miałem ich w rękach więc nie wiem czy warto? a może jednak klasyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te skórzane conversy są z w miarę przyzwoitej skóry (myśląc kategoriami Gino Rossi, nie Yanko), ale jeśli masz płaskostopie to zapomnij.

Edit: jeżeli możesz wydać sumę, jaką zwykle wydajemy na buty, wygooglaj sobie Meindl Tokio lub Amsterdam.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.