Skocz do zawartości

Wyprzedaże w sieciówkach


Mikel

Rekomendowane odpowiedzi

Dla zainteresowanych: ładny, jednorzędowy płaszcz Vistuli z linii RED w rozmiarze 50 z jasnej wełny (80/20) w jodełkę z nakładanymi kieszeniami i ostrymi klapami, - Outlet Factory na Marywilskiej w Wawie - cena wyprzedażowa 649zł.

 

nie jest to kolor "kamel", tylko jasna "kawa z mlekiem" w delikatnym melanżu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Może nie ten dział ale w sumie to jednak dotyczy wyprzedaży. Mam takie pytanie, może ktoś kupował na Country Attire  ?. Konkretnie chodzi mi o czas oczekiwania na  przesyłkę. Ponad 2,5 tygodnie temu zakupiłem kurtkę i jak na razie ani widu ani słychu. W sumie przesyłkę dostarcza Royal Mail i Poczta Polska więc nie powinienem się niecierpliwić ale jakoś właśnie  się niecierpliwię :) Stąd pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie ten dział ale w sumie to jednak dotyczy wyprzedaży. Mam takie pytanie, może ktoś kupował na Country Attire  ?. Konkretnie chodzi mi o czas oczekiwania na  przesyłkę. Ponad 2,5 tygodnie temu zakupiłem kurtkę i jak na razie ani widu ani słychu. W sumie przesyłkę dostarcza Royal Mail i Poczta Polska więc nie powinienem się niecierpliwić ale jakoś właśnie  się niecierpliwię :) Stąd pytanie.

 

Dziś już o tym było w wątku z koszulami (i chyba któryś raz na forum). Royal Mail w Polsce dostarcza przez GLS (nie wiem czy wszystkie przesyłki, ale ostatnio odbierane z tego kierunku dochodziły przez nich). Zatem warto rozejrzeć się w GLS - bo kurierzy tej dziadowskiej firmy często udają "próbę dostarczenia" i wrzucają paczki do punktu odbiorczego. Tam paczka czeka i czeka... a jak nie wyśledzisz jej przez stronę GLSu, to możesz również czekać i czekać... 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega zakupił w listopadzie kurtkę Barbour w Country Attire. Po trzech tygodniach oczekiwania skontaktował się ze sklepem.

Okazało się, że wysłana kurtka została zagubiona przez Royal Mail.

Jednak przez trzy tygodnie kontaktu ze strony sklepu nie było. Proponuje kontakt ze sklepem.

Ja ostatnio czekałem na przesyłkę od nich sześć dni. Paczka dostarczona w Polsce przez Pocztę Polską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MD warto pogrzebać w sklepach stacjonarnych, wybór większy niż w sklepie internetowym.

 

z pominięciem lokalizacji w "modnych" centrach handlowych dużych miast... np. w Wawie (Arkadia/Złote Tarasy/Gal.Mokotów) od kilku tygodni wybór jest baaarrdzzo ograniczony. Pewnie ma to sens w mniejszych miastach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szego: oczywiście nie chciałbym nikogo dotknąć, ale jako "mniejsze miasta" rozumiem w tym kontekście właśnie np. Białystok, Kielce, Radom. W dwóch ostatnich na letniej przecenie widziałem całkiem ciekawe "okazy", których nie było już w Warszawie czy Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do sklepu internetowego MD wróciło kilka par butów.

 

Rozglądając się za butami, sprawdziłem kilka lokalizacji stacjonarnych. Przed weekendem byłem w Łodzi i sprzedawca poinformował mnie, że wszystkie buty odesłali do innych miast. W piątek późnym wieczorem byłem w Krakowie. W Bonarce nie było już żadnej pary. W Galerii Krakowskiej został całkiem niezły wybór. W sobotę odwiedziłem Kielce: też przyzwoity wybór—mieli jeszcze kilka granatowych monków które ostatnio ktoś pokazywał w wątku „Buty trochę taniej”.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia faza wyprzedaży w marks&spencer. mz. warte zainteresowania swetry w klasycznych fasonach, z naturalnych materiałów. ceny wełnianych swetrów, w tym np. merino+kaszmir ok. 75zł. z innych rzeczy: fajnie szyta marynarka w krate - 100% wełna: ok 170zł. byłem w warszawie na marszałkowskiej - swetrów jeszcze trochę było, innych rzeczy wartych zainteresowania - pojedyncze sztuki.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.