Jump to content

jarkos30

Użytkownik
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21

About jarkos30

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

668 profile views
 1. jarkos30

  Buty, trochę taniej

  Dziękuję za pomoc , buty zostają.
 2. jarkos30

  Buty, trochę taniej

  Niestety moje wiedza nie dostaje do szanownego grona i nie mogę na sto procent wypowiedzieć się o skòrze , ale z racji tego że jest raczej lekko błyszcząca a nie matowa obstawiam te ostatnie.
 3. jarkos30

  Buty, trochę taniej

  Kolega nie nastroił mnie pozytywnie. Mój egzemplarz wygląda że ma szyta podeszwę.Mowimy o tym samym modelu ? I jak sprawdzić ponad wszelką wątpliwość czy podeszwa jest szyta czy tylko udaje ?
 4. jarkos30

  Buty, trochę taniej

  Kupiłem w cenie niecałych czterystu złoty na Zalando lounge więc mogę oddać. Na moje oko nie ma do czego się przyczepić , zastanawiam się jeszcze czy naprawdę byłyby mi potrzebne.
 5. jarkos30

  Buty, trochę taniej

  Czy miał ktoś styczność z butami J.Crew ? Zastanawiam się nad tym modelem jako takimi aldenami indy dla uboższych. Gdzieś wyczytałem że redwing szyje buty dla tej marki.
 6. Sam się zastanawiam nad pierwszą parą butów na miarę u porządnego szewca i już wiem że pan Januszkiewicz na pewno nim nie będzie.
 7. Przepraszam ale od kiedy to nawet wybujały indywidualizm przekreśla bycie patriotą? Co do ludzi wybitnych to akurat oni często jak nie zawsze są ostoją patriotyzmu.Jak mawiał Marszałek Piłsudski Polska to wspaniały kraj tylko ludzie k....😁 co jednak dowodzi że ten wielki patriota doskonale zdawał sobie sprawę z naszych narodowych wad i jakoś w sukcesie mu to nie przeszkodziło.
 8. Gdyby ktoś planował zakupy w sklepie Charles Tyrwhitt to chętnie się dołączę . No i koszt wysyłki się zamortyzuje
 9. jarkos30

  Mała renowacja

  Mi się też tak wydaje . Nałożenie koloru o dwa trzy tony jaśniejszego nic nie da , a dużo jaśniejszy wszystko zepsuje. Po prostu zawsze będzie łatwo przyciemnić kolor , w drugą stronę to już ciężko . Jeśli ten czekoladowy wyszedł Ci równo i bez wad to na twoim mjejscu po prostu spróbował bym go polubić .
 10. Jeśli to pytanie do mnie do odpowiadam .....żadnego . Nie zamierzam kupować tej koszuli i nie muszę się nad gramaturą zastanawiać to po pierwsze . Po drugie uważam że w takiej cenie można sobie takiej informacji (dosyć podstawowej w kwestji tkanin )wymagać od sprzedawcy nawet dla własnego widzimisię . W temacie koszul Pana Tomka padło tyle pytań ''koszulowych '' że to o gramaturę tkaniny nie powinno chyba dziwić ?
 11. Myślę że w takiej półce cenowej można sobie życzyć takiej informacji .
 12. jarkos30

  Mała renowacja

  Według mnie całkiem nieżle . Sam przymierzam się do kremowania granatowych sperry , i myślę że szwy pociągnę delikatnie olejem do skór z użyciem pędzelka . Powinno to zabezpieczyć dodatkowo szwy przed wnikaniem kremu .
 13. Ja akurat nie bardzo rozumiem sztukę nowoczesną . Co wcale nie znaczy ze takowa ( w ogólnym sensie )nie robi na mnie wrażenia .Ta wystawa akurat zdecydowanie nie robi .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.