Skocz do zawartości

Wyprzedaże w sieciówkach


Mikel

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie kompletny fuck up z paczką. Winna dotrzeć max w pt., nadana 08.01... Nie da się śledzić, bo po stronie asosa twierdzą, że nie ma żadnego numeru paczki, w Polsce nie wiadomoa, a PP ma nowy system, który zawsze wymaga kod paczki, a nie samych danych teleadresowych.

 

JD!   Mam prośbę, daj znać gdy dojdzie twoja paczka z ASOS, bo ja  zaczynam powoli tracić cierpliwość. Może wpływ na to miał fakt, że   dziś żona dostała swoją torebkę. Wykonanie torebki   zakończono 19 stycznia, 20 wysyłka, dziś rano została dostarczona. Przesyłka z UK. kurier DHL. Wygląda na to że DHL jest solidny, przedwczoraj przyszła paczka z GAP też z UK, 3 dni robocze od wysyłki, równieź  DHL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczk doszła w środę, ale miałem okazję ją otworzyć wczoraj - odsyłam wszystko. Mój zakup okazał się kompletnie niedopasowany do mojej figury, mimo teoretycznie poprawnego rozmiaru, a zakupy 2giej połówki to porażka po linii - na jednym jakieś plamy, drugi zupełnie inaczej się prezentuje niż na zdjęciach (dekolt/rozcięcie okazało się sięgać prawie pępka, a nie jak na zdjęciach konczyć się w dolnych partiach biustu).

Moje wstępne podsumowanie - szkoda nerwów na ten sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczk doszła w środę, ale miałem okazję ją otworzyć wczoraj - odsyłam wszystko. Mój zakup okazał się kompletnie niedopasowany do mojej figury, mimo teoretycznie poprawnego rozmiaru, a zakupy 2giej połówki to porażka po linii - na jednym jakieś plamy, drugi zupełnie inaczej się prezentuje niż na zdjęciach (dekolt/rozcięcie okazało się sięgać prawie pępka, a nie jak na zdjęciach konczyć się w dolnych partiach biustu).

Moje wstępne podsumowanie - szkoda nerwów na ten sklep.

 

Dzięki za info, to przykre że tak wyszło z twoim zamówieniem.  Ja swoją przesyłkę otrzymałem wczoraj. U mnie wszystko zgodnie z opisem.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot, taka ciekawostka.

 

Na wyprzedaży w MD jest jedna para butów(inna niż poniżej), po wejściu na tę ofertę na dole pojawila mi się kolejna para, jako "ostatnio przeglądany produkt".

 

Kliknałęm, a tam wszystkie rozmiary i cena, jak z wyprzedaży. :)

 

http://www.massimodutti.com/pl/pl/c1265534p4580520.html?keyword=MOKASYNY%20KIOWA%20Z%20NAPPY%20Z%20PLECIONYM%20ELEMENTEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot, taka ciekawostka.

 

Na wyprzedaży w MD jest jedna para butów, po wejściu na tę ofertę na dole pojawila mi się kolejna para, jako "ostatnio przeglądany produkt".

 

Kliknałęm, a tam wszystkie rozmiary i cena, jak z wyprzedaży. :)

 

http://www.massimodutti.com/pl/pl/c1265534p4580520.html?keyword=MOKASYNY%20KIOWA%20Z%20NAPPY%20Z%20PLECIONYM%20ELEMENTEM

 

Aż mi się nie chce wierzyć, że za tą cene jest pełna rozmiarówka. To jakiś błąd na ich stronie, że ukryło produkt czy celowy zabieg? Chyba się na nie skusze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jeszcze gdzies jakieś wyprzedaże? ;) Interesowałyby mnie spodnie z moleskinu

 

Są jak najbardziej, ale chyba już lepiej polować na niedobitki w salonach a nie w e-sklepach. Ja dzisiaj zupełnie przypadkiem kupiłem w MD fajną marynarke w śmiesznej cenie. Nie mogłem uwierzyć że jest mój rozmiar (gdyż jest popularny) a tu proszę :) akurat takiej marynarki mi brakowało w szafie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze to wszystko zalezy od tego gdzie i czego szukamy. Jednakze, jesli zgodnie z tematem chodzi o sieciowki typu MD, to sklepy stacjonarne sa duzo lepszym wyborem. Np. dzis, w jednym tylko sklepie MD w galerii Bonarka w Krakowie wybor byl znacznie wiekszy niz w sklepie internetowym jest od dawna. Swoja droga, polecam wszystkim Bonarke w okresie wyprzedazy. Jest w niej znacznie mniej klientow niz w Galerii Krakowskiej, sa praktycznie wszystkie te same marki, a sklepy maja wieksza powierzchnie, przez co ciagle sa realne szanse na znalezienie czegos interesujaco, przecenionego i w odpowiednim rozmiarze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna cena za te mokasyny MD tylko te podeszwy błyskawicznie się ścierają na naszych chodnikach.

 

A tak z innej beczki - kojarzy ktoś do kiedy trwa wyprzedaż w Vistulii i czy można się spodziewać jeszcze dodatkowych obniżek? Mam na oku piękną jasnoszarą marynarkę (miałem okazję przymierzyć i pomacać ją w salonie) z linii Lantier (to ta http://vistula.pl/marynarki/marynarka,id-67717) tylko cena nadal trochę wysoka. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pan Matty - nie ma sensu uogólniać - zwróć uwagę (jak być miał ochotę jeszcze pomacać w sklepie) na różne pochodzenie ich obuwia - najwięcej jest produkowanych w Hiszpanii i Portugalii. Te hiszpańskie są najczęściej wykonane z lepszych skór i na skórzanych podeszwach - w mojej ocenie często przyzwoite. Mam kilka par i z niektórych jestem bardzo zadowolony. Faktem jest, że trafiają się w ofercie tragicznie wykonane i z beznadziejnych jakościowo skór. Trzeba umieć wybrać - bo w cenach wyprzedażowych trudno znaleźć lepszą alternatywę.

 

MD zmieniło w tym sezonie chyba politykę wyprzedaży. W ubiegłym do sklepu internetowego wpływał ciągle nowy towar i często się rotował. W tym roku jest strasznie ubogo. Natomiast niektóre sklepy zakończyły wcześnie wyprzedaż (Warszawa), co było dla mnie również zaskoczeniem. Jako ciekawostkę powiem, że na początku wyprzedaży widziałem osobiście towarowanie sklepu całkowicie nową dostawą - czyli nie wyprzedają stanów sklepowych, tylko specjalnie się w ten asortyment zaopatrzają. 

 

Ciekawe czy sklep zrealizuje te zamówienia z "ukrytej oferty". W zeszłym roku w podobny sposób trafiłem do marynarki, ale po zamówieniu i jego opłaceniu otrzymałem info o niemożliwości zrealizowania zamówienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hargin - nie uogólniam, byłem wczoraj w salonie MD, specjalnie się tam wybrałem, bo w moim mieście rodzinnym nie ma tego sklepu (co swoją drogą uważam za jakąś pomyłkę, miasto prawie 400tys a salony MD brak). Dotykałem wszystkie buty ze skór i zamszowe, niebo a ziemia, ostatnio chciałem kupić online na wyprzedaży jesienno-zimowe brązowe brogsy za kostkę, ktoś napisał - nie warto, papierowa skóra - wczoraj miałem identyczne odczucia. Skóra cienka, tak jakby zmielona a nie z kawałka, choć tak jak mówisz - w sieciówkach można ten sam model mieć lepszy i gorszy. 

 

Przymierzałem za to granatowe monki z zamszu i dla chętnych podpowiem, że mam dosyć wąską stopę i średnie podbicie - kiedy przenosiłem ciężar na nogę postawną nie czułem, że but przylega właśnie w podbiciu, tylko centralnie na podeszwie, aż ściskało. Mało tam jest cm w obwodzie, więc dla osób z szerszą stopą/wysokim podbiciem nie polecam. Ale jak będą wyprzedaże, to za 300zł bym je brał.

 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się nie chce wierzyć, że za tą cene jest pełna rozmiarówka. To jakiś błąd na ich stronie, że ukryło produkt czy celowy zabieg? Chyba się na nie skusze. 

Za te pieniądze to sam się skusiłem, i tak chciałem je kupić (są co sezon i różnią się detalami) na lato. 

 

 

Nie polecam w zasadzie żadnych butów z MD ze skóry. Byłem, dotykałem, widziałem i jakoś skóry to jakaś pomyłka, o środku nie wspomnę. Co innego zamsz. 

Co do tego akurat nie ma reguły. Miałem 4 pary butów z MD, z czego 3 pary to zamsz i jedna para z licowej skóry. Dwie pary zamszowych rozlazły mi się po kilku msc użytkowania, licowe jeszcze żyją aczkolwiek ich jakość wykonania również pozostawia wiele do życzenia. Cena regularna tych butów to jakaś przesada, z wyprzedaży można się szarpnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.