Skocz do zawartości

Wyprzedaże w sieciówkach


Mikel

Rekomendowane odpowiedzi

teraz MD chyba wysyła przez DPD - ja otrzymałem 3 informacje: 1 - po zamówieniu (18.12), 2 - po nadaniu w Hiszpanii (18.12), 3 - po dotarciu paczki do sortowni DPD w Poznaniu (20.12)

byc może trafiłeś w moment szczytowy zamówień, ja swoje złożyłem rano pierwszego dnia po ogłoszeniu wyprzedaży - inna sprawa, że w salonach nadal jest lepszy wybór niż na stronie (na bazie sklepów w Silesii, Gal.Mokotów i Arkadii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz MD chyba wysyła przez DPD - ja otrzymałem 3 informacje: 1 - po zamówieniu (18.12), 2 - po nadaniu w Hiszpanii (18.12), 3 - po dotarciu paczki do sortowni DPD w Poznaniu (20.12)

byc może trafiłeś w moment szczytowy zamówień, ja swoje złożyłem rano pierwszego dnia po ogłoszeniu wyprzedaży - inna sprawa, że w salonach nadal jest lepszy wybór niż na stronie (na bazie sklepów w Silesii, Gal.Mokotów i Arkadii)

 

łoo matko znowu DPD :shock:  no to dreszczyk emocji będę miał gwarantowany, ale moja wina -  znowu dałem się skusić na zakup online :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyrwhitt:

 

Kod -20%: perks20

Przed chwilą wszedł jak w masło.

 

+ dużo fajnych koszul w cenach 10-20Ł

+ grube kardigany z wełny i kaszmiru w cenie 45Ł

+ fajne krawaty wełna / jedwab po 10Ł

 

Jest generalnie jeszcze dużo rozmiarów wszystkiego.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zakupy zrobione, sam będę musiał odpowiedzieć sobie czy warto nabyć kardigany z CT. Parę innych rzeczy też nabytych (małżonka również).  Szczerze mówiąc - wyprzedaże w naszych sieciówkach to kpina w porównaniu z tym jak to wygląda np w UK.  God bless internet :)

 

Mam tylko nadzieję że nie wysyłają przez DPD :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa krawaty CT i nic mi się nie zmieniło.

Nie jest to oczywiście jakaś najwyższa półka, ale w porównaniu z tym, co można zanabyć w polskiej galerii handlowej - no nie ma porównania.

Zwłaszcza w cenie 50zł.

 

Jaki dokładnie problem może się ujawnić, xkoźle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka standardowa wynosi 8,95. Czy CT stosuje kiedykolwiek free shipping?

Mam pytanie- czy da się połączyć kupon na 20procent obniżki i jednocześnie na darmową wysyłkę do Polski? Jeżeli tak, to proszę o informacje jak to zrobić- niestety nie udaje mi się tego dokonać (albo uzyskuje rabat albo darmową wysyłkę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.