Skocz do zawartości

Wyprzedaże w sieciówkach


Mikel

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co jest przyczyna takiego ogromnego zainteresowania w tym roku MD. W poprzednim wszystko długo wisialo w sklepach i wolno się wyprzedawało.

Cena, pierwszy raz w historii na pierwszym etapie sporo rzeczy zeszło na 50 % ceny, gdzie standardem było 30%. Prawdopodobnie także wyprzedaż potrwa krócej niż dotychczas :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo rzeczy z linii NY i potwierdzam, że np koszule lniane są o NIEBO lepsze od zwykłych. Wczoraj kupiłem zwykłej kolekcji granatową lnianą. Gęsto tkany len. Natomiast zeszłego roku za 100 na ostatnie dorzucte kupiona biala lniana jest bardzo dobra. Luźny splot, łatwo się pierze. Mydełkiem z rossmana i zero plam po pocie.

Dlatego żałuję, że tak szybko poszły błekitne i beżowe w tym roku. Będe polował na dorzutki, a szczególnie tego beżowego swetra. Wiec poniwnie apel do was panowie! Jak się komuś uda dojrzeć ten sweter:

http://www.massimodutti.com/pl/pl/men/nyc-limited-edition/sweter-z-okrągłym-dekoltem-limited-edition-c1060668p3577176.html?colorId=710

w rozmiarze M lub L, to błagam was o zakoszenie dla mnie! Odwdzięczę sie oddając ktoryś z nieużywanych krawatów :)

 

 

Kupiłem raz lnianą koszulę w MD z myślą o upalnym lecie. Jednak splot jest na tyle gęsty, że o użytkowaniu w upale można zapomnieć - koszula nie jest zbyt przewiewna. Nie dotyczy to może wszystkich modeli, ale zauważyłem, że większość (wszystkie? nie wiem czy wszystkie oglądałem) marynarek letnich w MD ma taki splot, że nie ma mowy o swobodnym przepływie powietrza przez materiał - koszule podobnie. Zwróćcie na to uwagę podczas letnich zakupów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Marks&Spencer w Warszawie w DT Centrum sporo kolorowych bawełnianych chinosów (żółte, niebieskie, bordowe, różowe, białe) w cenach od mniej więcej 50 zł. Dorzucili rozmiarów, w zeszłym tygodniu były głównie bardzo duże rozmiary, teraz jest też trochę "średnich".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem raz lnianą koszulę w MD z myślą o upalnym lecie. Jednak splot jest na tyle gęsty, że o użytkowaniu w upale można zapomnieć - koszula nie jest zbyt przewiewna. Nie dotyczy to może wszystkich modeli, ale zauważyłem, że większość (wszystkie? nie wiem czy wszystkie oglądałem) marynarek letnich w MD ma taki splot, że nie ma mowy o swobodnym przepływie powietrza przez materiał - koszule podobnie. Zwróćcie na to uwagę podczas letnich zakupów. :)

Tak. Zwykłej kolekcji lniane koszule to porażka jeżeli chodzi o przewiewność. Natomiast tak jak mówiłem z kolekcji NY spokojnie sobie dają radę w 30 stopniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Marks&Spencer w Warszawie w DT Centrum sporo kolorowych bawełnianych chinosów (żółte, niebieskie, bordowe, różowe, białe) w cenach od mniej więcej 50 zł. Dorzucili rozmiarów, w zeszłym tygodniu były głównie bardzo duże rozmiary, teraz jest też trochę "średnich".

 

Potwierdzam, sam kupiłem 3 pary. Większość spodni jest tańszych nawet o 100 zł niż normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytom ma teraz szczyt wyprzedaży. Z kartą klubową oprócz "zwykłej" przeceny przysługuje dodatkowy 20% rabat na drugą i następne rzeczy. Przy tej promocji można także wykorzystać naliczony na karcie rabat wartościowy. Za 3 koszule zapłaciłem łącznie ok. 450 zł.

Z całego asortymentu polecam właśnie koszule. Niektóre materiały są niesamowite - szczególnie różne wariacje oxfordów (dominują głównie kratki, ale gładki błękit i biel też się znajdzie). Od kilku miesięcy noszę zielono-białą koszulę z tego typu materiału. Jest miękka, mięsista, dobrze oddycha i nie gniecie się. Po praniu bardzo łatwo ją wyprasować.

Koszule z TML, CT i większość Lambertów, które mam nie mają startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co się orientuję (związki kapitałowe, o których była jakiś czas temu mowa), koszule dla Bytomia szyje Otto Hauptmann, teraz na te koszule jest promocja w Próchniku, do wyjęcia za 140 zł sztuka. Najlepsze z nich są naprawdę - za tę cenę -  świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawia młodzież - przepieniężne koszule z serii Savile Row Inspired za 25 euro (20 funtów) do dostania na stronie Marks & Spencer. Kupowałem te koszule jeszcze po pełnej cenie 63 euro i, nawet jeśli M&S nie ma może znakomitej reputacji, linia Savile Row Inspired jest naprawdę godna polecenia. Warto spróbować. Przecenione są tylko niektóre wzory, ale akurat z tych najciekawszych (czerwone i niebieskie paski, czerwona i niebieska kratka vichy).

 

Edit: Koszule są co prawda made in indonesia, ale bawełna jest woven in Italy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całego asortymentu polecam właśnie koszule. Niektóre materiały są niesamowite - szczególnie różne wariacje oxfordów (dominują głównie kratki, ale gładki błękit i biel też się znajdzie). Od kilku miesięcy noszę zielono-białą koszulę z tego typu materiału. Jest miękka, mięsista, dobrze oddycha i nie gniecie się. Po praniu bardzo łatwo ją wyprasować.

Zgadza się, również polecam. Trzeba uważać bo równie dobrze można trafić materiał o wręcz odwrotnych właściwościach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Po wizycie - garnitur na żywo jest nijaki, wpada w szarobury odcień. Od biedy można kupić, ale ja zdecydowałem się na ten model (+kilka mocno przecenionych krawatów i polówek ;)):

http://bytom.com.pl/garnitury,garnitur-oslo-3-114-k-1998-10347-p

 

W rzeczywistości kolor jest o ton ciemniejszy, ale na pewno nie da się go pomylić z czernią (czego niestety nie można powiedzieć o moim starym garniturze). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Małe ostrzeżenie odnośnie swetrów z Bytomia (tych grubszych na sylwetkę standardową - vide: http://bytom.com.pl/swetry,sweter-bd2-06-24e-178-k-2610-13096-p) 

Nie należę do szczupłych ludzi, ale tym czymś jestem w stanie owinąć się dwa razy (mierzyłem rozmiar M, a mam 100 cm w pasie). Dobrze, że zmierzyłem w salonie bo kusiło mnie żeby zamówić przez neta... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bytomiu pojawiły się długie, wełniane szale w dość dużej gamie kolorystycznej (kilkanaście wzorów). W sklepie internetowym póki co ich nie ma. Materiał raczej cienki, miękki, lejący się. Cenowo wychodzi póki co drogo - 199 zł/szt, ale patrząc po polityce Bytomia pewnie zaraz będzie jakaś wyprzedaż ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam prawie zawsze jest jakaś promocja. Jak ta na kurtki/płaszcze się skończy (a kończy się na dniach) to pewnie będzie kolejna. Swoją drogą w salonie w Poznaniu (Poznań Plaza) w którym byłem wczoraj mieli jeszcze pełen asortyment (mi wypakowywali tą kurtkę prosto z worka: http://bytom.com.pl/kurtki-i-plaszcze,kurtka-alaska-1-179-k-2648-13277-p) Ciężko to co prawda uznać za klasykę, ale potrzebowałem czegoś konkretnego i nieformalnego na mroźne dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.