Jump to content

Wyprzedaże w sieciówkach

Recommended Posts

• Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dajcie spokój, wyluzujcie.

Czy wg Ciebie "klienci Biedronki" to jakiś specyficzny segment wśród polskich konsumentów? Sądzisz, że charakterystyka tego segmentu (np. demografia albo lifestyle) pozwalają domniemywać, że osoby go

lniane kąpielówki?

Posted Images

Panowie, jak ktoś wyczai tę kurtkę:

http://www.massimodutti.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/duttipl/pl/30220004/724535/3057507/Skorzana%2Bkurtka%2Bpilotka%2Bz%2Bfutrzanym%2Bkołnierzem

W rozmiarze S, to dopłacę 100 zł za jej zakup w moim imieniu. On-line nie ma jej już dawno, z kolei w stacjonarkach które obskoczyłem rozmiaru niżej niż M nie mają. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Zamykając temat. Zmierzyłem cztery M-ki szukając najwęższej - ostatnia z nich była wprost idealna. Aż sprawdziłem na płasko - różniła się o ~3 cm w torsie i ~4 cm na długość, rękawy sporo krótsze. W efekcie kupiłem ją. Generalnie czy to błąd produkcyjny, czy błąd jakiegoś Hindusa przy wszywaniu metek - jakimś cudem wyszło na moje ;)

Dziękuję osobom, które oferowały mi pomoc, bardzo mi miło.

• Upvote 1

W Bytomiu (byłem w sklepie w Warszawie, Galeria Mokotów) mają promocję 50% na drugą rzecz nabytą z przecenione już kolekcji. Tym sposobem, po nabyciu bosmanki nabyłem tam też golf (100% wełna) za 55 zł. Oryginalnie kosztowal ponad 200, przeceniony na 110, kupiony jako drugi produkt za 55.

Guest Olgierd

Książka to książka, jakie znaczenie ma to gdzie ją kupiłeś? :huh:  Wiele moich ulubionych książek kupiłem na straganach gdzie poszczególne pozycje sprzedawane są za "piątaka".

Nawet przez myśl by mi to nie przeszło: "książka to książka", z czym się zgadzam.

Inna sprawa, że chciałbym zobaczyć jak wygląda kosz z tymi książkami. Nie żebym był zwolennikiem tezy, że do książki tylko na klęczkach, ale wizja przemieszanych, zmasakrowanych, powyciąganych, walających się po koszach szortów... pfuj książek...

PS ja od jakiegoś czasu praktycznie tylko elektronicznie książki kupuję (i czytam). W papierze tylko takie o historyjki...

<p>W Bytomiu (byłem w sklepie w Warszawie, Galeria Mokotów) mają promocję 50% na drugą rzecz nabytą z przecenione już kolekcji. Tym sposobem, po nabyciu bosmanki nabyłem tam też golf (100% wełna) za 55 zł. Oryginalnie kosztowal ponad 200, przeceniony na 110, kupiony jako drugi produkt za 55. </p>

zamiast " " wpisuj spację (taki długi przycisk na klawiaturze) - będzie czytelniejsze ;)

Inna sprawa, że chciałbym zobaczyć jak wygląda kosz z tymi książkami. Nie żebym był zwolennikiem tezy, że do książki tylko na klęczkach, ale wizja przemieszanych, zmasakrowanych, powyciąganych, walających się po koszach szortów... pfuj książek...

Z tego co pamiętam to Lidl umieszcza książki na metalowych stojakach z półeczkami. 

nie ma się co bać wyprzedaży książek, ja dzisiaj w carrefourze kupiłem 6 książek w z tego 4 w stanie idealnym a 2 w bardzo dobrym za 39.94, jak wróciłem do domu sprawdziłem na stronach empiku że taki zestaw kosztowałby 190pln, jest różnica, więc warto poszukać.