Skocz do zawartości

Wyprzedaże w sieciówkach


Mikel

Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy, mi chodzi głównie o te wyprzedaże do -70%. Interesowały mnie spodnie - a Pani była w ogóle zaskoczona, że o to pytam, bo żadnych wyprzedaży u nich nie ma. Wygląda więc, że obowiązują tylko na ich sklepie internetowym... szkoda, bo z przymiarek nici - tych spodni też na miejscu nie było, nawet po cenie regularnej. Ogólnie u nas asortyment mają bardzo przeciętny, czerń, granat, wszystko gładkie... Jedynie koszul jest sporo. Płaszcze były dwa, pikowanych kurtek kilka, pewnie już wszystko rozebrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda rozmiarówka Bytomia? Chodzi mi o kurtki i płaszcze. Noszę M. Jestem szczupły. Nie miałem okazji przymierzać nic tej firmy.

Jutro zdaje się ostatni dzień promocji na kurtki i płaszcze. Na zdjęciach zachęcająco wygląda.

Kupił ktoś z Was płaszcz/kurtkę z tej kolekcji?

 

Mam 182 cm i jestem szczupły, kurtka w rozmiarze M była ok. Za to płaszcz w rozmiarze 48 był za duży (na tyle, że krawiec do którego chodzę z przeróbkami zgodził się, że nie ma sensu przerabiać), a mniejszych nie produkują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 182 cm i jestem szczupły, kurtka w rozmiarze M była ok. Za to płaszcz w rozmiarze 48 był za duży (na tyle, że krawiec do którego chodzę z przeróbkami zgodził się, że nie ma sensu przerabiać), a mniejszych nie produkują...

Mam tyle samo wzrostu. Dzięki za info. Przyda się na przyszłość, bo już ta promocja się skończyła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

W tikeju na Marszałkowskiej (Warszawa) kilka marynarek Tagliatore; bardzo ładna, wełniana, jasnobrązowa jednorzędówka i ciekawa, włochata, granatowa dwurzędówka ze złotymi guzikami i nakładanymi kieszeniami. Niestety, małe rozmiary - 46-48, na oko do jakichś 96 w klacie i 76 w talii. Wszystkie (chyba) po 4 stówy.

 

Ciekawa alternatywa dla wyprzedaży w Bytomiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedy można się spodziewać jakiś grubszych wyprzedaży w Lambercie? Dopiero po BN?

EDIT: uważam, że temat lepiej by się sprawdził w dziale "męska elegancja", bo ma więcej wspólnego z ubraniami niż ze stylem życia. Chyba, że niektórzy patrzą na kupowanie na wyprzedażach z pogardą, no ale to nie mój problem. Mam nadzieję, że kiedyś też będę mógł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tikej maxx czeladź - fajne włoskie pikowane (w poprzeczne pasy) kurtki z zewnętrzną warstwą wełnianą.

Producent  trudny do określenia z metki bo jest ich kilka :)  More down eight od GIR+A&F srl Giubinni z San GIovanni in Marignano. Wersje granatowe, brązowo-zielona jodełka, oraz takie same kamizelki. Bez ściągacza na rękawie, bez ściągacza na dole, tylko z zaciąganą od środka na samym dole i w tali gumką. Rozmiar 48.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cordy BB występują w wielu kolorach - ja widziałem: burgund, śliwka, pomarańcz, zielone, granatowe, beżowe, czarne. Rozmiary są raczej duże, ale wg. mnie rozmiarówka jest trochę zaniżona (mierzyłem), ale to pewnie indywidualna sprawa. Potwierdzam Marszałkowską, ale dwa tygodnie temu widziałem tą samą ofertę w Bonarce Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się, gdzie dodać tą informację:

 

w Auchan Marki na stoisku z alkoholami .... whisky single malt Bowmore Small Batch.... za 137 zł (regularna cena w Polsce - od 160 do 290). W mojej ocenie coś pochrzanili z oznaczeniem produktu, bo jest to cena Bowmore Legend.

 

Na półce trochę się przerzedziło po mojej ostatniej wizycie, ale chyba jeszcze ze 4 butelki stoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w Vistuli ruszyła wyprzedaż, przy zakupach za minimum 6000 na całe zakupy otrzymujemy 50% rabatu. Mam zamiar kupić garnitur roboczy oraz kilka koszul myślę, że uzbieram 3000, szukam kogoś kto chciałby dołączyć do zakupów abyśmy na jednym paragonie przekroczyli 6000 pln. Jeśli ktoś jest zainteresowany prosze o info na priv. Ja mieszkam w Krakowie więc w tym mieście możemy załatwić sprawę stacjonarnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.