Skocz do zawartości

Wyprzedaże w sieciówkach


Mikel

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam jedną koszulę z takiej akcji (dwie kupił kolega) i uważam, że jakość jest w porządku - to są normalne Lamberty, nic gorszego ani poniszczonego. Jeśli znajdziesz odpowiadający Ci model we właściwym rozmiarze, to bierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, 3 x Lambert po 66 zł sztuka to bardzo dobra cena, mam tylko jedną koszulę Lambert ale użytkuję ją juz kilka lat i jeszcze się trzyma, zniosła już na prawdę wiele prań a ma mankiety na spinki, które jak wiadomo zwykle szybciej się wycierają niż normalne. Oglądałem te koszule nie raz i jakośc za tę cenę będzie bardzo OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj maila, że przecena 50% w Outlecie Mango. Kod to 6OUTWEEK, ale nie jest on jakiś "tajny"... pojawia się po włączeniu strony na górze.

 

http://www.mangooutlet.com/PL/mezczyzna

 

 

Moim zdaniem jest kilka ciekawych casualowych rzeczy. Sporo ubrań lnianych czy z bawełny oxford, koszule z mankietami na guziki itp. Nic wielkiego, ale tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj maila, że przecena 50% w Outlecie Mango. Kod to 6OUTWEEK, ale nie jest on jakiś "tajny"... pojawia się po włączeniu strony na górze.

 

http://www.mangooutlet.com/PL/mezczyzna

 

 

Moim zdaniem jest kilka ciekawych casualowych rzeczy. Sporo ubrań lnianych czy z bawełny oxford, koszule z mankietami na guziki itp. Nic wielkiego, ale tanio.

 

KURTKA BOMBER ZE SKÓRY PEKARI

 

http://www.mangooutlet.com/PL/p0/mezczyzna/odziez/kurtka-bomber-ze-skory-pekari/?id=83161154_NH&n=1&s=prendas_he&ident=0__0_1400778350462&ts=1400778350462

 

Skład:

 

Skład: 100% skóra świńska

 

Taak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta ich kurtka szwedka, lekka, przyjemna, prawie kupiłem w salonie jak były za 200 (oczywiście oznaczone też jako przecena z 300 czy 400), ale trochę głupio mi było w taką pogodę kupować kurtkę. Ale ze stówę się skuszę, do jesieni nie spleśnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobry wieczór.

 

Mam trzy pytania:

 

1. Czy wyprzedaże w massimo dutti obejmują również obuwie? 

 

2. Czy w tym samym czasie trwają one w sklepie internetowym i stacjonarnych, oraz czy ceny są w nich jednakowe?

 

3. Czy wraz z trwaniem wyprzedaży ceny spadają, czy są obniżane raz i koniec?

 

Zdaje sobie sprawę, że pytania mogą być z tych banalnych, jednak nigdy nie czekałem specjalnie na wyprzedaże, a tym razem, moim zdaniem warto dla jednych butów :) .

 

Z góry dziękuje za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.