Jump to content

Wyprzedaże w sieciówkach

Recommended Posts

• Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dajcie spokój, wyluzujcie.

Czy wg Ciebie "klienci Biedronki" to jakiś specyficzny segment wśród polskich konsumentów? Sądzisz, że charakterystyka tego segmentu (np. demografia albo lifestyle) pozwalają domniemywać, że osoby go

lniane kąpielówki?

Posted Images

Najlepsze sa koszule za 49,90 z inforrmacją, że można je nabyć "3 za 199":)

Ale 3 koszule Lambert za 199 czyli 66 sztuka to dobry deal. Niestety klasycznie jest bieda z koszulam na spinki...

Ja mam jedną koszulę z takiej akcji (dwie kupił kolega) i uważam, że jakość jest w porządku - to są normalne Lamberty, nic gorszego ani poniszczonego. Jeśli znajdziesz odpowiadający Ci model we właściwym rozmiarze, to bierz.

Dokładnie, 3 x Lambert po 66 zł sztuka to bardzo dobra cena, mam tylko jedną koszulę Lambert ale użytkuję ją juz kilka lat i jeszcze się trzyma, zniosła już na prawdę wiele prań a ma mankiety na spinki, które jak wiadomo zwykle szybciej się wycierają niż normalne. Oglądałem te koszule nie raz i jakośc za tę cenę będzie bardzo OK.

Dostałem dzisiaj maila, że przecena 50% w Outlecie Mango. Kod to 6OUTWEEK, ale nie jest on jakiś "tajny"... pojawia się po włączeniu strony na górze.

http://www.mangooutlet.com/PL/mezczyzna

Moim zdaniem jest kilka ciekawych casualowych rzeczy. Sporo ubrań lnianych czy z bawełny oxford, koszule z mankietami na guziki itp. Nic wielkiego, ale tanio.

Dostałem dzisiaj maila, że przecena 50% w Outlecie Mango. Kod to 6OUTWEEK, ale nie jest on jakiś "tajny"... pojawia się po włączeniu strony na górze.

http://www.mangooutlet.com/PL/mezczyzna

Moim zdaniem jest kilka ciekawych casualowych rzeczy. Sporo ubrań lnianych czy z bawełny oxford, koszule z mankietami na guziki itp. Nic wielkiego, ale tanio.

KURTKA BOMBER ZE SKÓRY PEKARI

http://www.mangooutlet.com/PL/p0/mezczyzna/odziez/kurtka-bomber-ze-skory-pekari/?id=83161154_NH&n=1&s=prendas_he&ident=0__0_1400778350462&ts=1400778350462

Skład:

Skład: 100% skóra świńska

Taak...

Podoba mi się ta ich kurtka szwedka, lekka, przyjemna, prawie kupiłem w salonie jak były za 200 (oczywiście oznaczone też jako przecena z 300 czy 400), ale trochę głupio mi było w taką pogodę kupować kurtkę. Ale ze stówę się skuszę, do jesieni nie spleśnieje.

• 2 weeks later...

Dobry wieczór.

Mam trzy pytania:

1. Czy wyprzedaże w massimo dutti obejmują również obuwie? 

2. Czy w tym samym czasie trwają one w sklepie internetowym i stacjonarnych, oraz czy ceny są w nich jednakowe?

3. Czy wraz z trwaniem wyprzedaży ceny spadają, czy są obniżane raz i koniec?

Zdaje sobie sprawę, że pytania mogą być z tych banalnych, jednak nigdy nie czekałem specjalnie na wyprzedaże, a tym razem, moim zdaniem warto dla jednych butów :) .

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam