Skocz do zawartości

Wyprzedaże w sieciówkach


Mikel

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się - nie stałem w kolejce po wzrost, więc płaszcz jest na długość akceptowalną. Oczywiście mógłby być ciut dłuższy, bo takie lubię - ale nie narzekam. 

 

Kolor jest ciemniejszy niż na stronie sklepu i bardziej głęboki. Te zdjęcia Próchnika w ogóle są mizerne w moim odbiorze - robione od dołu. 

 

To czego nie widać, a mnie skłoniło do zakupu to ładny detal guzików (nie widać tego na zdjęciach). Są one stylizowane na Krzyż Walecznych.

 

Uwaga: Próchnik oszczędza na guzikach zapasowych i w przypadku zagubienia będzie problem. Ja zwróciłem się o dodatkowy komplet przy zakupie w Arkadii, ale niestety jak powróciłem się upomnieć punkt został zlikwidowany :( Będę apelował :)

 

EDIT: interwencja do Próchnika w sprawie guzików, spowodowała odzew w ciągu 10 minut - z przeprosinami za niedotrzymanie umowy przez personel CH Arkadia i przekierowanie sprawy do Złotych Tarasów - zobaczymy, czy faktycznie otrzymam zapas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Prochnik. Niestety model Orlicz to muszę poszukać co najwyżej w outlecie. W sklepie firmowym znalazłem coś bardzo podobnego w kolorze szarym. 

Skład 50% wełna, 40%bawełna i 10% poliamid. Cena 700 przeceniona z rzekomo 1400. Skład zdaję się bardzo fatalny a sam płaszcz całkiem ładny i dobrze leżał, guziki metalowe stylizowane na Krzyż Walecznych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zalando można znaleźć ciekawe monki Cheaney Harvard w dość ciekawej cenie, nie rewelacyjnej, ale ciekawej. http://www.zalando.pl/cheaney-harvard-polbuty-wsuwane-bezowy-c7812a00s-b11.html?size=41

Dość niefortunne moim zdaniem - szczególnie kolor, ale przy okazji wyskoczyły mi te... http://www.zalando.pl/green-george-polbuty-wsuwane-brazowy-gg412c002-o11.html

Firma niestety do sprawdzenia przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawą promocję zrobił Próchnik. Nie dość, że mają przeceny na płaszcze i kurtki, to jeszcze jak się do nich dobierze marynarkę, to cena zarówno kurtki jak i marynarki jeszcze idzie o połowę w dół. Dzięki temu kupiłem budrysówkę w cenie 500 (wyjściowo 1999, co było przegięciem) i marynarkę za 300. Nie wszystkie są objęte przeceną, na pewno większość płaszczy. Obowiązuje od dzisiaj. Budrysówka dość dopasowana, na szczupłych facetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to jest przerażające, ale do Próchnika zaglądałem kiedyś częściej i te ceny tam rzeczywiście bywały na takim poziomie, a przeceny zdarzały się nieczęsto. Jeśli już, to najchętniej na koszule, gdzie można było kupić 3 za +- 200 zł.

 

Garnitury sobie od nich odpuściłem w momencie, kiedy szlag mnie trafił po tym, jak mój brat rok po mnie kupił taki sam rozkompletowany garnitur lniany jak mój za cenę 150 zł marynarka i 99 zł spodnie, podczas gdy ja zapłaciłem coś w granicach 800 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

 

Czy obecna "zimowa promocja do -70%" w Bytomiu to już ostateczna wyprzedaż zimowego asortymentu czy będą jeszcze przeceny na pełną kolekcję?

 

Jeżeli będą to kiedy? I jak ktoś posiada taką wiedzę prosił bym również o podanie daty wyprzedaży dla Vistuli.

 

Dziękuję z góry i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to jest przerażające, ale do Próchnika zaglądałem kiedyś częściej i te ceny tam rzeczywiście bywały na takim poziomie, a przeceny zdarzały się nieczęsto. Jeśli już, to najchętniej na koszule, gdzie można było kupić 3 za +- 200 zł.

 

Garnitury sobie od nich odpuściłem w momencie, kiedy szlag mnie trafił po tym, jak mój brat rok po mnie kupił taki sam rozkompletowany garnitur lniany jak mój za cenę 150 zł marynarka i 99 zł spodnie, podczas gdy ja zapłaciłem coś w granicach 800 zł.

 

To ja kupiłem te rozkompletowane  spodnie za 50 zł, marynarkę odpuściłem gdyż nie spodobała się mojej lubej. Taka gradacja cen wyjściowych i końcowych faktycznie  może zniechęcić do firmy. Ja jednak lubię od czasu do czasu zaglądać  do sklepów stacjonarnych Próchnika gdyż  właśnie w taki sposób udało mi się nabyć kilka dobrych jakościowo rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to jest przerażające, ale do Próchnika zaglądałem kiedyś częściej i te ceny tam rzeczywiście bywały na takim poziomie, a przeceny zdarzały się nieczęsto. Jeśli już, to najchętniej na koszule, gdzie można było kupić 3 za +- 200 zł.

 

Garnitury sobie od nich odpuściłem w momencie, kiedy szlag mnie trafił po tym, jak mój brat rok po mnie kupił taki sam rozkompletowany garnitur lniany jak mój za cenę 150 zł marynarka i 99 zł spodnie, podczas gdy ja zapłaciłem coś w granicach 800 zł.

 

Ja zapłaciłem 800zł za samą marynarkę. Trudno, przyjemność z noszenia nie była przez to mniejsza.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.