Jump to content

Artur

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21

About Artur

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

540 profile views
 1. Moim zdaniem rękawy są za długie, a gdy ubierzesz koszulę z mankietami francuskimi, to rękaw marynarki ma na czym się oprzeć i wydaje się być odpowiedniej długości (dobrze widać to na drugim i trzecim zdjęciu)
 2. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Przyznam, że pod jej wpływem zmieniłem zdanie i postanowiłem dać Waszym garniturom szansę 😉 Niestety, trochę zniesmacza mnie fakt, że kupując garnitur w preorderze, rozmiarówka nie jest pełna. Z czego to wynika, z błędu na stronie? Rozumiem, że przy odbiorze osobistym możliwa będzie zmiana rozmiaru na inny? Czy wprost przeciwnie, szyjecie wyłącznie zamówione rozmiary?
 3. Panowie, macie jakieś informacje odnośnie nowej kolekcji garniturów? Konkretnie chodzi mi o ten model https://shopmiler.com/pl/garnitury/sportowy-szary-garnitur-turin. W linku widnieje wyłącznie informacja tym, że wykonany jest z wełny - nic więcej o materiale, ani słowa o podszewce itd. Nie ma co się oszukiwać, raczej wiadomo, że to klejonka. Zauważam ostatnio sporo negatywnych opinii odnośnie sklepu Miler, stąd zastanawiam się czy lepiej nie dołożyć i kupić coś z SS...?
 4. @kabza00 - ostatnio kilkukrotnie korzystałem z usług pana Jakubowskiego i nie miałem żadnych zastrzeżeń, fachowiec godny polecenia. Najlepiej chyba byłoby się po prostu do niego przejść i zobaczyć co Ci doradzi, idzie się z nim dogadać.
 5. @szewc24.pl - sugerujesz, że buty są do uratowania (przez zelowanie lub uzupełnianie skórą) tak długo, jak nie została naruszona rama? A co, jeżeli wcześniej dojdzie do przetarcia szwów? Podeszwa nie zacznie się rozwarstwiać?
 6. Panowie, jak długo wytrzymują Wam skórzane podeszwy w Yankach? U mnie, po kilku wyjściach zaczęły się pokazywać szwy na czubku. Co radzilibyście z tym zrobić? Podbić blaszkami?
 7. Yanko, przyszwa powoli zaczyna się schodzić
 8. Dokładnie tak myślałem, dzięki za potwierdzenie. Tak, sklep klasyczne.
 9. Panowie, prośba o radę. Zamówiłem sobie lotniki z Carlos Santos, wszystko było pięknie dopóki nie podwinąłem nogawek i nie ujrzałem odstającej skóry prawego buta. Przy kostce cholewka jest zdeformowana, wypaczona i nie jest to bynajmniej wywołane moimi stopami, problem utrzymuje się również po zdjęciu butów. Odpowiedź sklepu na maila o wadzie - 'to normalne, wynika z budowy stopy' Spotkał się już ktoś z Was z takim problemem?
 10. @Miler Spirits&Style, można jakoś zakupić modele butów z wcześniejszego preorderu? Jeżeli nie, to wypadałoby je ukryć - a już na pewno nie powinno się ich obejmować promocją z okazji Black Friday.
 11. Gratulacje, Twój uwaga wniosła wiele do tematu. Zupełnie nie rozumiem wytykania jednego błędu w poście, skoro jest on w pełni zrozumiały.
 12. Najbardziej zastanawia mnie zdjęcie z bloga. Czy to nie ten sam sweter?
 13. Artur

  TK Maxx

  Niestety, to nie dainite, a jakiś dziwny twór. Dla zainteresowanych wklejam zdjęcie.
 14. Artur

  TK Maxx

  Lobby 46, 999 zł (Poznań, Malta) - niestety, podeszwa nie jest skórzana
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.