Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

I w tym się z Tobą zgadzam absolutnie, opinie mamy widocznie inne. Mi kamizelka nie przeszkadza i tyle, choć nie nazywam tego nonszalancją w tym wypadku, bez przesady. 
Dla mnie po prostu za sztywno do tego podszedłeś , ale Twoje prawo. 
W kwestii wiedzy i świadomości też się zgadzam, przyjmując, że piszesz neutralnie, a nie silisz się na złośliwości. 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
6 godzin temu, Midlife-Crisis napisał:

Myślałem, że granatowy garnitur z kory to już najgorsza nowomoda od poszetki, ale widzę, że idą konsekwentnie dalej. No ale już kończę, bo chcę jeszcze dalej robić zakupy w Katowicach, na Morcinka. 😲

W "moich" czasach było takie powiedzenie:"Wystroił się jak stróż w Boże Ciało".Dzisiaj można powiedzieć:" Wystroił się jak Patryk Jaki do TV "

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mayor napisał:

W "moich" czasach było takie powiedzenie:"Wystroił się jak stróż w Boże Ciało".Dzisiaj można powiedzieć:" Wystroił się jak Patryk Jaki do TV "

No ale PJ może uchodzić podobnie jak przysłowiowy stróż za synonim braku gustu, nawet, jeżeli jest ubierany jest przez czołowych influenzerów modowych (sic😂) Pan Poszetka gust ma IMO znakomity. Chodzi raczej o styl pewnych rzeczy (sznurek 😂).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale PJ może uchodzić podobnie jak przysłowiowy stróż za synonim braku gustu, nawet, jeżeli jest ubierany jest przez czołowych influenzerów modowych (sic) Pan Poszetka gust ma IMO znakomity. Chodzi raczej o styl pewnych rzeczy (sznurek ).

Moim zdaniem gdyby zmienić parę szczegółów: spodnie ze sznurkiem wyprasować nie w kant, ubrać wypuszczoną na sznurek koszulkę polo wszystko byłoby ok. Na poażę oczywiście. Tak jest nijak, a pretensjonalnie.
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koval, tak jest.

Zgadzam się, za tę cenę bardzo przyzwoita kurtka (na marginesie - jest na ćwierć-podszewce, więc jest przewiewna tam,  gdzie ma być). Kupiłem w ramach testu, choć patrząc na zdjęcia ze sklepu online można się zniechęcić. Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze jakichś 2-3cm na długość, ale po maksymalnym możliwym wydłużeniu jest akceptowalnie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.