Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Midlife-Crisis - zgadzam się, ta koszula jest przerysowana jak niektóre produkty SuSu - listwa z guzikami sięga niemal do pępka i przy spodniach z wyższym stanem prawie się chowa. Sam się wahałem, ale jedną można mieć do takich trochę bardziej oldschool-owych kompozycji ;)

Na przykład ich biały popover, który kupiłem ponad dwa lata temu nazywał się longsleeve polo shirt i wygląda jak ten:

H6102ESFLB_1.thumb.jpg.b25ed07400ba16d3fd3a47cf79a81c9a.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawcio napisał:

@Żorż Ponimirski zadowolony jesteś z tego białego popoveru? Zastanawiam się nad jego kupnem, ale też miałem wątpliwość co do ilości guzików.

Bardzo, choć jest to materiał dość prześwitujący z odrobiną błysku. Raczej do lepszych spodni niż jeansy i pod marynarkę i na pewno do wpuszczenia w spodnie. Założę jutro i wrzucę foto, bo w tym sezonie chyba go jeszcze nie zdjąłem z wieszaka.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pablocito napisał:

Fajnie to wyglada, ale czy taki kapelusz nie gryzie się jednak trochę z porą roku?

Jak na moje, poniżej 20 stopni to jeszcze za chłodno na panamę, w końcu i tak mam flanelową kamizelkę. Dziś było na taki zestaw akurat, wieczorem nawet ciut za chłodno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje, poniżej 20 stopni to jeszcze za chłodno na panamę, w końcu i tak mam flanelową kamizelkę. Dziś było na taki zestaw akurat, wieczorem nawet ciut za chłodno.

Właściwie miałem bardziej na myśli nie temperaturę, a ogólnie pojęty charakter otoczenia. Tak, jak pisałem zestaw wyglada super sam w sobie, tylko przez rodzaj materiałów i kolory bardziej kojarzy mi się z babim latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pablocito napisał:

Właściwie miałem bardziej na myśli nie temperaturę, a ogólnie pojęty charakter otoczenia. Tak, jak pisałem zestaw wyglada super sam w sobie, tylko przez rodzaj materiałów i kolory bardziej kojarzy mi się z babim latem.

A to aż takim purystą nie jestem, powiem szczerze, nie przejmuję się aż tak. To tylko ciuchy ;)

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Meander @pablocito

Pory roku mają takie samo znaczenie jak pory dnia. Nie uważam, żeby dobieranie odzieży do pory roku było przesadnym skupianiem się nad strojem. Kolory i rodzaj materiału mogą pasować bądź nie do konkretnej aury pogodowej tak jak poszetka do krawata. Przy okazji, mówienie o ubraniach "ciuchy" jest jak mówienie o kulturze osobistej "sztywniactwo". Nasza garderoba służy nie tylko naszemu dobremu samopoczuciu ale także samopoczuciu innych i jest naszą wizytówką. Zaznaczam, że nie uznaję wyższości smokingu nad dresami chyba, że dresy założymy do opery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Meander chcąc "odbić piłeczkę" mógłbym spłycić Twoją opinie patrząc na ostatnie słowa o "lajkach" i "polubieniach" które dla Ciebie są najwidoczniej bardzo ważne w kształtowaniu światopoglądu ale nie chodzi tu o taką jałową rywalizację na pościki. Swoją opinię wygłaszam taką samą tu, na tym jak to napisałeś "jakimś forum" jak i gdziekolwiek indziej. Zupełnie się z Tobą nie zgadzam będąc również od jakichś 10 lat w temacie i branży. Wyczerpująco wytłumaczyłem swoje stanowisko poprzednio więc nie będę mnożyć przykładów. Myślę, że na chłodny, polski maj można wybrać coś bardziej adekwatnego niż jesienna kamizelka chyba, że nie ma się odpowiednich zasobów w garderobie. Co do stylowej nonszalancji w ubiorze - uważam, że jest świetna, ma to wiele uroku jeśli to efekt jakiejś wiedzy i świadomości a nie dyletanctwo, jak we wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.