Jump to content

Co mam dziś casualowego na sobie

Recommended Posts

• Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jako nuworysz w dziedzinie elegancji ciagle uczę się na błędach, więc dzięki za tę radę.
Na swoją “obronę” mam następujące argumenty:
- to jednak wełniany knit, a nie poważny krawat
- niebieska koszula, granatowy kardigan, już nie pamiętam, ale chyba grafitowe spodnie - słowem nuda. A tu ani poszetki wsadzić panie, a fular to by dopiero było.
- koszula, która akurat miałem na sobie ma zwykły kołnierz i to w dodatku z wszytymi stalkami, wiec nie ma jak go przytwierdzić żeby się nie rozłaził a nie cierpię takiego rozchełstanego kołnierza.

• Like 2
13 minut temu, pablocito napisał:

Na swoją “obronę” mam następujące argumenty

Nie ma co się bronić. Wg. mnie to dosyć klasyczny wygląd wykładowcy uniwersytetu. Stopień wyżej byłaby marynarka tweedowa, ale nie jest, bo to nie Stanford czy Harvard.

• Like 1
17 minut temu, Bacio napisał:

Nie ma co się bronić. Wg. mnie to dosyć klasyczny wygląd wykładowcy uniwersytetu. Stopień wyżej byłaby marynarka tweedowa, ale nie jest, bo to nie Stanford czy Harvard.

E tam stopień .... Stanford i Harvard nie mają dobrego ogrzewania. 

• Like 4
44 minuty temu, pablocito napisał:

Jako nuworysz w dziedzinie elegancji ciagle uczę się na błędach, więc dzięki za tę radę.
Na swoją “obronę” mam następujące argumenty:
- to jednak wełniany knit, a nie poważny krawat
- niebieska koszula, granatowy kardigan, już nie pamiętam, ale chyba grafitowe spodnie - słowem nuda. A tu ani poszetki wsadzić panie, a fular to by dopiero było.
- koszula, która akurat miałem na sobie ma zwykły kołnierz i to w dodatku z wszytymi stalkami, wiec nie ma jak go przytwierdzić żeby się nie rozłaził a nie cierpię takiego rozchełstanego kołnierza.

W tym jest racja, ta koszulai na pewno lubi krawat. 

• Like 1