Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 godzin temu, Bogusław napisał:

Cześć! Gdzie udało Ci się kupić taki vintage i to jeszcze od Ralpha? Szukałem na początku jesienie swetra, może być rozpinany albo kamizelka, ale w grafice google wyskakiwały i wyskakują albo dawne i nieaktualne oferty sprzed lat albo zdjęcia z lat 20.

Zamówiłem taki https://www.ralphlauren.it/en/fair-isle-wool-jumper-545586.html?dwvar545586_colorname=Grey Fairisle ale odesłałem, bo był zbyt smutny. Nie był to też taki prawdziwy Fair Isle ze względu na charakter wzorów.

Od dłuższego czasu szukałem takiego swetra Polo RL. Trafiłem uztwany na aukcji internetowej za 80 zł. Propozycja @Zajac Poziomka jest dobra ale według mnie Ralph robi najładniejsze fair isle. Mają najładniejsze kolory i fantastyczną jakość. Prawdziwy wełniany sweter w pięknym kolorach pasujących do jesiennych ałtfitów ale faktycznie te z nowej kolekcji są dość ponure. Kamizelki są fajniejsze 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zajac Poziomka @DolceGusto dzięki.

@DolceGusto ten Twój przez kolor zielony staje się bardziej uniwersalny, nie tylko do jesiennych i zimowych okresów. Gdy studiowałem w Anglii takie swetry, a właśnie głównie kamizelki były dość popularne wśród zamożniejszych i aktywniejszych studentów. W kolorze zielonym jako kolorem tła, tak jak w Twoim, zarezerwowane dla przodujących colleges. Często noszone też do późnej wiosny. To chyba taki fair islowo swetrowy odpowiednik garnituru w prążek. Na ebay jest kilka takich kamizelek, ale nie w moim rozmiarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DolceGusto @Arturlep jak oceniacie rozmiar? Zawyżony czy zaniżony? Czy zmienił się po praniu?

Taką jak Twoja znalazłem https://allegro.pl/oferta/polo-ralph-lauren-xl-merino-kamizelka-fair-isle-9754931941 tylko rozmiar chyba za duży, jeżeli w praniu się nie zbiega, a wydaje mi się, że niewiele wnioskując po składzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bogusław ten mój jest dość dopasowany jak na Ralpha. Mam kilka swetrów od nich (warkoczowe i jeden taki zwyczajny) i zawsze rozmiar M jest dość swobodny ale ma bardzo dobre proporcje. Nie da się ukryć, że jakość tych ubrań jest doskonałą. Może popatrz jeszcze na inne amerykańskie firm? Brooks Brothers (ale będzie drogo), Gant, Hilfiger, J. Crew. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.