Jump to content

chylonczyk

Użytkownik
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

chylonczyk last won the day on February 10

chylonczyk had the most liked content!

Community Reputation

228

About chylonczyk

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z takich klimatów, to polecam jeszcze Głód Grahama Masterton. Da się dostać jako ebook.
 2. Pewnie napis się odciska na karku i masz darmowy, bondowski 'tatuaż'
 3. Nie ma go na liście jak wybierzesz Polskę. Jeśli jako kraj ustawisz UK, to Barbour się pojawi i ponoć da się wtedy wybrać wysyłkę do Polski. Gdzieś ktoś na forum o tym wspominał.
 4. Dzisiaj na Zalando Lounge był Barbour, możesz sprawdzić czy nie mają tego model.
 5. Jeśli interesuje Cię też wełniany to zobacz ten: https://sklep.4gentleman.pl/pl/p/Ocieplana-kamizelka-Enzo-granatowa/110
 6. @djmakus chyba bym poszetkę zmienił na inną. Na tym zdjęciu, poszetka i krawat wygladają jakby miały ten sam kolor i były z zestawu.
 7. Kurtka to M, marynarka to 176/48 , gdzie marynarka była lepiej dopasowywana przez mojego krawca przez zarówno lepsze taliowanie, jak i wypuszczenie materiału gdzieniegdzie - mam troszkę brucha Wydaje mi się, że dużo roboty robią ramiona w marynarce, które są bez wypełnień. Wydaje mi się, że w marynarce z poduszkami już bym nie czuł się komfortowo opięty Duke'em.
 8. Tak, udało mi się Wyjaśniając: jestem niski, więc Duke na marynarkę w miarę ją zakrywa. Do tego mam na sobie marynarkę od Cerana, a one dość ściśle przylegają do ciała, więc nie czuję strasznego dyskomfortu i ograniczenia ruchów (choć czuję jakąś ciasnotę).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.