Jump to content

chylonczyk

Użytkownik
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

124

About chylonczyk

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @krzysiek_w w razie czego, też służę pomocą lub dokonam zakupu w Twoim imieniu używając mojej karty (zawsze działała).
 2. Ja skracałem, kilka razy, górą rękawy w marynarkach od SuSu w małej szwalni na Ursusie. Za każdym razem efekt był dobry.
 3. ok, to jeśli tylko @Beny23 pasuje, to możemy się spotkać w czwartek. Mogę ogarnąć rezerwację, tylko potrzebuje liczby osób.
 4. @Benevento dla mnie lepiej wyglądają skierowane na zewnątrz. Chyba też dyskretniej można je poprawić, jak się spodnie poluzują
 5. ok, @Meander, @eye_lip, @Beny23, inni zainteresowani: pasuje Wam piątek?
 6. Ja bym optował za spotkaniem wieczorem w ciągu tygodnia, jakoś 20.11 lub w okolicach. Co do miejsca, to nie jestem jakimś espertem, pytanie czy ma to być bardziej nawadniające i uzupełniające witaminy i minerały (np. Dom Whisky) czy budujące sylwetkę (np. Beef and Pepper)?
 7. @pi_senny ja używam Tarrago Nubuck & Suede Color i sprawdza się dobrze. Całkiem niedawno traktowałem nim zamszowe sztyblety żony (Clarksy). Po pełnej kuracji (umycie buta Omnidaimem od Saphira), wysuszenie, wyczesanie, nałożenie pasty, ponowne wyczesanie, buty wyglądają o niebo lepiej, a pręgi nie są widoczne.
 8. Tombolini / SuSu / Gardeur / Elisabeth Munro / Van Thorne
 9. Jeśli żona nie urodzi do tego czasu, to jestem za
 10. Jedne z moich wołów roboczych:
 11. Garnitur: SuSu koszula: Bytom krawat: CT poszetka: noname jakiś
 12. Dużo lnu na ostatnie ciepłe dni (Susu, @mr.vintage, CT i Drake's)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.