Jump to content

chylonczyk

Użytkownik
 • Content Count

  210
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

chylonczyk last won the day on February 10

chylonczyk had the most liked content!

Community Reputation

387

About chylonczyk

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli chodzi o same walory wizualne, to numer 1 lub 2 (z lekkim wskazaniem na 1 przez kolor, uważam, że granatowy jest bardziej uniwersalny niż kamelowy). O dopasowaniu się nie wypowiem, bo cieżko z tych zdjęć to stwierdzić.
 2. https://www.barbour.com/catalog/product/view/id/56923/s/barbour-x-norse-projects-gamefair-waxed-jacket/category/340/ Są też modele typowo zimowe. Ja mojego Duke też czasem noszę w zimę, choć jak jest poniżej zera, to wtedy raczej parkę puchową.
 3. Sprawdziłem zakupy z poprzedniego outletu i wtedy jako termin dostawy był podamy tydzień, ale pamiętam, że jedna marynarka była wysłana zdecydowanie później.
 4. Zdecydowanie. Pamiętam, że garnitur JORT, który kupiłem za ok 900 zł poprzednio, teraz kosztuje 1600+...
 5. @Krzysiek_W ja mam. Dotychczas miałem je na nogach z 3-4 razy, ale były dość wygodne od pierwszego założenia - oprócz pewnego ucisku w śródstopiu, ale ja już tak w Yanko i Patine mam, kwestia mojej stopy jakby co, to pisz PW
 6. I długość rękawów marynarki u modela
 7. @Kyle podobne, a inne:
 8. @Midlife-Crisis będą potrącać z pensji na czynsz?
 9. Z rok temu kupiłem kilka past i kremów Boot Black u Van Thorn na Siennej w Warszawie. Pamiętam, że wybór był spory.
 10. Gdzie w Gdyni lub okolicach można udać się wykonać poprawki w garniturze (skrócenie spodni, poszerzenie w pasie, lekkie wypuszczenie marynarki na szwach)?
 11. Mi przypomniał się cytat Marka Twaina: "Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". Przepraszam, ale w obliczu takiej sytuacji, to zamiast przerzucać się na punktu przepisów, to powinniśmy zastanowić się, czy możemy coś zrobić dla Pani Kingi i jej rodziny. I nie mam na myśli pokazania jej, że śmierć jej męża, naszego kolegi, sprowadza się dla nas do 'problematycznego' punktu 10 z regulaminu... Podzielam zniesmaczenie tą sytuacją z kolegami powyżej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.