Skocz do zawartości

Humor


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Mało powiedziane, że to bzdura, to po prostu jawne ........ (każdy może wstawić wg własnego uznania). Jest to próba legitymizacji nieudolnych usług i opierdzielania wszystkiego co się da farbkami wodnymi - od podeszwy, przez cholewki, po siatki, itp. Zdjęcia przed - super pokazanie zabrudzeń/zniszczeń, zdjęcia po - prześwietlone, pod innym kątem, itd. itd. Jeżeli natomiast chodzi o "trzepanie kasy", to na pewno super biznes, szkoda tylko, że dla jednej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przy rzeczach, w których jestem w stanie "z góry" określić zakres pracy do wykonania (zelowanie, klejenie, fleki, wymiana spodów). Jeżeli chodzi o inne, często bardzo wymagające usługi, lub poprawianie po innych, to już nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać i często trwa miesiące. "Klauzula sumienia" tyczy się tego, że mogę zawalić termin, kontakt, itp., ale nigdy nie odstawiam "fuszerki". 

ps. nie odpowiedziałem na sms z wczoraj, ani nie zadzwoniłem w sobotę, na temat tego czy będę w Krakowie, gdyż nie otrzymałem jeszcze potwierdzenia od Klienta z Katowic i Wrocławia. Zresztą uprzedzałem, że może mój wyjazd się przesunąć. 

Panie Michale, warto w takich sprawach, jeżeli już zdecydował się Pan przywołać mnie publicznie, podać to, czego się podjąłem, wtedy każdy będzie mógł zobaczyć z czym należało się zmierzyć i czy taka ukryta ironia jest w porządku ;)

edit:

ps. informował mnie Pan wcześniej, że do początku lutego będzie Pan za granicą, w związku z tym przyjąłem, że przynajmniej do końca stycznia jest czas na zrobienie zniszczonej torby. Poinformował mnie Pan, że wrócił trochę wcześniej, ale ja mając zaplanowaną pracę, nie jestem w stanie z dnia na dzień wszystkiego przyspieszyć.

Poza tym, sam zaproponowałem, żeby przed ostatecznym wykonaniem wykończenia torby, przyjechać do Pana i pokazać efekt renowacji "na żywo", aby ewentualnie można było nanieść jeszcze jakieś poprawki kolorystyczne. Inicjatywa wyszła z mojej strony. Czy to się nie liczy, że chciałem tym samym jak najlepiej spełnić Pana oczekiwania co do efektu końcowego ?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze locked this temat
  • mosze unlocked this temat

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.