Skocz do zawartości

Humor


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, xkoziol napisał:

Dałby debil ten chleb bezdomnym.

Czy ja wiem:

http://www.skarbowcy.pl/blaster/extarticle.php?show=article&article_id=2078

 

A przy okazji:

- Panie! Co pan robisz?! Nie pij pan wody z Wisły! Przecież tam jest tyle zanieczyszczeń i syfu!
- Was? Eintschuldigung, ich verstehe nicht.
- PO-WO-LI, BO ZI-MNA.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, xkoziol napisał:

Dałby debil ten chleb bezdomnym.

Tak, wtedy będą mogli przeznaczyć pieniądze zamiast na chleb to na alkohol. Dzisiaj już nikt z głodu nie umiera.

Dlaczego obrażasz innego człowieka? Kupił 2 chleby, piekarz zarobił swoje, przeznaczył te chleby na rozrywkę, jego sprawa co z tym zrobi.  Ile Ty wydajesz na rozrywkę/niepotrzebne rzeczy?

Dobra, coś innego:

father.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, dublekil napisał:

Tak, wtedy będą mogli przeznaczyć pieniądze zamiast na chleb to na alkohol. Dzisiaj już nikt z głodu nie umiera.

 

Dlaczego obrażasz innego człowieka? Kupił 2 chleby, piekarz zarobił swoje, przeznaczył te chleby na rozrywkę, jego sprawa co z tym zrobi.  Ile Ty wydajesz na rozrywkę/niepotrzebne rzeczy?

 

Wy nie wiecie, co to jest głód. Jak ktoś nie wie, co to jest głód... Taki głód, że wielki chłop nie ma co zjeść i jak mu dają jeść, to oczywiście, że ma nadzieję. Rozumuje jak logiczny człowiek: że jak dostanie jedzenie, to znaczy, że jest potrzebny, że idzie do pracy, a nie na śmierć, bo jakby miał iść na śmierć, to by mu nie dawali jedzenia.(...) Sam miałem szczęście, że nie czułem głodu.  Marek Edelman: Bóg śpi, wyd. Świat Książki, Warszawa 2010

 

Rozumiem, że młodzież teraz nie wie co to jest głód, ale cholera mogli chociaż coś o tym przeczytać w książkach, od dziadków usłyszeć?

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, NieMy napisał:

Rozumiem, że młodzież teraz nie wie co to jest głód, ale cholera mogli chociaż coś o tym przeczytać w książkach, od dziadków usłyszeć?

U nas takiego prawdziwego głodu i biedy prawie nie ma - taki mamy klimat (ostre zimy). Kto nie ma dachu nad głową i czegoś do zjedzenia - nie przeżyje zimy. Prawdziwy głód i bieda to są np. w Indiach czy Afryce. Co nie zmienia faktu, że to co napisał Michał jest jak najbardziej słuszne - z takich dwóch bochenków chleba wiele osób BARDZO by się ucieszyło. Niestety. A jak czytam takie głupoty, że jakby biedny człowiek dostał chleb to pieniądze wydałby na alkohol, robi mi się niedobrze. 

Przepraszam za OT

 

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To jest parking na skalę naszych możliwości" - współczesna inwestycja rodem z Misia.

Zwykły parking przy PKP, koszt budowy ok. 140 tys. brutto, a impreza jakby nowy szpital otwierali. Polecam szczególnie wystąpienie lokalnego proboszcza :)

Podaję link do artykułu, gdzie jest zamieszczone video :

https://www.terazkrosno.pl/wiadomosci/4121-parking-w-polance-otwarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze locked this temat
  • mosze unlocked this temat

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.