Skocz do zawartości

Humor


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 14.07.2016 o 00:04, R50 napisał:

Taka sytuacja w jednym z popularnych sklepów odzieżowych:

Pani ogląda krawaty, maca i przebiera. W pewnym momencie, powoli, jedną ręką sięga do torebki, trochę ją uchyla. Rozgląda się wokół niespokojnie. Widać zdenerwowanie. Myślę sobie, ale jajca, podpyerdoli kobita krawat za 49 złotych jak bum cyk cyk.

Jakież było moje zdziwienie, gdy pani do uchylonej torebki wcale nic nie włożyła, tylko wywlekła z niej kawałeczek swojej - jak mniemać można - sukienki i ukradkiem, w jakieś 2 sekundy, "przymierzyła" ją do krawata. Wnet niepokój zamienił się w radość, gdyż albowiem najwyraźniej krawat przypasował "pod kolor", a zadowolona klientka popędziła do kasy.

Jeśli opisana Pani to czyta, to życzę udanego wesela.

To ciężki temat. Niestety dość powszechny. Panie ciężko znoszą gdy się walczy z tym ;) 

Wśród swoich znajomych staram się podchodzić do tego z ironią. Część z kolegów bierze to sobie do serca a część dla świętego spokoju woli dopasować krawat, poszetkę pod kolor sukienki partnerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik poprawki krawieckiej serwisu firmowego Suitsupply.

Mam wrażenie, że personel SuSu w celu uzyskania wyższej wydajności pracy dokonuje poprawek obsługując jednocześnie callcenter. Multitasking ma jednak swoje granice. Klienci potrafią wyprowadzić czasami takiego pracownika z równowagi. 

P7170062.jpg

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lubo69 napisał:

Autentyczne, podsłuchane dziś w łódzkim TkMaxx.

Pracownica, wyraźnie przejęta, podchodzi do drugiej, rozkładającej towar.

- Słuchaj, nie mogę znaleźć, szukałam wszędzie.

Na twarzy drugiej wahanie przeradza się w determinację; decyzja podjęta.

- Dzwonię do Czeladzi.

Nie wiem, o czym panie rozmawiały, ale wiem teraz jedno: są TkMaxxy i jest TkMaxx w Czeladzi.

8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lupin napisał:

Chyba to tradycyjnego zdejmowania miary u krawca ;)

http://m.9gag.com/gag/azAezZq

W Polsce Van Thorn się chwali, że ma coś takiego: http://www.vanthorn.pl/pomiarw3d.php. Był nawet na forum link do artykułu (zapewne sponsorowanego), w którym pokazano jeden ich garnitur. Nie powala, szczególnie gdy się porówna np. z pokazywanym ostatnio garniturem @blueloafers gdzie miara była zdejmowana "tradycyjnie" :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zajac Poziomka napisał:

W Polsce Van Thorn się chwali, że ma coś takiego: http://www.vanthorn.pl/pomiarw3d.php. Był nawet na forum link do artykułu (zapewne sponsorowanego), w którym pokazano jeden ich garnitur. Nie powala, szczególnie gdy się porówna np. z pokazywanym ostatnio garniturem @blueloafers gdzie miara była zdejmowana "tradycyjnie" :) 

 

Oglądając ten filmik czekałem na tego samego faceta w już skrojonym garniturze. Niestety nie doczekałem się ;)

ps. Pamiętam te zdjęcia ze zdejmowaniem miary u @blueloafers :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zajac Poziomka napisał:

W Polsce Van Thorn się chwali, że ma coś takiego: http://www.vanthorn.pl/pomiarw3d.php. Był nawet na forum link do artykułu (zapewne sponsorowanego), w którym pokazano jeden ich garnitur. Nie powala, szczególnie gdy się porówna np. z pokazywanym ostatnio garniturem @blueloafers gdzie miara była zdejmowana "tradycyjnie" :) 

 

Masz na mysli ta starodawne urzadzenie do wymiarow bezposrednich ciala, ktore zakladalo sie na ramie i dookola klatki piersiowej? ;)

 

bntailor-trunkshow-61_ME.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze locked this temat
  • mosze unlocked this temat

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.