Skocz do zawartości

Humor


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany lekturą tego wątku w ostatnich dniach proponuję zmianę nazwy, coś dedykowanego Strasburgerowi będzie ok. Na pewno nie "Humor" :oops:

Chwilowo mistrzami sucharów są panowie od "Yayowania". Jak tak dalej pójdzie, to szybciutko odbiorą trofeum Strasburgerowi  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jakub Wieczorek, i co Cię tak rozśmieszyło? Bluzgający dzieciak na youtubie? Pisałem już o tym i przypomnę, ale już ostatni raz, jesteśmy na forum poświęconym męskiej elegancji, więc nawet w dziale sala klubowa, temacie humor również obowiązuje pewien poziom zachowania. Poza tym na tym forum nie zajmujemy się polityką. Od tej chwili za przejaw tak rażącego braku kultury i lekceważenia zasad forumowych będę dawał ostrzeżenia!

Watek oczyszczony!

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że jeden z nowych forumowiczów dostał za przytoczenie żartu ok. 3500 punktów reputacji, a inny (mający ich dotąd ok. 100) za post w innym dziale dostał 130000:-) Pisałem do administratora jak to możliwe żeby za jeden post dostać 130K plusów, skoro na forum jest 9K osób. Ci Koledzy natomiast prosili o pomoc, bo musieli ręcznie usuwać powiadomienia, jedno po drugim:-))

Może przydałby mi się kilkudniowy urlop, czy któryś z Modów mógłby mi dać czasowego bana?;-)

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja: byłem w niedzielę w sklepie Osovskiego. Wchodzi Pan Janusz, w koszuli z krótkim rękawem i pyta, czy mają koszule z krótkim rękawem. Ekspedientka wyjaśnia, że Osovski w ogóle nie szyje koszul z krótkim rękawem ale przecież zawsze można podwinąć. Pan Janusz stropił się i powiedział "ale przecież to wiocha". Ledwo się powstrzymałem od śmiechu ale podziwiam kamienną twarz ekspedientki.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolegę w pracy wyedukowałem - koszula z krótkim rękawem => krótkie spodenki => sandałki -> las albo plaża. Nigdy z krawatem lub garniturem.

Co do Osovskiego - zadbałbym o edukację. W lesie są ścieżki edukacyjne, w galetrii też można. Ustawiłbym kilka plansz z wyjaśnieniem. Odpowiednie zdjęcia, odrobina manipulacji (Pierce Brosnan w koszuli z podwiniętym rękawem, a obok typ ochroniarza z Oszołoma w koszulce z krótkim rękawem i przykrótkim krawacikiem), praca od podstaw.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze śmieszy jak widzę parę przeglądającą wieszaki z garniturami lub marynarkami - pan zachowuje bezpieczny dystans (1-1.5 m), pani energicznie grzebie, wyciąga co którąś sztukę, przymierza do pana i jeśli jej pasuje, to mówi: przymierz. No i pan nie ma wyjścia, przymierza.

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w sklepach wędkarskich, salonach samochodowych czy ze sprzętem hi-fi faceci idą na pierwszy ogień i twardo obstają przy swoim (nie rozumiejąc i tak wiele z działania nowoczesnych samochodów czy sprzętu hi-fi) to w sklepach z odzieżą, nawet męską, bledną, pocą się i zaczynają jąkać. Wtedy do boju rusza obecna lub przyszła małżonka i wybiera coś brzydko-ekstrawanckiego, za dużego, za małego. Dla faceta, bo sama dla siebie oblukała dziesiątki sklepów, magazynów i for. Wynika to częściowo z zakorzenionego w kobiecej psysze dogmatu, że żadna inna nie może błyszcześć obok mnie samej, jak i mój facet jest tylko dodatkiem do mnie, jak móeiony wcześniej krawat. Smutne, ale prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze locked this temat
  • mosze unlocked this temat

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.