Skocz do zawartości

Humor


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 24.09.2016 o 00:24, Paulo99 napisał:

Nie mogłem się powstrzymać :-) Niektóre zdjęcia "modela" naprawdę wyjątkowe.

Oto jaką żenującą aukcję znalazłem na allegro:

http://allegro.pl/koszula-do-garnituru-slim-elegancka-s-m-l-xl-xxl-i6518711875.html

"koszule które wysyłamy do klientów są to dokładnie te które przedstawiamy na zdjęciach " - mam mimo wszystko nadzieję, że nie DOKŁADNIE TE, zdjęte z tego egzekutora mafii z Rodopów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądałem się za tematem w rodzaju "Fatalnie ubrany mężczyzna" albo "moda straganiarska", ale nie znalazłem. Z drugiej strony, "Humor" to chyba niezłe określenie dla tej propozycji, choć z naszego punktu widzenia jest to na pewno humor czarny. Przed państwem SMOKING ZNAKOMITEJ FIRMY GIBATO. Ni mniej, ni więcej. I jedynie 49 złotych.

http://allegro.pl/show_item.php?item=5060157213

WYJĄTKOWY SMOKING,  MARYNARKA MĘSKA - GIBATO- R.54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Clovis napisał:

Pouczeniu i zdrowej rozrywce. Ale "Humor" zasadniczo wyczerpuje tematykę :-)

Moim zdaniem o wiele lepszą metodą "pouczenia" są pozytywne przykłady i tematy w rodzaju "dobrze ubrany mężczyzna". Nie widzę zbyt wielu walorów w pokazywaniu przykładów negatywnych i wyśmiewaniu ich, nie uważam też tego za przednią rozrywkę. 

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie mam pretensji do bycia najdowcipniejszym mężczyzną świata. Raczej tak sobie. Ale takie pojęcia jak na przykład "frak ślubny" (lubiane na portalach aukcyjnych, oczywiście w ich części sartorialnej), uważam za stosunkowo zabawne. Zwłaszcza, że często jedyną przyzwoitą opcją jest płacz. A ja nie lubię płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Clovis napisał:

Cóż, nie mam pretensji do bycia najdowcipniejszym mężczyzną świata. Raczej tak sobie. Ale takie pojęcia jak na przykład "frak ślubny" (lubiane na portalach aukcyjnych, oczywiście w ich części sartorialnej), uważam za stosunkowo zabawne. Zwłaszcza, że często jedyną przyzwoitą opcją jest płacz. A ja nie lubię płakać.

Naprawdę, zostawmy ten temat temu do czego jest przeznaczony, na pewno nie ma tu miejsca na kiepskie przykłady ubrań z aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, xkoziol napisał:

Ale macie tam jajca :) w pracy Prezesie. Zazdroszczę, u mnie nudy.

poszukaj w necie - może z Twojej branży też coś znajdziesz ... wiem, że młodsza i trudniej będzie ;)

A na serio - ktoś kto nie wie, jak taki biznes dealerski współcześnie wygląda w bankach / firmach inwestycyjnych / dużych korpo, nie zrozumie komiczności tego materiału :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze locked this temat
  • mosze unlocked this temat

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.