Skocz do zawartości

Dżinsy


tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze chce się skusić na porządne spodnie, mam dość tych co są przetarte na szwach po 3-6 miesiącach. A po drugie jestem ciekaw efektów jakie uda się uzyskać w takich spodniach. Ciekawi mnie koncepcja dopasowania do właściciela w czasie. Troche jak niektóre rodzaje skóry wraz z czasem wycierają się, i zdradzają jak były używane.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze chce się skusić na porządne spodnie, mam dość tych co są przetarte na szwach po 3-6 miesiącach.

Tutaj raw denim raczej średnio pomoże, tak z własnego doświadczenia, bo to kwestia genów lub kondycji (za dobrej lub zbyt słabej) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondycja się poprawia dlatego czegoś szukam. Wrangler, lee, levis w sklepach stacjonarnych bedą cos miały z raw?

I druga rzecz, na amazon.co.uk zobaczyłem ze wranglery są w cenach ~15 funtów, tom tailor na ich stronie ma po 30€ cena regularna. W Polsce w sklepach firmowych średnia cena to 250zł. Coś przegapiłem, czy powinienem z lądka zdroju zacząć zamawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Zalando bardzo ładny model Levisa z granatowego dżinsu selvedge, z wysokim stanem. Dobra cena i prawie pełna rozmiarówka.

 

https://www.zalando.pl/levi-s-522-slimtaper-selvedge-jeansy-slim-fit-virginia-range-le222g033-k11.html

 

Tu lepszy opis i więcej zdjęć:

http://us.levi.com/product/index.jsp?productId=35515736&jsessionid=Zg12VK4VV6jtpRgLG4f7xvhHzWXP7rVwRRcV3QgWC6T1StbRtHKf%21-1655681906&&cp=3146842.3146854.41316886

 

Nogawka na dole 19 cm. Wysoki stan (ok. 2 cm wyższy niż przy 501), co jest rzadkością przy współczesnych modelach Levisa. Na mnie pas 32 za mały, a 34 za duży, wiec niestety zwracam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Czy ktoś z zacnego gremium widział gdzieś w naszym kraju Levisy 541?

Owszem, mam 4 pary. Na mnie leżą jak bespoke. Normalne jeansy musiałem kupować w rozmiarze 38 żeby były dobre w udach. Teraz noszę 32 w levisach 541. Taka jest różnica w kroju. Kupuję w outlecie w Factory we Wrocławiu. W sklepach levisa nigdy nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem ze sklepem w Warszawie oraz we Wrocławiu telefonicznie. W stolicy były jakiś czas, ale je odesłali. Nie miały ponoć brania. Dla mnie to dziwne, ale cóż. Oprócz levisów świetnie sprawdzają się też modele dsquared, nawet rurki, ale z wysokim stanem. Niestety mimo, że mam dwie pary i bardzo jestem zadowolony, umiem lepiej spożytkować 400 $. Wracając do modelu 541, komfort przede wszystkim dla facetów z umięśnionymi udami jest nieoceniony. Idę do sklepu i pytam o rozmiar w pasie, a nie w udzie. Wcześniej musiałem pytać ekspedientki o rozmiar 38, czasem nawet 40, wiedząc, że mniejszy rozmiar włożę do kolan, a w pasie mogę się nimi owinąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem ze sklepem w Warszawie oraz we Wrocławiu telefonicznie. W stolicy były jakiś czas, ale je odesłali. Nie miały ponoć brania. Dla mnie to dziwne, ale cóż. Oprócz levisów świetnie sprawdzają się też modele dsquared, nawet rurki, ale z wysokim stanem. Niestety mimo, że mam dwie pary i bardzo jestem zadowolony, umiem lepiej spożytkować 400 $. Wracając do modelu 541, komfort przede wszystkim dla facetów z umięśnionymi udami jest nieoceniony. Idę do sklepu i pytam o rozmiar w pasie, a nie w udzie. Wcześniej musiałem pytać ekspedientki o rozmiar 38, czasem nawet 40, wiedząc, że mniejszy rozmiar włożę do kolan, a w pasie mogę się nimi owinąć.

 

A jaką szerokość nogawki na dole ma model 541?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.