Skocz do zawartości

Dżinsy


tomek

Rekomendowane odpowiedzi

,,A który to włoski krawiec pracuje w sobotę i niedzielę? ;)

edit: przyszła refleksja, że szycie mogło zacząć się wcześniej, przed dostarczeniem guzików i nitów.

Powodzenia!"

 

 

 

Spodnie są szyte w Krakowie,powiem szczerze, bardzo obawiam sie tego spotkania w poniedziałek,nie mam pojęcia co z tego wyniknie.Nity można nawet nabic po uszyciu spodni gorzej jeżeli wszył mi rozporek :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest  dobrze,obawiałem się dzisiejszego spotkania ale okazało się ,że nie potrzebnie ,spodnie wyglądają naprawdę świetnie.Została jeszcze jedna przymiarka i w poniedziałek odbiór.Wykonałem kilka fotografii ale z powodu słabego światła jakość ich woła o pomstę do nieba,kolor ciemny granat wygląda jak brąz więc proszę jeszcze o kilka dni cierpliwości.

Ważna sugestia krawca,większość tkanin jeansowych ma szerokość około 80cm więc potrzeba około 2,5m na spodnie,zostaje sporo resztek ale wystarczy co najwyżej na jedna nogawkę dla drugiej pary.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint - dżinsy w kancik z podwijakami by Macaroni Tomato. Coś o butach takoż. Linkuję:

 

http://macaronitomato.com/themagazine,166,dzinsy

 

attachicon.gifMT.jpg

O gustach się niby nie dyskutuje, ale o ile rozumiem halfbroguesy w zamszu z dzinsami, to połączenie licowych adelaide half brogues (wiedenek) z dżinsami jest dosyć kontrowersyjne i chyba się nie przekonam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tkaninę jeansową udało mi się kupić jako końcówkę we Włoszech.

Jest kilku sprzedawców na amerykańskim ebay,którzy mają w ofercie tkaniny selvage z Japonii oraz USA.Proszę tylko pamiętać o zapytaniu przed zakupem o szerokość,ponieważ tkanina selvage produkowana jest na starych krosnach,które zazwyczaj maja szerokość 80cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ładne spodnie, tylko czemu dżinsy?

 

Lubo69,

 

opublikowany powyżej rezultat naszych zmagań z dżinsem, to tylko pokaz rzemieślniczych możliwości i zachęta dla tych, którzy dżins cenią sobie "ponad wszystko' (czytaj - wełna).

 

Krawiectwo Miarowe Krupa i Rzeszutko

 

www.kruparzeszutko.pl

www.facebook.com/kruparzeszutko

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.