Skocz do zawartości

Dżinsy


tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Czy ktoś mógły polecić krawca w wawie, który profesjonalnie skróci dżinsy? Pisząc profesjonalnie mam na myśli odtworzenie oryginalnego szwu (grubszego na lewej stronie). Wytarcie nie ma znaczenia - skracam raw denim.

Skrócenie w pierwszym lepszym zakładzie, który zapewniał, że będzie jak w oryginale to porażka - zgodny z oryginałem jest tylko kolor nici. Poza tym szerokość założenia i szew dalekie od oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od lat fanem marki Jacob Cohen,nie zdarzyło mi się trafić na przecenę ich wyrobów. Raz trafiłem na dzień rabatów w E.Berg w G Mokotów,20% . We Włoszech gdzie najczesciej kupuje ich produkty rowniez nie trafiałem na przeceny.

W Warszawie największy wybór jest w Madison Butique na pl.Bankowym,jest to oficjalny sklep Jacob Cohen w Polsce.

Ich produkty są jeszcze w Redford&Grant w Metropolitan , ale bardzo slaby wybór

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że to bardzo indywidualna kwestia, ale jednak nie bardzo mogę uzasadnić wydatek ~1500 zł na robocze spodnie bawełniane, podczas gdy bardzo dobrej jakości japoński raw denim selvedge (Edwin) kosztuje 1/3 tej sumy, a równie dobry Levi's Vintage, każący sobie słono dopłacać za legendę marki, kosztuje 2/3.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że to bardzo indywidualna kwestia, ale jednak nie bardzo mogę uzasadnić wydatek ~1500 zł na robocze spodnie bawełniane, podczas gdy bardzo dobrej jakości japoński raw denim selvedge (Edwin) kosztuje 1/3 tej sumy, a równie dobry Levi's Vintage, każący sobie słono dopłacać za legendę marki, kosztuje 2/3.

 

Niczym nie potrafię uzasadnić różnicy w cenie, ale odkąd je noszę widzę różnicę w jakości i wygodzie użytkowania.

Są miękkie, lekkie i nie tracą formy. Nie wiem czy to warte tych pieniędzy, to kwestia indywidualna. Równie fajne dżinsy u Zaremby też tyle kosztują, choć nie są tak lekkie i tracą formę pomiędzy praniami.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie fajne dżinsy u Zaremby też tyle kosztują, choć nie są tak lekkie i tracą formę pomiędzy praniami.

Tylko, że dżinsy u Zaremby są bespoke, a bespoke jak wiem rządzi się swoimi zasadami ;)

 

Ja ostatnio nabyłem "nową" wersję 501 Levis'a, z dopiskiem C&T (customized&tapered) i jestm wniebowzięty - zwężana nogawka, średni-wyższy stan, prawie jak wyśnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Poszukuję klasycznych granatowych jeansów, które mógłbym założyć do marynarki i koszulim, brązowych brogsów

 

Chciałbym by byly dopasowene a więc wersja slim fit.

Mój wybór padł na Levi's 511. Niestety żaden rozmiar na mnie nie pasuje. 30x32 są za długie 30x30 za krótkie.

 

Czy możecie polecić dobrą alternatywę dla tego modelu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.