Skocz do zawartości

Dżinsy


tomek

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Szydlowsky napisał:

@lukmaldostałeś wymiary rozmiaru o który pytałeś ?

@JDC pamiętasz ile miały w pasie W32 ? 

Poszły na PW do @lukmal

@Szydlowsky Dla kolegi mierzyłem i w pasie wychodzi dokładnie 44,5 co dałoby 89cm w pasie

 

EDIT: Jak coś @Szydlowsky ja dalej jestem w posiadaniu pary 32x32 (przegapiłem zwrot...). Poniżej wymiary robione na prośbę @lukmal
Pas - 89cm (tutaj warto uwzględnić wyższy stan)

Stan przód - 28,5cm do paska, 32,5 z paskiem
Udo (10cm poniżej kroku) - 29,5cm
Nogawka dołem - 18cm

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2023 o 19:12, Cineos napisał:

Mówimy o modelu 101 T, jest jeszcze na allegro?

Inne modele 101 Z, 101 Rider różnią się znacznie?

Zarówno rozmiary 31x32 jak i 32x32 są już wyprzedane. Dostępny 31x34, więc możesz lansować się wywiniętymi nogawkami i prezentować selvedge non stop.

-------

101 Z oraz Rider to ogroooomna różnica w rozmiarach, szczególnie uda. Przynajmniej z mojej perspektywy. W Riderach nie mogłem zgiąć nogi w kolanie nawet do kąta 15 stopni, w 101 Z było lepiej, ale tylko trochę. No i zamówiłem dla siebie mieszankę lnu i bawełny, dalej były ciasne w udach, a w dodatku gryzły jak włosianka. Podobno ten proces ustępuje, jednak pierwsze wyjścia to byłaby męczarnia.

Edytowane przez mosze
Regulamin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szydlowsky napisał:

Nie śpieszy mi się , chętnie wezmę jeśli długość będzie mi odpowiadać 🙂

Długość wewn. szwem - 75,5cm, zewn. 100cm.

P.S. To nie jest oferta handlowa, podaję jedynie wymiary na życzenie kolegi. Dopisek, bo najwidoczniej złamałem regulamin. 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Triple A Regular Straight Selvedge Jeans | G-Star RAW® PL Czy miał ktoś styczność z tym modelem? Kupiłem granatowe dżinsy (praktycznie bez opisu w Zalando Lounge), okazały się mega sztywne, czytam metki i widzę RAW DENIM i się zastanawiam, najbardziej nad tym czy ten model się kurczy, ponieważ na ten moment dobrze leżą (krój bardzo zbliżony do LEE 101 S - o ile je dobrze pamiętam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Szukam dżinsow selvedge denim, które będą dość szerokie w biodrach i udach. Z lekko zwężaną nogawką.

Do tej pory najlepszym krojem jaki mi najbardziej dopasował były dżinsy Lee 101T w rozmiarze 34/32. Ale tutaj wybór kolorów jest dość ograniczony.

co innego możecie polecić i polecić? 
w jakich sklepach internetowych się rozglądać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.