Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, zw1920 napisał:

Ubiegłotygodniowa konferencja, w roli głównej marynarka z najnowszej kolekcji Michała Kędziory i Lancerto

Fajna marynarka ładnie leży. 😀Przypuszczam, że guziki czynne i masz dylemat, bo górą trzeba skrócić rękawy. 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Midlife-Crisis napisał:

Fajna marynarka ładnie leży. 😀Przypuszczam, że guziki czynne i masz dylemat, bo górą trzeba skrócić rękawy. 🤔

Guziki nieczynne ;), faktycznie można byłoby pomyśleć na skróceniem rękawów, ale nie jest to dla mnie aż tak paląca sprawa. Jak napisałem w poście o Lancerto, to co mi odpowiada to krój, dopasowanie, szerokość klap i wysokość kozerki. Tak w ogólnym skrócie to są, dla mnie, fajne marynarki odpowiadające rozmiarowo mojej posturze i potwierdzające pogląd mojego krawca, który jak przyszedłem do niego z materiałem na garnitur, stwierdził że szkoda moich pieniędzy skoro, przy mojej posturze, gajer z wieszaka leży na mnie jak trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lubo69 napisał:

Bardzo fajny zestaw, ale to chyba nie OCBD?

Dzięki, taki był mój czynny udział w koncercie z okazji święta reformacji. Protestanci też oszczędzają na ogrzewaniu. 
Nie wiem na pewno, czy OC i BD. Faktura i ukryte B poniżej:

2597CC6C-E4F9-47CF-B8AB-E7E696065692.jpeg
 

Edit: Doczytałem, to flanela i point collar. Tłumaczenia tego ostatniego nie będę się podejmował.

Edytowane przez Midlife-Crisis
  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, flozbi napisał:

@kubaba5 papier Ci się rozwija z rękawa, to taka sztuczka?

Jak bym miał do wyboru:

1. Nie robić zdjęcia.

2. Robić je w toalecie, przy okazji uwiecznić 148 przedmiotów.

Zdecydowanie wybieram opcję nr 1. 

Na plus, kolor kamizelki nieźle współgra z kolorem kafelków.

Wybacz, nastepnym razem oszczedze wam szczegolow ze swojej lazienki :)

e/: poprawione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mosze napisał:

Tak z ciekawości - to jest RTW, przerabiane RTW (taliowanie), czy coś innego?

To jest RTW ze sklepu stacjonarnego Anton Meyer (nie Eduard Meier). Sklepy są w Hamburgu, Monachium i Wiedniu). Mały sklep, trudno wyjść bez zakupu. 😊 Materiały brytyjskie, włoskie i austriackie, szycie w Portugalii. Tak się składa, że te marynarki tak leżą na mnie bez przeróbek. Jak przyjdą lepsze czasy, to można poszerzyć. Tylko rękawy w większości z nich są za długie, a guziki czynne. Tu akurat tylko minimalnie. 

Edit:  Jakieś wskazówki doświadczonych kolegów ws, taliowania, dopasowania?

Edytowane przez Midlife-Crisis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.