Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Policja forumowa działa tylko w trzech przypadkach: a. nowy użytkownik "z dobroci serca" reklamuje sklep; b. uprawniony użytkownik przemyca na bazarek używane obuwie (używana koszula jest OK), oraz c. ktoś jeszcze wierzy w dobre buty do 300 zł. W innych przypadkach mamy do czynienia raczej z forumowymi marudami, do których należy niżej (a raczej obok) podpisany. Forumowy maruda level rookie reaguje na: poduszki w ramionach marynarki, zbyt długie spodnie, brak butów przy mierzeniu garnituru, selfie w zaplutym lustrze itd. Forumowy maruda level pro reaguje na wszelkie przejawy odejścia od mitycznej Klasycznej Męskiej Elegancji, o której kiedyś pisał Flusser, ale facet już jest po siedemdziesiątce i - z całym szacunkiem - pewnie już dba głównie o to, żeby go garderoba za bardzo w pasie nie cisnęła.

Dla mnie te jasne zamszaki ze standardowo, jak to u Beny'ego, zjechanymi czubkami pasują do tego (poza tym świetnego) zestawu eleganckiego dokładnie tak samo jak różowe crocsy Balenciaga, dlatego chciałem się dowiedzieć czy tak miało być i dlaczego. Uzyskałem satysfakcjonującą mnie odpowiedź i dla mnie EOD. Zegarek mnie w zestawie nie razi, ale rozumiem, że miał to być sarkazm. 

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, lubo69 said:

Niedawno w dziale Humor był taki jeden, co to mu się dół trochę z górą nie zgadzał.

Noś co chcesz, epatuj markami, od tego jest to forum. Ja chciałem tylko zrozumieć, czy jest w tym jakiś zamysł; już zrozumiałem.

Na niczym co noszę nie widać jaka to marka więc raczej markami nie epatuję. Kto wie, ten wie...

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Midlife-Crisis napisał:

Rozumiem, że chciałeś przemycić dandysią kamizelkę dwurzędową pod kurtką na zamek błyskawiczny? 😫

A tak na poważnie, to sweter chyba by tu lepiej zagrał.

Jak mamy być faktycznie poważni, to zrobiłem dokładnie to, co chciałem. Finalny efekt widać na zdjęciu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Dignito napisał:

Podobno a jednak nadal emotką sugerujesz, że ja się nie znam/nie mam gustu a Ty wiesz jak być powinno, prawda :)?

Nie, tego nie sugeruję. Nie robił bym tego na podstawie jednego zdjęcia. Przepraszam, jeżeli tak to zrozumiałeś. Miałem na myśli, że nie będę już na temat gustu dyskutował. W takim sensie używaliśmy tego powiedzenia przed laty w liceum. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, xkoziol napisał:

Tłumaczenie z łaciny brzmi " gust się ma albo nie". Tyle w temacie.

Czekam na Twoje stylizacje naszpikowane dobrym stylem i w gustownym tonie :)! Podobnie na stylówki wszystkich fanów Twojego komentarz.

Challenge accepted? Czy raczej iść po ogniste strzały i zatrute widły na trolla :)?

 

18 godzin temu, Midlife-Crisis napisał:

Nie, tego nie sugeruję. Nie robił bym tego na podstawie jednego zdjęcia. Przepraszam, jeżeli tak to zrozumiałeś. Miałem na myśli, że nie będę już na temat gustu dyskutował. W takim sensie używaliśmy tego powiedzenia przed laty w liceum. 

Tak bo w takim kontekście się tego używa :). Nie sugeruj się wypowiedzią nieco niedouczonego (jak widać) kolegi z cytatu powyżej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.