Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

@phantom bardzo ładny krawat. Nie wiem jakiej marki to koszula, bardzo podobają mi się koszule Pin Collar, a także Winchester, ale... nie naraz. Pin collar + Winchester to jak dla mnie trochę za dużo.

Dzięki za opinię. Krawat od @poszetka.com, a koszula od @Sklep Szarmant. Brałem pod uwagę również taką samą tyle że białą,  ale z tym goździkiem byłoby zbyt patriotycznie. Jako, że na krawacie jest kolor błękitny, myślę że ładnie komponuje się z tą akurat koszulą. Poza tym zmieniłem jeszcze guziki w marynarce,  żeby jak najbardziej wtopiły się w kolor marynarki,  co się udało.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blekit napisał:

Dzisiaj.

tumblr_ornfvaiaN71wo50r1o1_1280.jpg

IMG_20170616_143338_308.thumb.jpg.8c2364dc58e0b1aa2dfe67b6e98daf67.jpg

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

* marynarka i koszula Suitsupply

* krawat i poszetka od Poszetki

* Benevento

* Shoepassion

20170616_142558.thumb.jpg.fa3318e38a06cf5e108c0a4cd8833c27.jpg20170616_141612.thumb.jpg.91ca76ccfc23d5ecf4448000ce1d2f90.jpg

 

 

Super zestaw, muszę zapamiętać. jedynie z kołnierzem w mojej opinii coś jest nie tak, jakgdyby był wciśnięty, ale to pewnie przez rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Nicola Radano i Benedikt Fries (Shibumi-Firenze) oboje sprzedają krawaty ale nie pytałem dlaczego tak je noszą. Przy niskim wzroście podejrzewam że krawat jest za długi po zawiązaniu i chowają go żeby nie wystawał za bardzo za pasek, ale to tylko moja hipoteza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Nicola Radano i Benedikt Fries (Shibumi-Firenze) oboje sprzedają krawaty ale nie pytałem dlaczego tak je noszą. Przy niskim wzroście podejrzewam że krawat jest za długi po zawiązaniu i chowają go żeby nie wystawał za bardzo za pasek, ale to tylko moja hipoteza

Też mi się wydaje, że to może być kwestia wzrostu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Espadryle (zwłaszcza we wzory) i krawat to faktycznie trudne połączenie. Faktem jest też jednak przewiewność i wygoda użytkowania w gorące dni. Zainspirowany serią ostatnich zestawów @Beny23(mnie jednak coś w nich zgrzyta) poszukałem innych. Zestawiłem dla porównania zdjęcia @Beny23 i @shuhei_nishiguchi z profilu instagramowego. Diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach. Rezygnacja z krawata, luźne spodnie i podkoszulek oraz miękki kapelusz wg mnie dużo lepiej wpisują się w styl wymuszony przez espadryle. Cały zestaw jest w bardzo swobodny i jednocześnie w jakiś sposób klasycznie elegancki.

Oczywiście dla @Beny23brawa za śmiałą propozycję! 

IMG_20170618_083721.jpg

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Zając nasz najładniejszy i widać że chłop. . Wygląd elegancki ala "panicz na kurorcie" a ten po prawej jak stary pe..ał. Jednak dziwię się jednemu. Jak jest taki gorąco że nakłada się łapcie z brakiem skarpetek (znaczy espadryle), to jak  na koszule nadziać marynarkę i jeszcze związać krawatem. A już wywalałem oczy jak to oglądałem "pawi" w scenerii jesień-zima; to mieli kilka warstw na górze z grubą kurtką i jeszcze „megaszalik” a spodnie do kostek i brak skarpetek. Przecież im cholera nogi pomarzną.

Albo mam jakiś inny odbiór ciepła albo słaby ze mnie sprezaturator.

 

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spiryt napisał:

Masz rację Zając nasz najładniejszy i widać że chłop. . Wygląd elegancki ala "panicz na kurorcie" a ten po prawej jak stary pe..ał ). Jednak dziwię się jednemu. Jak jest taki gorąco ze nakłada się łapcie z brakie skarpetek (znaczy espadryle), to jak  na koszule nadziać marynarkę i jeszcze związać krawatem. A już wywalałem oczy jak to oglądałem "pawi" w scenerii jesień-zima; to mieli ikilka warstw na górze z grubą kurtką i jeszcze megaszalik a spodnie do kostek i brak skarpetek. Przecież im cholera nogi pomarzną.

Abo mam jakś inny odbiór ciepła albo słaby ze mnie srezaturator.

 

@spiryt - rozumiem, że pisałeś w upale,  ale gdy się ochłodzi zedytuj swój post. Naprawdę trudno się to czyta :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zajac Poziomka napisał:

Mnie się strój @Beny23 podoba, a pan po prawej wydaje mi się ubrany fatalnie. Bardzo niedobrane kolory, t shirt do marynarki i spodni w kant i apaszka, a do tego rozpięta dwurzędowka i białe espadryle... masakra. Jak to napisał @eye_lip "szprecatura".

W tym roku na Piiti rozpięte dwurzędówki to podobno norma ... nawet Szarmant tak się prezentował na zdjęciach :)

Mi zestaw @Beny23 też niestety "zgrzyta" ale każdy ma nieco inny gust i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.