Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, mosze napisał:

Bardzo ładny garnitur w kratkę. Natomiast buty... coś mi kompletnie nie grają z tym garniturem. Jakoś blado/biednie wyglądają.

Ta bida to Florsheim - myślę,  że w zestawieniu z letnim garniturem bronią się,  ale następnym razem założę inne buty dla porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2017 o 12:45, phantom napisał:

20 cm. Zaczynałem od 17 cm:)

Szersze są zdecydowanie elegantsze.

A te mokasyny nie pasują do Twojego garnituru, bo loafersy są z samej swojej istoty drobnymi butami (i na wysokość i na objętość) - i są przytłoczone nogawkami o klasycznej szerokości, dodatkowo przytłacza je krata windowpane - ze swej natury "poszerzająca" tkaninę.

Loafersy komponują się wg mnie tylko z włoskim stylem (kuse marynarki, wąskie i krótkie nogawki).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Miro napisał:

Szersze są zdecydowanie elegantsze.

A te mokasyny nie pasują do Twojego garnituru, bo loafersy są z samej swojej istoty drobnymi butami (i na wysokość i na objętość) - i są przytłoczone nogawkami o klasycznej szerokości, dodatkowo przytłacza je krata windowpane - ze swej natury "poszerzająca" tkaninę.

Loafersy komponują się wg mnie tylko z włoskim stylem (kuse marynarki, wąskie i krótkie nogawki).

 

Nie zgodzę się - na zbliżeniu @phantom stoi na trawie i każde buty na takim podłożu się gubią, bo podeszwa w niej "znika". Moim zdaniem loafersy pasują nawet do tak "szerokich" nogawek (cudzysłowie użyłem umyślnie, bo 20cm to w moim przypadku to normalna szerokość), jednak nie te konkretne.

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Miro napisał:

@phantom - zrób tak, jestem ciekawy porównania. Co prawda ja podtrzymuję swoje zdanie - ale nie jestem zamknięty na kontrargument wizualny :)

Pewnie. Jeszcze pozostaje kwestia tkaniny.  Wełna, z którego jest wykonany ten garnitur jest typowo letnia, więc myślę,  że loafersy się tu bronią. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, phantom napisał:

@Miro; @Wodzu następnym razem założę do tej kraty wiązane broguesy i porównamy.  Myślę, że loafersy pasują również do szerszych nogawek nawet z manszetami vide Rubinacci. 

Monks, no brogues! Monks!

Do dandysiego garnituru dandysie buty.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.