Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

@wimon

IMHO zestaw leży świetnie.  Słowo krytyki, gdyż poziom wysoki. Na mój skromny i jeszcze wciąż mało doświadczony gust koszula w szerokie paski nie do końca leży tutaj. Reszta jest bardzo biznesowo formalna. Ciekaw jestem, czy ktoś z kolegów się z tym zgodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, musa19 napisał:

@blekit, moim zdaniem super. Myślę, że SuSu powinno Cię zatrudnić - ich garnitury wyglądają, jak dla mnie, na Tobie lepiej niż na niejednym z ich modeli:-)

Ja na miejscu kolegi @blekit  wysłał do SuSu swoje portfolio, poważnie :)

Ja nie wiem, jak @blekitto robi, że te garnitury tak na nim dobrze wizualnie leżą. Czasem widać, że niektóre marynarki są nieco za krótkie z przodu, a dolne guziki troszkę za wysoko, a mino to rękaw kończy się (prawie zawsze) w idealnym miejscu), a dolny brzeg marynarki sięga do odpowiedniego miejsca kciuka. To wręcz przeczy prawom fizyki/optyki czy anatomii :shock: Przy tym całość prawie zawsze sprawia wrażenie nienagannych proporcji.

Ja nie wiem, czy to kwestia ogólnej estetyki zdjęć (maskującej ewentualne usterki), anatomii/ułożenia ciała, przeróbek rękawów...

Jakaś sztuczka tu musi być :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Midlife-Crisis Dzięki za opinię :) Ta koszula to dyskretna próba odpowiedzi na utyskiwania mojej drugiej połówki na "ciągle tylko te nudne białe koszule..." :D Rozważam różne opcje, wg. mnie ta koszula w zestawieniu z bardzo stonowaną resztą chyba ujdzie, ale zdaję sobie sprawę, że w obrocie biznesowym jest raczej "na granicy". Na marginesie - kolega @blekit zestawił kilka dni temu tę samą koszulę z również dosyć formalnym zestawem i myślę, że u niego też się to broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wimon napisał:

@Midlife-Crisis Dzięki za opinię :) Ta koszula to dyskretna próba odpowiedzi na utyskiwania mojej drugiej połówki na "ciągle tylko te nudne białe koszule..." :D Rozważam różne opcje, wg. mnie ta koszula w zestawieniu z bardzo stonowaną resztą chyba ujdzie, ale zdaję sobie sprawę, że w obrocie biznesowym jest raczej "na granicy". Na marginesie - kolega @blekit zestawił kilka dni temu tę samą koszulę z również dosyć formalnym zestawem i myślę, że u niego też się to broni.

U kolegi @blekit właśnie koszula nie rzuca się tak na pierwszy plan i jest bardziej wyważona resztą elementów garderoby. Jednak druga połówka ma rację, tak nie jest nudno. :-D Co do krawata w tym odcieniu czerwieni to wydaje mi się, że na tle białej koszuli wyglądałby co najmniej jak u głowy państwa na apelu poległych.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Miro napisał:

A zestaw bardzo w moim guście, tylko poszetka trochę za mocna dla mnie na tle całości.

Dzięki, poszetka trochę tam odstaje, ale spotęgowane to tym, że wyszła za jaskrawo na tle nasyconego granatu, Taki urok taniej fotografii cyfrowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.08.2017 o 06:49, Zajac Poziomka napisał:

W sobotę byłem na weselu, pozwolę więc sobie na zaprezentowanie mojej propozycji stroju gościa weselnego. Co prawda trochę nudna bo bez modnych brązowych butów z klamerkami, kolorowych szelek z gołą panią, wesołych skarpet czy poszetek... No ale może komuś się spodoba...

Pięknie pokazałeś, ile zmieniają dobre buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.