Jump to content

Sklep Szarmant

Użytkownik
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

156

1 Follower

About Sklep Szarmant

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

1,076 profile views
 1. Sklep Szarmant

  Sklep Szarmant

  Zapraszamy jutro do butiku ➡️ https://www.facebook.com/events/441496063347710/
 2. Sklep Szarmant

  Sklep Szarmant

  Dzisiaj Światowy Dzień bez Krawata! 👔🚫👔🚫👔🚫 W Zack Roman z tego powodu nie świętujemy, bo przecież noszenie krawata to przyjemność. Więc czemu mamy sobie odmawiać? 😂 Pomyśleliśmy jednak o Was i mamy super niespodziankę w ramach zachęty do noszenia krawatów częściej i chętniej 🤩🤩🤩 Wszystkie krawaty, nawet grenadyny!, kupicie dziś z zniżką -20%! ➡️➡️➡️ bit.ly/zackties Kod rabatowy: BEZKRAWATA20 Promocja ważna tylko dzisiaj!
 3. Sklep Szarmant

  Sklep Szarmant

  O jakie koszule dokładnie chodzi? Nasze bestsellery są systematycznie uzupełniane, natomiast sezonowa kolekcja wręcz przeciwnie Jak coś się podoba, trzeba od razu kupować dopóki jest rozmiar (dotyczy zwykle prążków, kratek, rzadkich gładkich kolorów)
 4. Sklep Szarmant

  Sklep Szarmant

  Na 'fat' mamy dostępne na miejscu w butiku garnitur gatsby i morgan - (oba gładkie granatowe). Trzeba przyjść przymierzyć. Jest to tzw. rozmiarówka C. Dla wysokich zastanawiamy się nad preorderem na granatowego Gatsby.
 5. Sklep Szarmant

  Sklep Szarmant

  Poznajcie kolekcję The Suit - https://zackroman.com/garnitury
 6. Sklep Szarmant

  Sklep Szarmant

  Tak, jeśli będzie noszona na grubą marynarkę. Nie, jeśli będzie noszona na sweter i koszulę.
 7. Sklep Szarmant

  Sklep Szarmant

  Zaczynami zimową wyprzedaż: https://zackroman.com/winter-sale
 8. Sklep Szarmant

  Sklep Szarmant

  Zapraszamy jutro i pojutrze na Niecałą 7
 9. Sklep Szarmant

  Sklep Szarmant

  W Nowy Rok 🎆 przygotowaliśmy nowy niesamowity produkt dla Was. To garnitur tweedowy Pitti Uomo ➡️➡️➡️ https://zackroman.com/brazowa-marynarka-tweedowa-Pitti Wykonany na miękko z fantastycznego tweedu. Bez sztywnej konstrukcji, bez grubego wypełnienia, bez podszewki i bez jakichkolwiek detali, które niepotrzebnie obciążałyby sylwetkę ✂️✂️✂️ Marynarka tweedowa uwagę przyciąga szerokimi klapami zamkniętymi, które zdecydowanie podkreślają sylwetkę V. Zaokrąglone kieszenie nakładane, koszulowe wszycie rękawa oraz zapięcie na dwa i pół guzika nadają ubraniu niezobowiązujący charakter. Rękawy są wąskie, a talia dobrze zaznaczona. Dzięki tym rozwiązaniom garnitur z tweedu nabiera nowoczesnego wyglądu. Garnitur trafił na łamy GQ i W Magazine, a zdjęcia z Pitti były wielokrotnie udostępniane przez wiodące profile o modzie męskiej na Instagramie 💪💪💪 Każdy z elementów zestawu możesz również nosić oddzielnie, więc na stronie garnitur (marynarka, kamizelka i spodnie) jest przedstawione w formie osobnych produktów. ➡️ https://zackroman.com/brazowa-marynarka-tweedowa-Pitti ➡️ https://zackroman.com/brazowy-spodnie-tweedowe-pitti ➡️ https://zackroman.com/brazowa-tweedowa-kamizelka-w-krate
 10. Sklep Szarmant

  Sklep Szarmant

  Dziś w promocji świątecznej są szaliki: https://zackroman.com/szaliki
 11. Sklep Szarmant

  Sklep Szarmant

  Tak właśnie jest. Przepraszamy za kłopot. Musimy zrobić update
 12. Sklep Szarmant

  Sklep Szarmant

  Kolekcja swetrów z wełny 🐑🐑 merynosowej tylko dziś dostępna z 15% zniżki. Oferta ważna także w butiku przy Niecałej 7 w Warszawie https://zackroman.com/swetry-merino
 13. Sklep Szarmant

  Sklep Szarmant

  Zastanawiamy się ale nie ma jeszcze decyzji
 14. Sklep Szarmant

  Sklep Szarmant

  W ramach tygodnia prezentów 🎄 dziś do zdobycia są poszetki https://zackroman.com/poszetki
 15. Sklep Szarmant

  Sklep Szarmant

  Rozpoczynamy tydzień prezentów 🎄 Dziś szansa na zdobycie koszul i popoverów z 15% zniżki https://zackroman.com/koszule
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.