Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zestaw z dnia wczorajszego z cyklu przygotowania do zimy, czyli same wełenki. No poza wierzchnim okryciem tym razem nie pokazanym.

Na uwagę zasługuje ciepły wełniany golf. Wykonany został przez norweską firmę Janus o ponad stuletniej tradycji (zał.1895).

Również sztyblety są w wersji zimowej, czyli o rozmiar większe. Dzięki temu dobrze mieszczą się w nich grubsze wełniane skarpety i wciąż mam trochę luzu. Ciepło i komfortowo.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Najlepszego z okazji nadchodzących świąt. Dużo śniegu i mrozów życzę. Nie ma złej pogody, są tylko źle dobrane ubrania.

pozdrowienia

Vislav

p.s. w tym zestawie rękawy marynarki są przykrótkie. To wina grubego swetra podnoszącego całość. Przydałaby się podobna o większym rozmiarze.

Vslv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dziękuję za komentarze. Tamto było wczoraj, a dzisiaj kolorowo i odlotowo. Wesołych Świąt, czyli body guard Świętego Mikołaja.

Dołączona grafika

serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczów, czyli uczestników forum bespoke.pl

Vislav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zestaw z dnia wczorajszego z cyklu przygotowania do zimy, czyli same wełenki. No poza wierzchnim okryciem tym razem nie pokazanym.zących świąt. Dużo śniegu i mrozów życzę. Nie ma złej pogody, są tylko źle dobrane ubrania.

.......................

pozdrowienia

Vislav

Vslv

Zestaw bardzo mi się podoba, poza otwartymi klapami do dwurzędowej marynarki (jakoś zwyczajnie nie lubię takiej kombinacji - kwestia gustu).

Pozdrawiam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zestaw z dnia wczorajszego z cyklu przygotowania do zimy, czyli same wełenki. No poza wierzchnim okryciem tym razem nie pokazanym.zących świąt. Dużo śniegu i mrozów życzę. Nie ma złej pogody, są tylko źle dobrane ubrania.

.......................

pozdrowienia

Vislav

Zestaw bardzo mi się podoba, poza otwartymi klapami do dwurzędowej marynarki (jakoś zwyczajnie nie lubię takiej kombinacji - kwestia gustu).

Pozdrawiam :).

Hej!

Marynarka jest jedyna w swoim rodzaju. Kilka centymetrów krótsza niż zazwyczaj, dość grubo tkana miękka wełniana tkanina. Bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu - zastępuje w razie potrzeby kurtkę.

Lewy dolny róg tej fotki

Dołączona grafika

Ten układ klap nadaje się do tego idealnie. Taki casual do zestawów kombinowanych.

pozdr.Vslv

Ponadto RTW z drugiego obiegu - trudno jest wybrzydzać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czy ja widzę rozpięty kołnierzyk i krawat?"

Tak, kołnierzyk jest rozpięty. Muszę trochę schudnąc i przesunąć guzik. A dopóki to nie nastąpi- sprezzatura :)

Kup nową koszulę, będzie znacznie lepiej się prezentować niż przesunięty guzik.

Doświadczenie uczy: nie da się przesuwać guzików i chudnąć. To się wyklucza. Kup ja Kozioł radzi nową koszulę :D

edit: literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może w końcu ja pokażę coś niecoś od siebie.post-427-13658921365702_thumb.jpg (te dziwne rzeczy na swetrze pojawiły się przy zmniejszaniu zdjęcia)

I jeszcze zdjęcie na zewnątrz:post-427-13658921366072_thumb.jpg Płaszcz mało klasyczny ale mi się podoba. Prawa kieszeń źle się układa bo idąc do samochodu włożyłem do niej etui z okularami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.