Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam nie wiem, co tu punktować. Wprawdzie nie ma żadnych obiektywnych kryteriów, ale ów punktowany zestaw nie wydaje się mieć dostatecznie wiele wspólnego z klasyczną męską elegancją. Proponuję założyć wątek w sali klubowej pt. "CMDNS-nieklasycznie" i tam wklejać takie zestawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzkb ogólne za włączenie się do punktacji. Przynajmniej się kręci, jak nie ma chętnych do zamieszczania swoich zestawów.

ja tam nie wiem, co tu punktować. Wprawdzie nie ma żadnych obiektywnych kryteriów, ale ów punktowany zestaw nie wydaje się mieć dostatecznie wiele wspólnego z klasyczną męską elegancją. Proponuję założyć wątek w sali klubowej pt. "CMDNS-nieklasycznie" i tam wklejać takie zestawy

Kyle - nie ma obowiązku. Nie jest to też plebiscyt na najbardziej klasyczny zestaw. Nawiasem mówiąc ciekawy jestem co rozumiesz przez klasyczną męską elegancję?

Poza spodniami (do dyskusji), cała reszta należy do klasyki z okularami i beretem włącznie. Nie jestem biznesowym gentlemanem - to fakt.

Ponadto CMDNS miało wejścia bardziej spektakularne, jak chociażby bluza dresowa z krawatem.

pozdr.Vslv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nikogo nie urażę obecnością logotypu na kieliszku. (I tak wszyscy wiedzą...)

Zdjęcie zrobiłem pod wpis na bloga, więc jest lekko pozorowane:P Alkohole i klasyczna elegancja. Nie ma lepiej :) No może jeszcze cygara i roznegliżowane niewiasty, choć w sumie kadr nie pokazuje wszystkiego :twisted:

post-403-13658921453834_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy okazji zdjęć portretowych na stronę firmową poprosiłem fotografa o szerszy kadr i przesyłam jako premierowy wpis w tym temacie.

buty- Figini (TKMaxx)

spodnie i marynarka(sztruks)- McNeal (P&C)

poszetka(len) i krawat(wełna)- Rabarbar (kupione w sklepie http://nostalgiadesign.pl/pl/krawat-7.html http://nostalgiadesign.pl/pl/poszetka-25.html)

koszula- Burberry

pasek- Wittchen (kupiony dzięki forum)

post-369-13658921455976_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba C

Zaki w Sali Klubowej zamieścił niedawno link do artykułu z GQ, którego bohater odradza noszenie szarych i brązowych koszul. Gdy to czytałem, nie bardzo chciało mi się wierzyć, ale na Twoim przykładzie widzę, że coś w tej radzie jest. Biała koszula odświeżyłaby zestaw, który teraz jest dość ponury (szara koszula, krawat, poszetka, spodnie).

Dzięki za linka do sklepu Nostalgia Design. Swego czasu kręciłem nosem nad ofertą tego sklepu, za co zostałem zrugany, i chyba słusznie, bo te ich wełniane krawaty wyglądają bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to kamizelka wygląda trochę za workowato...

Masz na myśli dopasowanie czy materiał?

Hmmm... Trudno powiedziec... Szczególnie nie podoba mi się nadmiar materiału koło prawej klapy marynarki. Może gdyby (a) kamizelka była z innego materiału i luźna albo (B) lniana, ale lepiej dopasowana do ciała, to wyglądałaby lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to kamizelka wygląda trochę za workowato...

Masz na myśli dopasowanie czy materiał?
Hmmm... Trudno powiedziec... Szczególnie nie podoba mi się nadmiar materiału koło prawej klapy marynarki. Może gdyby (a) kamizelka była z innego materiału i luźna albo (B) lniana, ale lepiej dopasowana do ciała, to wyglądałaby lepiej?
Kamizelka jest po prostu kiepsko odprasowana. Dobre żelazko, para i trochę krochmalu w spraju załatwiłoby sprawę.

pozdr.Vslv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się postarasz to może zasłużysz na Pierścień Rybaka. ;) Dodam, że mnie się też krawat podoba i nie uważam, żeby był za nudny. Jakaś jest moda na pstrokate kombinacje i jak się zrobi zestaw z 3 kolorów, a jeden to biały, więc się nie liczy, to zaraz że nudno i nijako. Bzdura!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się postarasz to może zasłużysz na Pierścień Rybaka. ;)

Nie zniósłbym monotonii strojów, aczkolwiek bym miał na pewno okazje do zakładania czerwonych slippersów :)

Dodam, że mnie się też krawat podoba i nie uważam, żeby był za nudny. Jakaś jest moda na pstrokate kombinacje i jak się zrobi zestaw z 3 kolorów, a jeden to biały, więc się nie liczy, to zaraz że nudno i nijako. Bzdura!

Całkowicie się zgadzam. Less is new more ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.