Jump to content

Kuba C.

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Kuba C.

 • Rank
  Zwykły
 1. Ostatnio natrafiłem na zdjęcie z nowej kolekcji marki Bialcon: Widać, że poszetka jest dostrzegana również w modzie damskiej. Także przez polskie marki.
 2. W tej chwili poszukuję brogues boots i mam rozmiar 43 także nieśmiało chciałbym zapytać o ewentualną pomoc w nabyciu butów.
 3. Celna uwaga w domu przygotowałem sobie białą koszulę, ale tuż przed wyjściem syn się do mnie przytulił z brudnymi rękami i musiałem szukać alternatywy. I wybrałem drobną czarno-białą kratkę gingham, na zdjęciu rzeczywiście wygląda jak szary. A faktycznie jest tak jak na zdjęciu poniżej. Co do krawatów to nabyłem jeszcze taki http://nostalgiadesign.pl/pl/krawat-1.html i generalnie mogę polecić. Jeden tylko mankament to, że wydają mi się dość krótkie.
 4. Dzisiaj przy okazji zdjęć portretowych na stronę firmową poprosiłem fotografa o szerszy kadr i przesyłam jako premierowy wpis w tym temacie. buty- Figini (TKMaxx) spodnie i marynarka(sztruks)- McNeal (P&C) poszetka(len) i krawat(wełna)- Rabarbar (kupione w sklepie http://nostalgiadesign.pl/pl/krawat-7.html http://nostalgiadesign.pl/pl/poszetka-25.html) koszula- Burberry pasek- Wittchen (kupiony dzięki forum)
 5. Ostatnio się zastanawiałem czy znalazł by się gdzieś w sieci odpowiednik naszego forum, ale w wydaniu kobiecym. I na razie nic takiego nie znalazłem. Znacie takie forum?
 6. Ostatnio też się zastanawiałem nad taką poszetką http://nostalgiadesign.pl/pl/poszetka-24.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.