Jump to content

Kuba C.

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Kuba C.

 • Rank
  Zwykły
 1. Kuba C.

  Dobrze ubrana kobieta

  Ostatnio natrafiłem na zdjęcie z nowej kolekcji marki Bialcon: Widać, że poszetka jest dostrzegana również w modzie damskiej. Także przez polskie marki.
 2. W tej chwili poszukuję brogues boots i mam rozmiar 43 także nieśmiało chciałbym zapytać o ewentualną pomoc w nabyciu butów.
 3. Kuba C.

  Co mam dziś na sobie

  Celna uwaga w domu przygotowałem sobie białą koszulę, ale tuż przed wyjściem syn się do mnie przytulił z brudnymi rękami i musiałem szukać alternatywy. I wybrałem drobną czarno-białą kratkę gingham, na zdjęciu rzeczywiście wygląda jak szary. A faktycznie jest tak jak na zdjęciu poniżej. Co do krawatów to nabyłem jeszcze taki http://nostalgiadesign.pl/pl/krawat-1.html i generalnie mogę polecić. Jeden tylko mankament to, że wydają mi się dość krótkie.
 4. Kuba C.

  Co mam dziś na sobie

  Dzisiaj przy okazji zdjęć portretowych na stronę firmową poprosiłem fotografa o szerszy kadr i przesyłam jako premierowy wpis w tym temacie. buty- Figini (TKMaxx) spodnie i marynarka(sztruks)- McNeal (P&C) poszetka(len) i krawat(wełna)- Rabarbar (kupione w sklepie http://nostalgiadesign.pl/pl/krawat-7.html http://nostalgiadesign.pl/pl/poszetka-25.html) koszula- Burberry pasek- Wittchen (kupiony dzięki forum)
 5. Kuba C.

  Dobrze ubrana kobieta

  Ostatnio się zastanawiałem czy znalazł by się gdzieś w sieci odpowiednik naszego forum, ale w wydaniu kobiecym. I na razie nic takiego nie znalazłem. Znacie takie forum?
 6. Ostatnio też się zastanawiałem nad taką poszetką http://nostalgiadesign.pl/pl/poszetka-24.html
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.