Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dla odmiany pozwolę sobie czasem wrzucić wizualizacje moich zestawów, odmienne od zwyczajowo zamieszczanych w CMDNS.

Dzisiaj w klimatach przedświątecznych, chociaż i przy wigilijnym stole teki zestaw też mógłby być użyty. Oczywiście można ten zestaw uczynić bardziej formalnym dokładając koszulę i krawat, oraz podmieniając spodnie.

Zamiast marynarki założyłem kolorowy wełniany kardigan z udziałem czerwieni, jak na te święta przystało. Nie do końca udało mi się uchwycić kolor pionowych pasów, poza czerwienią i żółtym, kolejne są ciemnozielone. Pod spodem również wełenki.

Nawiasem mówiąc dobrze byłoby, gdyby inne wizualizacje obejmowały pełny zestaw w jakim opuszczamy mieszkanie. Nie wydaje mi się, aby spacery w marynarce i pod krawatem były przyjemne o tej porze roku.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

pozdrowienia

Vislav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem mówiąc dobrze byłoby, gdyby inne wizualizacje obejmowały pełny zestaw w jakim opuszczamy mieszkanie. Nie wydaje mi się, aby spacery w marynarce i pod krawatem były przyjemne o tej porze roku.

I tak w obawie przed uszczypliwością Vislava, kilka osób już staluje płaszcze na zimę u krawców :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem mówiąc dobrze byłoby, gdyby inne wizualizacje obejmowały pełny zestaw w jakim opuszczamy mieszkanie. Nie wydaje mi się, aby spacery w marynarce i pod krawatem były przyjemne o tej porze roku.

I tak w obawie przed uszczypliwością Vislava, kilka osób już staluje płaszcze na zimę u krawców :D
To nie jest uszczypliwość, tylko zżera mnie bezgraniczna ciekawość, jak daleko sięga klasyczna męska elegancja :P

A tak na serio interesuje mnie codzienny strój w pełnym zakresie - odpowiednio do czasu, miejsca i kontekstu. A, to obejmuje również pogodę, wyjście na zakupy i parę innych prozaicznych rzeczy.

Ja jestem tak pokręcony, że dobieram strój praktycznie do każdej okazji - "ze sprzątaniem stajni włącznie"

pozdr.Vslv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zestaw na chłodną porę roku. Góra same wełenki, plus sztruksowe spodnie - niestety nie znalazłem wełnianych w odpowiednim kolorze i o odpowiedniej grubości/fakturze.

Vislav! Moim zdaniem dobrze z tymi spodniami. Krawat ma bardzo ładny kolor. Całość bardzo fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zestaw na chłodną porę roku. Góra same wełenki, plus sztruksowe spodnie - niestety nie znalazłem wełnianych w odpowiednim kolorze i o odpowiedniej grubości/fakturze.

(ciach)

Vislav, ja rozumiem co jest napisane chcę się tylko upewnić: koszula wełniana na "gołą klatę"?
tak - ciąg dalszy opisu tutaj

dzięki, właśnie miałem to napisać ;> roland

OK - wrzuciłem tam również fotkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że budrysówka wzbudzi aż takie zainteresowanie. Oto informacje o niej:

Jest to budrysówka firmy Topman, którą dostałem w prezencie. Materiał to 90% wełna i 10% poliamid. Krój jest na mnie niemal doskonały (może lekko zbyt długie rękawy) co jest rzadkością przy mojej nietypowej budowie. Mam ją już od ponad roku i noszę ją jako płaszcze na okazje półformalne. Jeśli jest formalniej noszę dyplomatkę, jeśli jest jeszcze mniej formalnie noszę woskowego Barboura z podpinką (który jednak nie ogarnia naprawdę niskich temperatur).

Jak to jednak zwykle bywa, mój duffle coat ma swoje wady:

-kaptur jest raczej tylko do wyglądania

-niestety oprócz kołków ma pod spodem 4 zatrzaski, które psują trochę atmosferę klasyki

-kołki są z drewna a nie bawolego rogu

-płaszcz nie ma podszewki co sprawia, że zakładanie go na niektóre garnitury zakrawa o gimnastykę. Brak podszewki jest też zaletą ponieważ sprawia, że płaszcz dość mocno mnie wyszczupla.

Mimo to, jak na rzecz nie-bespoke, kocham ją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.